צמידים מאבני ענבר לכאבי צמיחת שיניים לתינוקות. מחזק מערכת חיסונית. פירסום מאושר.

קדם Forums אורח חיים בריא צמידים מאבני ענבר לכאבי צמיחת שיניים לתינוקות. מחזק מערכת חיסונית. פירסום מאושר.

• צמידים מאבני ענבר לכאבי צמיחת שיניים לתינוקות. מחזק מערכת חיסונית. פירסום מאושר.

פורסם ע"י חוה קרויזר  גרפיקה on 03/10/2022 ב9:24 am

ברשותי כמות מוגבלת מאד של צמידים מאבני ענבר, מקורם בים הבלטי, והן מועילות מאד לתינוקות למנוע את כאבי צמיחת השיניים. מספר אנשים שניסו – הודו והמליצו על זה מאד. תינוק שעונד את הצמיד (צמיד לגוף, על יד או רגל) – רגוע יותר, מוציא את השיניים לעיתים בלי שירגישו, והמערכת החיסונית שלו נלחמת טוב יותר בצינון, בחום ובשאר מחלות. גם כאשר הם לא מרגישים טוב – זה נשאר ברמה קלה ולא מחמיר לדלקות ריאה וכדומה.

המחיר של זה אמור להיות באזור ה-60 שקלים, כרגע נמכר במחיר עלות 30 ש”ח ליחידה. הכמות קטנה ומוגבלת. כל הקודמת זוכה.

להשיג בבני ברק בטלפון: 052-7137843.

ברכה הגיבה לפני 1 שנה, 8 חודשים 4 חברות · 6 תגובות
  • 6 תגובות
  • חוה קרויזר

גרפיקה
    חברה
    06/10/2022 ב8:26 am

מקפיצה שוב לתועלת מי שעוד לא ראתה. נותר מלאי מצומצם. כל הקודם זוכה. תוצאות מדהימות ורוגע של התינוק.

• שירה ג

גרפיקה
    חברה
    07/10/2022 ב11:04 am

אני אישית יכולה להגיד שזה ממש מומלץ

לא על ילדיי כי ב”ה הם עוברים צמיחת שיניים בקלות

אבל האחינים שלי, ועוד כמה תינוקות שונים, זה ממש פלאים!!!!

• חוה קרויזר

גרפיקה
    חברה
    17/10/2022 ב11:14 pm

נשארו לי רק 10 צמידים אחרונים. כעת הם במחיר עלות עד לסוף שבוע זה.

למי שלא מכירה: הצמידים מחזקים את המערכת החיסונית במגע עם הגוף של התינוק. להלביש על התינוק מגיל 3 חודשים ועד שנה וחצי. פעם בשבוע מטהרים אותם במים חמימים כשתי דקות ולאחר מכן שעתיים בשמש או באור יום.

כשזה על התינוק – לא ניתן כמעט להרגיש שהוא מוציא שיניים. ללא הצמיד התינוקת שלי זקוקה לתרופות הרגעה. זה מדהים איך שזה משפיע לטובה.

פירסמתי זאת בערב החג ולא רבות ראו את זה. מפרסמת שוב לתועלת מי שזקוקה לזה.

• אמונה בנישתי בנישתי

בריאות תזונה והתעמלות
    חברה
    18/10/2022 ב11:06 am

איך אפשר להשיג באזור הדרום?

• חוה קרויזר

גרפיקה
      חברה
      25/10/2022 ב6:59 pm

אפשר להשיג אצל מום ספייס בקרית גת. היא מבצעת משלוחים. לא ידוע לי המחירים.

הטלפון: 054-8496251

• ברכה

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    26/10/2022 ב9:52 am

יש אפשרות להשיג בירושלים?

נשארו עוד בכלל?

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן