אינדקס כל הפורומים במרכז קדם

חפשי תשובות, שאלי שאלות ושתפי בידע שלך
מאגר הידע והשיתוף לרשותך

קדם Forums הודעות ברוכות הבאות!

• ברוכות הבאות!

• האם יש אפשרות (אולי יש ופספסתי) ללחוץ על משהו ולראות את כל הדיונים שיש בהם תוכן חדש מאז הביקור הקודם?

כרגע אני צריכה להכנס לכל קהילה (ותת קהילה!) בנפרד, ולנסות לפענח איפה יש תוכן חדש.

ותודה רבה על האתר המדהים והמושקע!😀

• טליה שוורץ

Administrator
      27/10/2021 ב2:17 pm

תודה מרים על המילים הטובות 🙂

האם את רשומה לקבלת תקציר פעילות למייל? כל לילה אנחנו שולחים את כל הדיונים החדשים או התגובות החדשות שנוצרו ביממה האחרונה (כל אחת מקבלת רק מה שמעניין אותה. כלומר פעילות שנוצרה בקהילות שהיא חברה בהן. ) כך אפשר להתעדכן בצורה הכי מסודרת.

אז את רק צריכה לדאוג להצטרף לקהילה שמעניינת אותך 🙂 בהצלחה

• תודה טליה על התגובה.

אני מקבלת רק של קבוצת העמאיות ולא קבוצות אחרות שאני רשומה בהם (כמו התת-קבוצה הסגורה).

וחוצמזה כבר שאני רואה אותו, כבר יש תגובות חדשות.

הייתי רוצה שתהיה לי אפשרות לראות רשימת נושאים/ תגובות חדשות כל פעם שאני נכנסת לאתר.

כרגע רק רואים 4 התגובות האחרונות.

צריכים להכנס לקבוצה (או דרך עוד יותר ארוכה לתת-קבוצה) רק לראות אם בכלל היו פוסטים חדשים, ואפילו אז לבדוק לפני כמה זמן היו התגובות האחרונות.

הייתי שמחה שיהיה איזה קישור בעמוד הבית > כל הפוסטים החדשים.

• טליה שוורץ

Administrator
          28/10/2021 ב8:27 am

בקבוצות הפרטיות יש כפתור שאומר "הודע לי במייל על פעילות בפורום" – כשתלחצי עליו תתחילי לקבל במייל שמסכם את הפעילות ביממה האחרונה – גם את התוכן החדש של הפורום הזה. מצרפת לך צילום מסך.

(כבר ביקשתי שיטפלו לך בזה. מעכשיו תראי את השינוי 🙂

הפורום צומח בקצב מדהים , גם אם נגדיר שיראו בסרגל שאת מדברת עליו – 20 תגובות אחרונות זה יכול להצטבר ליותר מזה מהפעם האחרונה שביקרת.

לכן – מי שרוצה לעקוב מה חדש יומית יש את המיילים. מעבר לכך – נכנסת לקהילה שמעניינת אותה ושם כל ההודעות מסודרות מהכי חדש להכי ישן.

• תודה רבה!

• שמש הפקות

חברה
              01/11/2021 ב6:36 pm

הי, תודה רבה רבה על הפורום המדהים.

אשמח אם תהיה אפשרות לעבור ישר רק להודעות שלא קראתי, או להתחיל מההודעה האחרונה, הדיונים הולכים ונעשים ארוכים, וזה קצת חופר לעבור מתחילת הדיון, דבר נוסף, אם יש אפשרות לכפתור שמריץ לתחילת העמוד, שחוסך את הגלגלת ה(כמעט) אינסופית.

ו… אפשר עוד משהו?
              שעומדים על כותרת דיון אפשר לראות את תוכן ההודעה הראשונה, זה מקל עלי להחליט אם הדיון מעניין אותי בכלל, במיוחד אם הכותרת היא "רעיון באישון ליל", "קרה לך פעם?" וכו'.

מקווה שלא הפרזתי, ושוב תודה.

• טליה שוורץ

Administrator
              03/11/2021 ב1:26 pm

שלום יקרה,

לגבי הכפתור שלוקח אותך לראש הדף – טיפלתי יכולה לגלול ולראות 🙂

לגבי השאר אני מעבירה לרשימת פיתוח אפשרי ונשב על זה, תודה על הפידבק.

• לאה הופמן

חברה
    26/11/2021 ב2:37 am

שלום, תודה על האתר המקסים.

האם ידוע לך כמה קלינאיות תקשורת יש כאן ?

האם יש התעניינות בפתיחת פורום ייעודי לקלינאיות ?

כי אני ממש אשמח.

• טליה שוורץ

Administrator
      30/11/2021 ב2:21 pm

שלום לאה, למיטב ידיעתי יש לא מעט והרבה מהן גם ביקשו לפתוח קהילה כזו, בואי נדבר באישי תכתבי לי כמה לדעתך זה יהיה פעיל, מה בדיוק השיח שם. מה שחשוב הוא לא רק לאגד את כולן – כל השאלה האם אתן נתקלות ביום יום (או ברמה השבועית) בצורך לשאול שאלות אחת את השניה וכו'. נמשיך בפרטי מחכה להודעה ממך (תלחצי על השם שלי ואז "הודעה")

• הודיה מליחי

חברה
    09/12/2021 ב11:40 am

שלום טליה,

קודם כל, תודה רבה רבה על האתר המושקע.. אני אישית נעזרתי פה המון! 👍

אשמח אם תהיה אופציה שעל כל קהילה יהיה עיגול קטן עם מספר הדיונים החדשים ומס' התגובות החדשות שהתחדשו בקהילה הספציפית הזאת מהפעם האחרונה שהייתי באתר. ורק כאשר אני פותחת את הדיון, העיגול מתבטל. (כמו בווצאפ).

ואם זה לא אפשרי, אז אולי להאריך את הרשימה של התגובות החדשות בצד שמאל של האתר.

אולי שיהיה אפשרות להכנס לרשימה ארוכה של התגובות האחרונות ולמצוא שם את התגובות שכבר ראיתי ומשם להמשיך.

תודה רבה על הכל!!

• טליה שוורץ

Administrator
      09/12/2021 ב12:23 pm

שלום הודיה, תודה על המילים הטובות שמחה לקרוא 🙂

כדי לפתור את הנושא של מעקב אחרי תגובות חדשות עשינו את הפיתוח של "תקציר פעילות למייל" – כל יום (או שבוע תלוי מה בחרת) את מקבלת מייל עם כל ההודעות או הדיונים שהתחדשו באותו יום – רק מהקהילות שמעניינות אותך.

ראינו לנכון שזה המעקב הכי מסודר ויעיל לבנות.

אם את לא מקבלת את המייל הזה תכתבי לי באישי אעזור לך עם ההגדרות.

• הודיה מליחי

חברה
        09/12/2021 ב11:22 pm

המייל שלי אישית עמוס ואני פחות אוהבת את האופציה הזאת.

לפעמים אני נכנסת לאתר בהפרשים של שעה כל פעם ואז ה"פעם ביום" שנשלחת למייל לא כ"כ רלוונטית.

אם יש אפשרות אפילו, להאריך את החלון של התגובות חדשות ליותר תגובות, זה כבר יהיה הרבה יותר טוב..

תודה רבה..

• טליה שוורץ

Administrator
          09/12/2021 ב11:56 pm

אפשר גם להתעדכן דרך המייל על כל תגובה ודיון חדשים שנוצרו בקהילות שאת רשומה בהן

יש לא מעט בנות שעשו כך כי רצו להתעדכן באופן מיידי.

(כדי לשמור על הסדר במייל – אפשר ליצור תווית להודעות שמגיעות מקדם )

לבחירה כזו הכנסי לפרופיל שלך ואז:

עריכת פרופיל >> תקציר פעילות למייל >> קבלת כל דיון ותגובה ברגע שמפורסמת.

ובכל אופן – בע"ה נאריך את מה שביקשת הוספתי לרשימת המשימות 🙂

• הודיה מליחי

חברה
            09/12/2021 ב11:59 pm

תודה רבה רבה….

זה כיף שיש פה אתר "אנושי". תמיד מוכנים לשפר ולייעל!👏👏

• שרהלה יעקובוביץ

חברה
    03/01/2022 ב10:54 pm

לפתוח פורום קהילה לכותבותתתתת

במה לכתיבה

אומרים לי )חברות משפחה ( שאני כותבת מאוד יפה

• טליה שוורץ

Administrator
      04/01/2022 ב12:24 pm

כבר קיבלנו כמה וכמה בקשות לגבי התחום הזה.

אנחנו מחפשות מנהלת לתחום. אם את יכולה לזרז ולעזור לנו למצוא אחת שמתאימה דברי איתי במייל [email protected]

• חני פ – קישוטי שיער לכלות

חברה
        08/01/2022 ב10:57 pm

טליה, שבוע טוב.

דבר ראשון- תודה על היוזמה המיוחדת בפיתוח אתר ייחודי כזה, ה' ישלם שכרך.

דבר שני- איפה אפשר למצוא באתר הדרכה מסודרת איך ניתן להתקבל לקהילות הסגורות, מה צריך בשביל זה ולאן לשלוח כל דבר?

דבר נוסף- אשמח אם תוכלי לפתוח קהילה לשמחות, שתכיל את כל אילו כמוני שהעסק שלהם הוא קשור לשמחה, כמו: שמלות כלה, נדוניה, כריות לבריתות, עששיות לחופה וכו'

ושוב תודה ענקית על המיזם.

• טליה שוורץ

Administrator
          10/01/2022 ב12:58 pm

שלום חני, תודה על המילים הטובות.

ברגע שאת לוחצת על בקשי גישה – מצורף צילום מסך –

את מקבלת מייל עם הסבר קצרצר מה צריך לעשות כדי להיכנס לקהילה.

לדוגמא

לשלוח תעודת זהות/תעודת מקצוע לכתובת מייל X , או לדאוג שהפורפיל שלך מלא ומסודר וכו'

שמנה לב שרוב הקהילות פתוחות.

רק לקהילות ספיציפיות בנושאים רגישים (רוחנית או מקצועית) נדרשת שליחת בקשה.

• טליה שוורץ

Administrator
            10/01/2022 ב12:59 pm

בקשר לבקשה השניה קהילת שמחות, צריכה לבדוק את הנושא. יכולה לדבר איתי באישי עוד שבועיים אם לא החזרתי עדכון

• חני פ – קישוטי שיער לכלות

חברה
            10/01/2022 ב1:51 pm

טליה, תודה על ההסבר, אבל ברגע שאני לוחצת על 'בקשי גישה' הוא מיד אוטומטי כותב לי הבקשה נשלחה, מבלי שהוספתי שום טופס או משהו כזה,

מה אני אמורה לעשות?

• רחלי ולס

חברה
    09/01/2022 ב12:15 am

מצטרפת לבקשות של כמה פה לפתוח קהילת כתיבה,

אני ממש נהנית מהפורום ועם קהילה כזו- אני אהנה עוד יותר🤩

תודה רבה על הכל!

• טליה שוורץ

Administrator
      10/01/2022 ב12:59 pm

שלום רחל, תודה 🙂

אנחנו צריכים מנהלת לתחום הנל כדי לפתוח את הקהילה מוזמנת לשלוח לי המלצות על פוטנציאליות לכאן [email protected]

מציג 26 - 30 מתוך 30 תגובות

Start of Discussion
0 מתוך 0 הודעות June 2018
עכשיו

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן