חוות דעת על בית הספר “סיעור מוחות”, מכירה אותו? מה אומרת עליו???

קדם Forums עצמאיות ראשי סקרים הגרלות ומתנות חוות דעת על בית הספר “סיעור מוחות”, מכירה אותו? מה אומרת עליו???

• חוות דעת על בית הספר “סיעור מוחות”, מכירה אותו? מה אומרת עליו???

פורסם ע"י משתמש לא ידוע  כללי on 26/07/2024 ב2:33 pm

אני מעוניינת לקבל כמה שיותר דעות וביקורות אודות הלימודים בבית הספר הזה.

מי שלמדה ומוכנה להביע את דעתה עוד יותר טוב.

ממש אשמח לעזרה.

תודה רבה.

משתמש לא ידוע הגיבה לפני 1 חודש, 1 שבוע 5 חברות · 6 תגובות
  • 6 תגובות
  • שרה אנגלרד

חברה
    27/07/2024 ב9:15 pm

אני למדתי מולטמידיה עם זה רלוונטי בשבילך תפני אלי בפרטי

חושבת שכל מקצוע שם זה משהו אחר

באופן כללי נחשב למקום לימודי פתוח ופחות שמור ומקצועי

• ‫איידי וייס‬‎

חברה
    28/07/2024 ב12:09 am

למדתי בפרוג, אני מכירה קצת את סיעור מוחות, וכרגע אני לומדת במרכז החרדי להכשרה מקצועית. כמובן שיש עוד – אבל אני לא מכירה אותם מספיק טוב בשביל לספק עליהם נתונים.

אני לא יודעת למה את שואלת, אבל אם את רוצה השוואה רוחנית – אז דווקא פרוג וסיעור מוחות עומדים הרבה הרבה יותר מעל המרכז החרדי, ואכמ”ל.

אם מבחינה מקצועית – כנ”ל.

מבחינת השמה – כנ”ל.

מבחינת יחס אישי לתלמידים – תבררי טוב. בפרוג הרמה טיפה יותר עממית מסיעור מוחות, אבל יש דגש לקידום כל הכיתה. בסיעור מוחות מרגיש לי שלפעמים יש קצת סנוור מכוכבים (כוכביות, סליחה). במרכז החרדי (אם עדיין עומד לשיקול, סתם כי הכנסתי אותו 😉 ) – אני לא יודעת לומר לך.

אינטרנט: תבררי. אין לי מושג איזו חסימה קיימת היום בפרוג, אני יודעת בוודאות שעזבו את נטפרי (בור ששתית ממנו מים) וחזרו לאתרוג. בסיעור מוחות – אני לא יודעת. במרכז החרדי – יש נטפרי.

אגב המרכז החרדי – אני יודעת שבבעלזא יש מסגרת מסויימת לכל מיני מקצועות שלומדים דרכם. גם הרמה הלימודית הרבה יותר גבוהה, גם הרמה הרוחנית מפוקחת היטב.

בשורה תחתונה: בד”כ למקומות לימודים כאלו, שמגדירים עצמם “מכללות” מגיעות בנות משלנו לרכוש מקצוע ממורים טובים. בד”כ הצוות הוא צוות מקצועי ללא שום מחוייבות להיותו חרדי. במסגרת ההגדרה הזאת – אנשי צוות יכולים להיות חילוניים, דתיים או חרדיים. בפרוג אני יודעת שיש פיקוח על הקשר בין הצוות לתלמידים, אסור לתלמידים ליצור קשר חברי עם מרצים. בסיעור מוחות – אין לי מושג. במרכז החרדי – הנושא הזה הפקר לחלוטין.

מצד מכשירי טלפון: אין הגבלה. יש בנות שיש להן סמארטפונים לכתחילה, יש כאלו שמידרדרות (במרכז החרדי, בכיף. ממש, אם זו קבוצה כללית), ויש כאלו שמגיעות ויוצאות עם מכשירים כשרים, סינון מהודר במחשב, ולבוש הולם מתחילה עד הסוף.

מי שמגיעה על מנת להתפרפר – מוצאת את כל הדרכים להתפרפר איפה שלא תהיה. מי שמגיעה במטרה ברורה ועניינית ללמוד מקצוע – עשויה לצאת עם מקצוע ברור ביד.

• שירה ירימי

חברה
      28/07/2024 ב12:39 am

וואוו איידי תודה רבה על המידע

אני גם בהתלבטות של לימודים

והפירוט שלך עזר לי מאוד , תבורכי 🙂

• יהודית גרין

חברה
    28/07/2024 ב12:48 am

הי

אני לומדת בסיעור מוחות ב”ב

מבחינת הסינון יש שם נטפרי

אני מאוד מאוד מאוד נהנית שם מהלימודים

אכפת להם ממש מכל אחת והיחס מדהים

התכנים שם עוברים תמיד דרך ההנהלה

קרו פעמים שהיה קצת בעיות (תמונה לא הכי צנועה וכו…) אבל מיד שהתלוננו היה התנצלות ובדיקה מחדש

חשוב להם מאוד ההשמה

והם מנסים כמה שיותר למצוא עבודות לתלמידות

אני למדתי גם במרכז להכשרה מקצועית אין בכלל השוואה לא ביחס והשרות לא ברצינות ובעיקר לא במקצועיות

סיעור מוחות עולה עליהם בהרבה

מבחינת החברה יש שם את כל הסגנונות ומאוד מכבדים שם את כולם

לי באופן אישי זה לא מפריע אם את באה לשם נטו ללימודים ולהתמקצע זה לא בעיה

• ‫איידי וייס‬‎

חברה
    28/07/2024 ב1:12 am

אני רוצה לכתוב פה עוד משהו חשוב:

יש סמינרים קטנים, שלא פותחים מסלולים מגוון מסלולים – אלא לרוב שולחות את הבנות שלהן למרכז החרדי להכשרה מקצועית. לא יודעת איך הם לוקחים על עצמם את האחריות, כי המילה ‘חרדי’ זה רק קישוט למקום.

לנשים נשואות הרבה יותר קל מבחינה רוחנית לשרוד בקקפוניה ששוררת שם, וד”ל. כשלמדתי בפרוג, למשל (ופרוג בהחלט לא נכנסים לקטגוריה של מקום לימוד שמרני, כעקרון) – הבנות היו הרבה יותר שמורות, נושאי השיחה לא היו כל כך בעייתיים, והאוירה היתה הרבה יותר נעימה ושמורה.

(היו סמארטפונים? היו, ודאי. אבל זה לא היה אישו ולא נושא להשוצה למי יש יותר משוכלל, אחרי איזה ידועניות כדאי לעקוב, ואיזה שיר הוא להיט עכשיו, ושלא תדעו… מדובר בשירים חסרי רמה, חסרי תוכן וחסרי בושה. ולא הייתי בקורס תמים בכלל, אלא בקורס שלמדתי איך מעצבים את כל העולם הזה! ובצורה יותר ברורה: קורס UX/UI – עיצוב חויית משתמש.)

• משתמש לא ידוע

חברה
    29/07/2024 ב9:41 pm

בנות תודה רבה על התגובות, איזה מהממות אתן. עזרתן לי מאוד.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן