בשורה משמחת שקיבלתי במייל! לחובבות הכתיבה

קדם Forums כתיבה ספרותית בשורה משמחת שקיבלתי במייל! לחובבות הכתיבה

• בשורה משמחת שקיבלתי במייל! לחובבות הכתיבה

פורסם ע"י שרה לרנר  הוראה רכזות וחינוך on 20/09/2024 ב9:55 am

יש אדם בשם לירון פיין, אחד השמות הגדולים בישראל בכתיבה ועריכה ספרותית.

אני למדתי הרבה מהתכנים שלו, והם תרמו לי המון – הבעיה היא שהם צריכים סינון, כי הוא לא דתי בכלל.

היום קיבלתיי מייל מרשימת התפוצה שלו על מדריך כתיבה חדש שהוא הוציא – שמתאים לשומרי תורה ומצוות.

המדריך נכתב יחד עם מוישה גוטמן, ונמכר ב”אור החיים”.

קוראים לספר “תכתבו” – כמובן, לא קניתי עדיין, אבל נשמע מבטיח.

מצרפת את התמונה של כריכת הספר.

נ.ב. אני יודעת שזה נשמע שיווקי להחריד. ובכן, הריני להצהיר: לא מכירה אישית אף אחד מהמחברים, ההתלהבות שלי נובעת אך ורק מהיכרותי המוקדמת עם התכנים שלהם. כאמור, אפילו לא קניתי עדיין את הספר.

נ.ב.ב. לא באתי בכלל לעורר את הדיון על לימוד מאדם שאינו שומר תורה ומצוות. בכלל! רק ליידע את מי שכן מתאים לה באפשרות. זהו.

‫איידי וייס‬‎ הגיבה לפני 14 דקות 5 חברות · 9 תגובות
  • 9 תגובות
  • תמי אפשטיין

כללי
    חברה
    20/09/2024 ב10:00 am

איזה שית”פ מעניין.

פעם גם אני הייתי מנויה על הקבוצה שלו, עד ששלח לי הודעה בר”ה (לפני שנתיים, אולי, או שלוש), ואז הבעתי זעזוע גדול ודרשתי לצאת מהקבוצה שלו. איני מסוגלת לשמוע אדם שבועט ככה באבא שלי

• שרה לרנר

הוראה רכזות וחינוך
      חברה
      20/09/2024 ב10:08 am

וואו. גם אני הייתי יוצאת על כזה דבר.

בכל התקופה שהייתי ברשימה (אולי שנה וחצי, משהו כזה) לא קיבלתי מייל אחד בשבת או בחג (כן, אני עוקבת. יש סיכוי שזו גם בעיה הלכתית להנות ממייל כזה), אז אולי המייל הזה שלך השפיע עליו.

בכל אופן – השת”פ אכן מעניין, זה מה שתפס אותי…

• שרי שבדרון

הייטק
    חברה
    20/09/2024 ב10:15 am

תודה שרה,
    את יודעת כמה זה עולה?

• תהילה ב

הייטק
      חברה
      20/09/2024 ב10:44 am

128 באור החיים

• תהילה ב

הייטק
        חברה
        20/09/2024 ב10:50 am

https://www.sifreiorhachaim.co.il/product/%D7%AA%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%95/

מצטטת:

לצד ההשקעות המקצועיות הרבות באיכויותיו כמדריך כתיבה ועריכה מתקדם ומעודכן, מובן וידידותי, הוכן ונערך ‘תכתבו�’ בהתאמה ייחודית ליוצרים שומרי תורה ומצוות. והטבלאות, הסיכומים והתרגילים – הותאמו לדרישות באישורו של מורה ההוראה הגאון הרב שמואל יוסף שטיצברג שליט”א מבית שמש, מחבר ספר ‘שערי הברכה’ ועוד.

• תמי אפשטיין

כללי
          חברה
          20/09/2024 ב11:05 am

נשמע ממש מעניין.

מפתיע שפתאום עכשיו השתלט הז’אנר הזה על השוק. גם דבורי רנד משיקה עכשיו ספר כתיבה

• תהילה ב

הייטק
            חברה
            20/09/2024 ב11:19 am

ספר כתיבה או ההוא שהיא הוציאה לפני חודשיים בערך?

• תמי אפשטיין

כללי
              חברה
              20/09/2024 ב11:21 am

עכשיו היא מוציאה את הספר שדובר לפני כחודשיים.

• ‫איידי וייס‬‎

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    20/09/2024 ב12:20 pm

נשמע מעניין מאד, בהזדמנות אציץ עליו.

בגדול, הייתי גם אני ברשימה של לירון פיין, נרשמתי לאיזה הדרכה שלו – וירחם ה’ אלו תכנים כפרניים ובעייתיים. יש לו שיטה, כן, אבל הוא מחיל אותה בגסות על כל מה שזז כולל על התורה. לא מתאים.

שת”פ עם משה גוטמן הוא דבר מפתיע, ועוד יותר – שיש הסכמה לספר הזה.

אגב, מהספר של דבורי אני קצת פחות מתלהבת. לא בגלל שדבורי לא כותבת טוב, להפך. היא כותבת מעולה! אבל זה מדריך בסגנון הייחודי שלה בצורה בולטת ומוקצנת, וקצת פחות נותן מקום להתפתחות חופשית. מי שרוצה לכתוב “כמו דבורי” – אז בבקשה, הספר שלה מצויין (והייתי מפרגנת אותו לעצמי בהחלט), אבל מי שרוצה התפתחות חופשית – עדיף ספר יותר נייטרלי.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן