פיקוח תורני

האתר הוקם ומתוחזק בהתייעצות עם

הרב שריאל רוזנברג שליט"א

יש להדגיש כי האתר מיועד לעובדות חרדיות שמשתמשות ממילא באינטרנט ונועד לשימוש מקצועי בלבד! בלי אקטואליה, בלי פוליטיקות, בלי הוואי ופטפטת.  

העמדנו נשים שתפקחנה על התכנים, עם זאת, היות והיקף החומרים והמידע באתר גדול מאוד, עדיין עלולות להיות תקלות.  נבקש מציבור הנשים להיות זהירות ולהקפיד על הכללים:

בשום אופן אין להעלות תמונות/סרטונים של נשים גם לא בתמונות הפרופיל של המשתמשים. אפשר לבחור סמל, אות או אייקון שייצג אתכן – לא תמונה שלכן.

ישנה אפשרות לשלוח הודעות פרטיות בין משתמשות לתועלת מקצועית, בקשת שירותים וייעוץ אישי. על פי הוראת הרב שריאל רוזנברג שליט”א, ייחדנו 2 נשים מצוות המרכז שהתוכן הפרטי יהיה חשוף גם להן מטעמי פיקוח תורני, לטובתכן.

ליד כל תגובה ודיון יש כפתור שמאפשר לדווח על תוכן שהינו לשון הרע, תוכן פוגעני, מטריד  או כל תוכן לא ראוי אחר. כל דיווח כזה מגיע אלינו ויעבור בדיקה. אם אכן מדובר בתוכן שכזה, נמחק אותו. כך אתן, חברות הקהילה, עוזרות לנו לשמור על מקום נקי וכשר.

האתר נועד לקהילת הנשים החרדית, עם זאת עדיין אינה קיימת אפשרות לדעת באופן מוחלט מי עומד מאחורי המסך. אם נתקלתן במתשמש שאינו הולם יש אפשרות ללחוץ על כפתור (מופיע ליד המשתמש) של חסימת משתמש ומאותו רגע הוא לא יוכל לשלוח לכן הודעות. בנוסף, הדיווח יגיע גם אלינו.

משתמש שייחסם מספר פעמים על ידי כמה גולשות – יושעה מהאתר באופן אוטומטי.

בשורות טובות! סיימנו את הפיתוח שמאפשר להשתתף וליצור דיונים גם דרך המייל! אפשר לראות כאן מדריך לבעלות מייל בלבד

אשרייך! את עתידה לגדולות!

אם נתקלתן בדבר שלדעתכן יש בו בעיה כלשהיא, אנא שתפו אותנו בטופס למטה כדי שנוכל לטפל או להתייעץ עם הרב בנושא. בתפילה שלא תצא תקלה תחת ידינו ונזכה לעשות נחת רוח לה’ יתברך

טליה שוורץ וצוות קדם

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן