ניתוח לייזר בעיניים

קדם Forums אורח חיים בריא ניתוח לייזר בעיניים

• רבקה

גרפיקה
    חברה
    19/02/2024 ב1:56 am

גם אני מתעניינת…

מכירות אנשים שלא מרוצים?

• יעל

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    19/02/2024 ב4:13 am

אני עשיתי בעיניים- ירושלים, אצל ד”ר לוינגר בעצמו

אין לי תלונות:) ויש להם אחריות לכל החיים

מאד נהנתי!

עובדים עם הקופ”ח, במאוחדת זה יוצא באזור 4,500 ש”ח

• רותי

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    19/02/2024 ב9:31 am

בעלי עשה לפני שנה וחצי סוג PRK (לא היה לו כאבים בכלל ותפקד לגמרי אחרי זה) החיסרון היחיד בסוג הזה שהוא יותר יקר וגם לא כולם מתאימים לזה, עשה בלוינגר אצל ד”ר מיכאל רוטנברג, עלה בסביבות ה6,800 לאחר השתתפות מאוחדת שיא, לוינגר מאוד מומחים אמנם קצת יותר יקרים מאמריקן לייזר וכאר לייזר וכו’ אבל אותי זה הרגיע שהם מומחים בעיניים ולא רק בהסרה שלהם…

הוא מאוד מאוד מרוצה, רק יש לו עדיין בלילות קצת טישטושים ולכן צריך לשים טיפות (מפריע יותר בנהיגה).

• רותי

חשבונאות ויעוץ מס
      חברה
      19/02/2024 ב11:26 am

סליחה אני לא זוכרת את הסוג של הניתוח רק יודעת שהיו 2 סוגים שיכל לעשות ובחר ביקר יותר אבל שחוזרים מיד לשגרה ואין כאבים.

• פריידי פרידמן

אומנות הבמה והפקות תוכן
    חברה
    19/02/2024 ב10:31 am

תודה רבה

אשמח לעוד “סיפורים אישיים”:)

ועוד שאלה יש קשר בין המידה בעינייים למחיר?

• רוחי פרידמן

חברה
    חברה
    19/02/2024 ב10:41 am

לא קשור למידה

קשור לפי הסוג ניתוח בד”כ הprk הוא הניתוח היותר קשה וגם היותר זול – עלותו עד 4,000

והאינטרלאסיק – זה הניתוח הקל ויותר יקר

מתאימים לך לפי מה שמתאים לעיניים שלך

אני עשיתי לפני שנה + אצל ד”ר לוינגר בירושלים ומרוצה מאד

אמנם שילמתי יקר 9,000 שח – אחרי השתתפות הקופה ( עשיתי את הניתוח הקל )

+ 1,000 שח – למנתח פרטי ד”ר לוינגר בעצמו

יום אחרי הניתוח כבר ראיתי 6 על 6

כמעט ללא תופעות לוואי

ממליצה מאד !

יש להם יחס אישי ושירות מצוין

בעיניים לא חוסכים הולכים לטובים ביותר

• מ.

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    19/02/2024 ב10:51 am

לגבי תופעות לואי, רחל ציינה זאת. ממה שאני שמעתי זה תלוי בעיניים כל אחד מקבל את זה אחרת. שמעתי כמה שעשו את אותו ניתוח. לאחד כאב כמה ימים תופת ולאחד לא כאב כלל!

• גולדי

כללי
    חברה
    19/02/2024 ב3:17 pm

אני עשיתי בלווינגר וגם עוד 2 מהמשפחה.

כולנו עשינו את הניתוח היקר ושילמנו תוספת של עוד 1000 לד”ר לוינגר.

כולנו בבוקר שאחרי הרגשנו מעולה חוץ מסנוור- כצפוי.

לקחנו משכך כאבים רגיל בלילה הראשון וזהו.

ישנו נורמלי, ותפקדנו ביום שאחרי כאילו כלום.

ממש ממליצה.

במקומות אחרים (מניסיון של 4 קרובי משפחה אחרים שביצעו בכמה מקומות אחרים) הכאבי חזקים יותר- בין 3-7 ימים של חוסר תפקוד… הבדל משמעותי…

לדעתי שווה לשלם יותר ולכאוב פחות…

לגבי השתתפות הקופה- תפני למכון הרצוי ותשאלי אותם דרך איזה קופה יצא לך הכי זול ותעברי לשם גם אם זה רק לכמה חודשים…

• רבקה

גרפיקה
    חברה
    19/02/2024 ב10:58 pm

אני מפחדת לגשת לניתוח כי שמעתי על כמה מקרים של אנשים שמאז הניתוח הראייה שלהם לא מאה אחוז.

חברה סיפרה לי שמאז הניתוח קשה לה לקרוא אותיות קטנות, שמעתי עוד מקרה על מישהו שמאז הניתוח הוא רואה הילה מסביב לתאורה. ושמעתי עוד כמה מקרים לכן חשוב לי לדעת סיכונים.

• חוי ד

הייטק
    חברה
    20/02/2024 ב8:50 am

ממליצה מאד אחרי שכמה מהמשפחה שלי עשו אצל פרופ’ סלומון בהדסה עין כרם

איכות חיים!!!

עשו אצלינו את 2 הסוגים, PRK ההתאוששות היתה קשה יותר ואינטרלאסיק ההתאוששות היתה קלה מאדדד

אני הייתי שם בבדיקת התאמה והוא המליץ לי יותר על PRK על אף שמתאים לי גם הסוג השני

הוא טוען שהPRK יותר בטיחותי לטווח הארוך

בהצלחה!

• ב פ

הוראה רכזות וחינוך
    חברה
    21/02/2024 ב10:55 pm

בעלי עשה ניתוח PRK לפני כ-4 שנים

באסותא (תל אביב)

דרך קופ”ח כללית (היום נראה לי שיש גם במאוחדת)

בעלות של 4,500 ש”ח לאחר סבסוד הקופה

נהנה מאוד

בהצלחה

• חגית

אומנות ועיצוב
    חברה
    22/02/2024 ב1:03 am

חוי זה ממש מוזר שהרופא אמר לך שprk יותר בטיחותי לטווח ארוך כי לי הרופא אמר שאני יכולה את שתיהם בעיקרון אבל ברור שעדיף לי את השני- intralasic שההחלמה שלו קלה יותר והוא גם יותר בריא לגוף- ככה הוא אמר, הוא אמר שהשני יכול לגרום לזיהומים וכאלו….

בכל אופן אני עשיתי לפני 8 חודשים במרפאת “עיניים” של ד”ר לוינגר בתל אביב ואני ממש מרוצה ב”ה, זה ממש איכות חיים, הסבסוד של מחיר הניתוח משתנה בין הקופות אני שמעתי אז שכללית הכי זול, (והייתי אז באמת בכללית)

עשיתי את הניתוח עם ההחלמה הקלה עלה לי בערך 6800 אחרי סבסוד הקופה, כן יש אנשים שחשבו שאחרי סבסוד זה יותר זול מזה, אבל זה לא, בכל אופן אני חושבת שזה שווה את זה!

אני לא ראיתי צורך ללכת לד”ר לווינגר עצמו כי היה לי מספר נורמלי איזה 5 וחצי לא מטורף כמו תשע וכאלה…

ובכל אופן בלוינגר כל הרופאים מהטופ של הטופ, והם נקראים הכי טובים בלייזר

• חוי ד

הייטק
      חברה
      22/02/2024 ב8:57 am

ההחלמה קלה יותר זה אין ספק בכלל- הבדל משמעותי ואפילו מאד!!!

אבל הוא ממש היה נחוש שPRK יותר בטיחותי לטווח הארוך ולמי שיש אפשרות טכנית להיות “מושבת” למשך זמן הוא ממליץ על זה יותר

• חגית

אומנות ועיצוב
    חברה
    22/02/2024 ב1:04 am

לגבי ההחלמה לי אישית היה פחות גרוע ממה שדמיינתי (הם כבר הביאו לי קודם הניתוח דף עם תופעות לוואי שעלולות לקרות אחרי הניתוח וכו…) אבל היה ממש קל ב”ה, ממש רק באותו יום בצהריים היה לי כאבים כמה שעות, וזהו יחסית, ברור שיש תופעות לוואי בתחילה כמו סנוור מאור, מקרינה של מחשב- אותי ממש סנוור המחשב אחרי הניתוח, מ-שמש כמובן שבגלל זה הולכים משקפי שמש איזה חצי שנה למרות שאני יכולה לומר לכם שאני אחרי יותר מחצי שנה ועדיין כשיש שמש חזקה מציק לי ואני שמה משקפייים, מקווה שעד שנה מהניתוח זה כבר יעבור…

הטיפות והטיפול אחרי הניתוח קצת מסרבלים אני בכמה ימים אחרי הניתוח הייתי צריכה לשים 8 פע’ ביום 3 סוגים של טיפות ולחכות דקה בין כל סוג זה היה חופרררר, אח”כ זה מתאזן לאט לאט שמים פחות פעמים ביום ופחות סוגים, אבל זה בהחלט עבודה, בכל אופן מי שהולכת על לייזר הייתי ממליצה לעשות את זה בזמן של פניות כמו בחופש הגדול וכד’ כי זה בהחלט דורש עבודה קצת וצריך להתרגל… ובעיקר אף אחת לא יודעת איך העיניים שלה יגיבו אחרי הניתוח כל אחד מגיב אחרת, כן יודעת כמו שאמרו אחרות שהניתוח הזה אצל לוינגר נחשב עם החלמה ממש קלה יותר ממקומות אחרים. סורי שיצא כזה ארוך… ניסיתי להתאמץ ולתת את המיטב מנסיוני:) מקווה שזה יעזור למישהו…. בהצלחה לכולם! שתמיד תראו טוב! ותראו את הטוב:)

• ברכה שטיין

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    22/02/2024 ב1:18 am

ממה שהבנתי- הניתוח לא נעשה בהרדמה מלאה אלא במצב ערות עם הרדמה מקומית לאלחוש

יש לי 2 שאלות:

1)האינסטינקט של סגירת העין- לא פועלת? לא מעפעפים? יש דרך כן לעשות בהרדמה?

2) מאיזה גיל אפשר לעשות?

• חגית

אומנות ועיצוב
      חברה
      22/02/2024 ב1:31 am

חחחח אני גם דאגתי איך אני ישתף פעולה ובטוח לא יזוז, ימצמץ וכו’ חח, בפועל אין סיכוי למצמץ גם אם את רוצה הם תופסים לך את העין מלמעלה ומלמטה עם מכשיר, זה נעשה בערות מלאה לא נראה לי יש אפשרות להרדמה מלאה- כי זה לא ניתוח רציני, וגם לא צריך… תכל’ס שמים לך לפני זה טיפות בעין כדי לעשות שם הרדמה מקומית שלא יכאב… את הניתוח עושים נראה לי מגיל 18+ תבררי אצלם… כן צריך שיתוף פעולה להקשיב למה שהרופא אומר ובעיקר לא לזוז: נאמר הוא אומר לך עכשיו 14 שניות תסתכלי לצד שמאל ואל תזוזי, אז זה כן הלחיץ אותי שאם את זזה את יכולה לסבך את הניתוח… אבל בעז”ה תתפללי לפני לסייעתא דשמייא שזה הכי חשוב! וכן תבררי על רופא טוב זה מאד חשוב!

• חגית

אומנות ועיצוב
    חברה
    22/02/2024 ב1:33 am

ברכה מה שכתבתי לך זה מה שהיה בניתוח שאני עשיתי: intralasick לגבי אחרים תבררי אבל נראה לי אותו רעיון….

• שרי רוט

צילום ומולטימדיה
    חברה
    22/02/2024 ב1:50 am

תודה על הסיפורים שלכן,

אני אשמח לדעת גם אם יש כאבים בזמן הניתוח… 🙂

וכמה זמן זה זמן החלמה כלומר מה צריך לעשות אחרי הניתוח- ללכת עם משקפי שמש חצי שנה וכ’ו

או שכמה ימים אחרי הניתוח חוזרים לשגרה ברוכה?

אשמח לשמוע מנסיונכן

• שרה s

הייטק
    חברה
    22/02/2024 ב9:29 am

יצא לכם לשמוע על משהו שנפגע מזה?

אפילו פגיעה ממש קלה?

זה 0 אחוז סיכון?

ואם יש סיכון, מהו?

• חיה ח

הוראה רכזות וחינוך
      חברה
      22/02/2024 ב10:35 am

תלוי מה נקרא אצלך פגיעה.

בעלי למשל עשה לייזר לפני 7 שנים, ובמשך כשנתיים סבל מיובש ועיקצוצים בעיניים וכל הזמן היה צריך לשים טיפות.

בסוף זה עבר לו אבל עד היום נשארו לו שני דברים:

1. מסתנוור מאור שהוא קצת יותר חזק מהרגיל- זה מתבטא בכך שמפריע לשבת בספה כשהנברשת מעליה דלוקה. כמו כן, עוצם עיניים כשמדליק כל אור שהוא בחדר חשוך (המעבר מחושך לאור בפתאומיות מסנוור אותו), ובכלל מעדיף כמה שפחות אור.
      בנוסף, לעיתים מוכרח משקפי שמש בנהיגה אם יש שמש חזקה.

2. העיניים שלו רגישות ולכן בכל מצב של חולי או אפילו עייפות יותר מהרגיל יש לו כאבי עיניים.

אז אומנם אי אפשר לומר שהוא נפגע אבל יש קצת פגיעה באיכות חיים.

הוא אומר שבמבט לאחור לא בטוח שהיה עושה את הלייזר, למרות שהיה לו מס’ 9-10.

לי יש מס’ 3.5 והוא מאד לא ממליץ לי.

• C K

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    22/02/2024 ב9:43 am

כן

משגיח של בעלי עבר איזה סיפור עם זה לפני שנה

לא יודעת ממש פרטים מה ואיפ העשה אבל זה היה נשמע מפחיד.

אני יודעת שיש את לוינגר והוא לא לוקח סיכונים בכלל לכן יש לו 100% הצלחה

אם יש לו אפילו בדל של ספק הוא אומר שהוא לא מוכן לעשות את הניתוח.

• בתיה =)

הייטק
    חברה
    22/02/2024 ב6:10 pm

הנושא הזה ממש מעניין אותי עכשיו, תודה!

בכללי כל מי ששמעתי ממנה שעשתה לייזר בעניים מאוד ממליצה.

שמעתי גם ממישהי שעשתה לפני למעלה מ20 שנה, כשזה היה חדש ממש, והיום (בגיל מבוגר יחסית ואחרי כמה לידות) יש לה מס 2 במשקפיים, שזה ממש קצת.

אני הייתי אצל ד”ר לוינגר בבדיקה אחרי הרבה בירורים שמעתי עליו המון המלצות. גם ממטופלים וגם מרופאה פרטית מומחי שאמרה לי שהיא ממליצה ממש ללכת אליו ועדיף שהוא בעצמו יטפל, במיוחד במספרים וצילינדרים גבוהים.

הוא נשמע מאוד מרגיע ומקצועי, הסביר בדיוק איך מתבצע הניתוח ומה יהיה אח”כ וכו’

ויש לו אחריות לכל החיים בחינם.

למי ששאלה, הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית עם הרגעה כללית, שהגוף יהיה רגוע יותר.

שמים מפסק על העין כך שא”א לסגור אותה.

יש 2 סוגים של הניתוח- ליטוש וחיתוך. הרופא בודק ואומר מה מתאים לך.

אם מישהי יודעת להסביר מה נקרא קל ומה קשה ובמי ההחלמה קלה יותר, ומה השמות (prk\ intralasick) אני אשמח.

על הניתוח של החיתוך הוא אמר לי שתוך כמה שעות כבר רואים רגיל והכאבים עוברים ואפילו לא צריך משקפי שמש.

מקווה שאכן כך, אם יש פה מישהי שיכולה לשתף מניסיון, אני אשמח.

בהצלחה!!!

• חוי ד

הייטק
      חברה
      25/02/2024 ב10:55 am

intralasick זה ההחלמה הקלה יותר- זה הניתוח עם החיתוך בעין

prk זה החלמה קשה יותר- הניתוח עם הליטוש

• אלישבע כהן

הוראה רכזות וחינוך
    חברה
    23/02/2024 ב1:56 am

תודה על המידע המועיל!

מה אומרות לגביי הדסה עין טל? הן בPRK והן באינטראלאסטיק?

• חוי ד

הייטק
      חברה
      25/02/2024 ב10:56 am

אבא שלי ואחותי עשו שם את 2 הסוגים (אצל פרופ’ סלומון) ושתיהם היו מרוצים מאד!

אני עשיתי שם בדיקת התאמה ורוצה בעז”ה לעשות שם את הניתוח

• הדס טמסטט

הייטק
    חברה
    10/03/2024 ב9:33 am

זה דיי נדיר, אבל ביקשתם גם סיפורים של אחוז שנפגע אז—

חבר של אבא שלי בכולל נפגע מהניתוח הזה ממש

פגעו לו בשק הדמעות והעיינים שלו יבשות מאד, הוא מגיע לכולל לשעה והולך הבייתה – לא מסוגל ללמוד, לקרוא וכו להרבה זמן..מכיון שהעיניים יבשות מאד! ,כמובן שהוא צריך טיפות..

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן