לליאל הקטנה❤️

קדם Forums כתיבה ספרותית לליאל הקטנה❤️

• לליאל הקטנה❤️

פורסם ע"י ליאל פורת  אומנות ועיצוב on 03/09/2024 ב5:31 pm

היי, ליאל הקטנה,

מה שלומך? איך את מרגישה?

אני כל כך מקווה שאת גאה בי, בדרך שעשיתי.

אני יודעת שלא תמיד התנהגתי כמו שחלמת. הרבה פעמים מצאתי את עצמי מנפצת את החלומות הוורודים שלך ומרחיקה אותך מהמטרות שהצבת לעצמך.

אני זוכרת כמה רצית להיות חזקה, לכבוש את העולם, להגשים את כל מה שחלמת. היית מלאה בתקווה ואמונה ששום דבר לא יעצור אותך.

ועכשיו, כשאני כאן, בתור ליאל הגדולה, אני יודעת שלא תמיד עמדתי בציפיות שלך…. אני נופלת, נכנעת לפחדים, מתייאשת מהר…

והלב שלי מתכווץ כשאני חושבת עלייך.

אני מבקשת ממך סליחה על כל הפעמים שבחרתי לשתוק כשכאב לי. על כל הרגעים שבחרתי להתרחק במקום להילחם, ועל הפעמים שבהן לא הגנתי על החלומות שלך, בזמן שסמכת עליי.

אני מצטערת על כל הפעמים שהרגשת בודדה, כי לא הצלחתי להיות שם בעבורך כמו שהבטחתי לעצמי.

ליאלוש, אני לומדת לאט לאט איך להיות טובה אלייך. אני מתאמצת לשמור עלייך בלב, לזכור שגם אם לא תמיד אנחנו מגיעות לאן שרצינו, זה לא אומר שאיבדנו את הדרך.

אני רוצה שתמשיכי לחלום, שתזכירי לי את כל החלומות היפים שהיו לך…. ואני מבטיחה – אעשה ככל שביכולתי כדי להגשים אותם.

אוהבת אותך,

ליאל הגדולה

אשמח עם כל תגובה!

ליאל פורת הגיבה לפני 3 שבועות, 3 ימים 8 חברות · 8 תגובות
  • 8 תגובות
  • מרים סולובייציק

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    03/09/2024 ב5:44 pm

אהבתי את הרעיון לכתוב מכתב מהילדה הגדולה אל הילדה הקטנה.

אולי גם אני אכתוב כזה מכתב.

• מירי ירום

כללי
    חברה
    03/09/2024 ב8:00 pm

וואו, ליאל את עוצמתית ברמות!!

נהניתי מאוד מאוד לראות את המכתב הזה, כי הוא כל כך מרפא ומעצים! זה יפה מאוד שהבאת את זה ככה מעצמך, כי באמת בעולם הטיפול משתמשים בזה הרבה לריפוי העצמי הזה, להשלמה ולהכלה של כאב מהעבר, לעשות שיח עם האני הקטנה והטהורה של לפני שנים… עשיתי אז גם אני לעצמי, ותודה, כי כיף לי להיזכר בזה ולעשות את זה שוב, וגם למדתי על זה, וזה באמת דבר עוצמתי ברמות, ומרפא כל כך, כאילו מרגיע את כל המקומות הכואבים, שאין מה לעשות איתם…

ליאל, נהניתי מאוד לראות את זה, תעשי חיל! ואם את רוצה להעצים עוד יותר את החוויה הזו, אחרי שסיימת לכתוב שימי לב לגוף שלך, איך הוא מרפה, לשרירים, לנשימות, לתחושה הכללית… כשעושים את הדבר הזה מתוך מקום שלם באמת, זה יוצר רוגע והשלמה יפה מאוד.

אז תודה שהעלית את זה, והרבה הצלחה!!

• א טב-אל

כללי
    חברה
    03/09/2024 ב8:08 pm

את אמיצה מאוד!

ועברת תהליך פריחה יפייפה

🌻

• אתי אדלר

הוראה רכזות וחינוך
    חברה
    03/09/2024 ב8:16 pm

כשהייתי בת 10(ביום ההולדת) כתבתי מכתב לאחותי הקטנה. הבאתי לה אותו כשהיתה בת 10 (ביום ההולדת) והחזירה לי כשהיתי בת 20. מומלץ לכל אמא להציע את זה לילדיה… זה מרתק!

• יסכה ב

גרפיקה
    חברה
    03/09/2024 ב8:40 pm

וואו וואו וואו

איזה עוצמות!!

בלי גם לכתוב לעצמי כזה מכתב…

בטוח מרגיש רגוע אח”כ…

אהבתי ממש!

• ריקי אבנהר

כללי
    חברה
    04/09/2024 ב8:58 am

וואו ליאל,
    מדהים.
    אמיתי ונוקב—
    יצרת לי חשק לכתוב מכתב גם לעצמי הקטנה,

תודה!

😙

• רות .

אומנות ועיצוב
    חברה
    04/09/2024 ב1:51 pm

וואו אהבתי את הפתיחות בינך לבין הקטנה שבך
    ככה לבוא לדבר פתוח איתך,עם עצמך

עמוק ומדהים!

• ליאל פורת

אומנות ועיצוב
    חברה
    04/09/2024 ב5:10 pm

❤️

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן