עדיין חסרה גננת?

קדם Forums הוראה למידה ועזרים עדיין חסרה גננת?

• עדיין חסרה גננת?

פורסם ע"י א טב-אל  כללי on 07/09/2024 ב11:40 pm

מחפשת משרת גננת בוקר, קבועה / ממלאת מקום / עוברת / מחליפה (אפשר עוברת בין גנים, אבל משהו קבוע של 3 עד 5 גנים ולא קפיצה בכל העיר או הארץ מפה לשם כדי למלא מקום ברגע האחרון…)

הייתי ב-4 ראיונות עבודה ועוד כמה ניסיונות דרך הטלפון. אמרתי שיש לי ניסיון של שנתיים כגננת בצהרונים, שנתיים כסייעת וסייעת צמודה בבקרים, המון התלמדות בשטח ותואר אקווילנטי, והתשובה האוטומטית שקיבלתי זה, “…בקיצור אין לך ניסיון”.

איך אפשר להיכנס לשוק בצורה הזו? היחידים שמוכנים להסתכל עלי זה הציבור הכללי, אליו אני חוששת להיכנס כדי לשמור על עצמי (יש מי שיכולה להיכנס לשם בלי ליפול, לא אני). וגם העירייה מקבלים, (למשרת מרוץ בכל העיר כשיום או יומיים לפני מודיעים לך איפה תעבדי מחר).

מה עושים בשלב הזה?

א טב-אל הגיבה לפני 1 יום, 22 שעות 3 חברות · 4 תגובות
  • 4 תגובות
  • דבורה חזקיה- נעים בלמידה

הוראה רכזות וחינוך
    מובילה
    13/09/2024 ב10:28 am
    מנהלת קהילה בקדם

נשמע קשוח😥

אני לא יודעת איפה את גרה אבל תנסי לחפש באזורים מסביבך שאולי שם יותר מחפשים,

אני יודעת שיש חסר רציני באנשי חינוך.

את יכולה להתחיל במילויי מקום יומיים- זו הדרך בד”כ כדי שיכירו אותך

• א טב-אל

כללי
      חברה
      13/09/2024 ב11:13 am

דבורה תודה על התגובה ועל האימוג’י! (לפעמים דבר כזה נותן כח אפילו יותר מעזרה מקצועית).

אני גרה בבני ברק. שכידוע מצויידת במורות כנראה עד ביאת המשיח.

אז ניסיתי גם בפנים וגם בחוץ (תל-אביב, פתח תקוה, ראשון).

ברוך ה’ מצאתי עכשיו מילוי מקום. אבל הודיעו לי שמחפשים מישהי חבדניקית (מבינה אותם. גם אם אני הייתי משתייכת לקהילה כלשהי הייתי מעדיפה גננת מ’שלנו’), ולכן הודיעו לי שאני בתקופת ניסיון. אבל גם אם יעיפו אותי יום אחד, לפחות אני יודעת שניסיתי, וה’ יכלכל את צעדיי. פגשתי שם סייעת שעברה מסלול כמוני והתייאשה אחרי ארבע ראיונות, זה גרם לי להבין שאני בכיוון הנכון.

גם אני יודעת על החסר הרציני. חשבתי שכשאסיים את התואר יחטפו אותי, אבל חטפתי חום קודם… אגב השתדרגתי, כבר ראיון שביעי. אם את נתקלת במישהי שמחפשת, תפני אותה אלי.

055-6721279

• רבקה ד

הוראה רכזות וחינוך
    חברה
    13/09/2024 ב11:42 am

את מחפשת משרת גננת או מורה? לא הבנתי…

• א טב-אל

כללי
      חברה
      14/09/2024 ב10:59 pm

גננת

(מכל סוג, רק לא חד פעמי)

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן