מחפשת מפתחת ריאקט עם שלוש שנות נסיון לCode Review למפתחת ריאקט מתחילה. בתשלום!!

קדם Forums הייטק Web Development מחפשת מפתחת ריאקט עם שלוש שנות נסיון לCode Review למפתחת ריאקט מתחילה. בתשלום!!

Tagged: , ,

• אפרת שרבי

חברה
    חברה
    11/12/2021 ב10:39 pm

שלום , אשמח לדעת איזו חברה מקבלת מפתחות ללא ניסיון, בreac או בכל שפה אחרת שלומדים בתוכנית הלימודים של משרד החינוך ,באזור ירושלים יעזור לי מאוד , אם יש לך מידע להעביר לי מייל [email protected] תודה מראש

• טובה ראבי

חברה
      חברה
      11/12/2021 ב11:40 pm

@efrats כדאי שתפתחי דיון נפרד לשאלה שלך.

אין כל כך קשר בין השאלה לבין הדיון הנוכחי, וחבל:
      א. שיווצר בלגן בפורום. ב. שלא תקבלי מענה מתאים לשאלתך כי יפספסו אותה בגלל הכותרת המטעה.

• טובה ראבי

חברה
    חברה
    11/12/2021 ב11:38 pm

שאלה סקרנית, למה יש צורך דוקא בשלש שנות נסיון?

ריאקט אינה ספריה כל כך מסובכת עד שיש צורך בנסיון מצטבר רב כל כך על מנת להתמצא בה היטב.

או שהתכונת למפתחת מנוסה שגם מכירה ריאקט ולאו דוקא עובדת איתו 3 שנים?

• נחמי מרגלית

חברה
      חברה
      11/12/2021 ב11:50 pm

תרשי לי לחלוק עלייך?
      בשביל לעשות קוד ריביו – צריך כישורים יותר מאשר לכתוב קוד
      בטח בשביל להכנס לראש של מישהי ולא להכריח אותה לכתוב בדיוק כמו שאני הייתי כותבת

• טובה ראבי

חברה
        חברה
        12/12/2021 ב10:34 pm

תמיד אפשר לחלוק עליי 🙂

במקרה הנוכחי, אני לא רואה חוסר הסכמה מהותי בינינו.
        בודאי שיש צורך בנסיון ע׳׳מ לבצע קוד ריוויו, וכמו שצינת, צריך גם כישורים מתאימים לזה, לא רק נסיון ׳על הנייר׳.
        פגשתי מספיק מפתחים מנוסים שלא יודעים איך לתת פידבק איכותי על קוד ו/או מתעקשים להתאים את הקוד של מי שמולם לטעם שלהם.
        מה שהתכונתי לציין, בסך הכל, שלדעתי, למשימה המוצעת כאן יכולה להתאים גם מפתחת שיש לה נסיון מצטבר בכתיבת קוד (בכל שפה שהיא) + הכרות עם ריאקט על מנת לדעת לקרוא ולהעריך קוד שכתוב בריאקט,

אבל לא צריך שלש שנות נסיון דוקא בריאקט עצמה.

פשוט, כי עקומת הלמידה של ריאקט ממצה את עצמה אחרי מס׳ חודשים,

בניגוד לשפות מורכבות יותר כמו java או c# ששם יש הרבה מה ללמוד, ויש התאמה בין משך השימוש בשפה לבין רמת הידע בה. (כי ככל שמשתמשים בה תקופה ארוכה יותר, סביר להניח שייתקלו ברכיבים וב design patterns נוספים שכלולים בשפה.)

• חני גולד

הייטק
    חברה
    13/12/2021 ב8:41 am

תודה על הדיוק!

שלוש השנים לא הכוונה 365*3 על הבול,

הצורך הוא לא למפתחת מתחילה אלה למפתחת עם ניסיון של שנתיים בangular וחצי שנה בreact שרוצה לקבל פידבק וחווי מקצועי על צורת כתיבת הקוד (למערכת עובדת שבאוויר רק שלכל אחת יש מקום לשיפור).

מחפשת מפתחת ששוחה היטב בתחום בכתיבה יעילה, נכונה ומקצועית.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן