נהגות הסעות שמנה לב – המשטרה פותחת במבצע מיוחד נגד הסעות שיתופיות

קדם Forums הייטק עבודה נהגות הסעות שמנה לב – המשטרה פותחת במבצע מיוחד נגד הסעות שיתופיות

• נהגות הסעות שמנה לב – המשטרה פותחת במבצע מיוחד נגד הסעות שיתופיות

פורסם ע"י נ. זיזעק  חברה on 27/11/2019 ב9:48 am

ידע הציבור ויזהר!! אתמול (יום שלישי כ”ח חשוון)  בבוקר, כשנסעתי לכוילל מנוה יעקב בירושלים (דרך בית חנינא) עם אברך שנוסע איתי בקביעות, עצרה אותי ניידת משטרה. השוטרים עיכבו אותי לחקירה, והובילו אותי ליחידת התנועה בבנין כלל, שם היה לי שימוע עם חוקר בכיר. הם האשימו אותי על הסעה בסחר (הפעלת מונית לא חוקית) רצו להחרים את הרכב שלי לשלושים יום, נתנו לי הזמנה למשפט והתראה על פסילת רשיון.בחסדי שמים מרובים נעזרתי על ידי ידיד, ושיחררו אותי בלי כלום, דבר שלפי כל הסברים הוא נס גלוי. התברר לי אח”כ (וכן שמעתי בתוך הניידת) שמשטרת התנועה פתחה הבוקר, במבצע מיוחד נגד הסעות שיתופיות, ומוניות לא חוקיות. מבצע זה אמור להימשך תקופה, ועוצרים כל מי שרוצים, כל עוד שהם יכולים להצדיק אפילו בקצת את ההזמנה למשפט ואת החרמה של הרכב. בחוק היבש לא ברור אם יש עבירה חוקית כשמשתתפים בהוצאות של דלק, אמנם שוטרי תנועה “החכמים” (בסגי נהור וד”ל) אינם יודעים את החוקים בכלל ורק רוצים לרשום עוד ועוד תיקים, והחרמות והזמנות למשפט. [במקרה שלי, רשמו את הכתב אישום והזמנה למשפט, עוד לפני שחקרו אותי, ז”א שהתיק היה תפור מראש, ושמעתי בניידת שעצרו 15 אנשים כאלו הבוקר.] עקב כך העצה היא, שכל הנסעים יתאמו ביחד, שבמקרה וניידת עוצרת אותם, לומר שהנוסעים הם חברים ובחנם בלי שום השתפות כספית כלל. מי שבאפשרותו לעזור לי לפרסם את הסיפור והאזהרה הנ”ל בתקשורת ובדרכים אחרות, אשמח מאד לשמוע על כך.         מ. ה.  054-840-8426

נ. זיזעק  הגיבה לפני 4 שנים, 9 חודשים 1 חברה · 0 תגובות
  • 0 תגובות

עוד לא נכתבו תגובות לדיון זה.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן