מחפשת חשיפה לספר חדש שהוצאת??? הגעת למקום הנכון!!!

קדם Forums כתיבה ספרותית מחפשת חשיפה לספר חדש שהוצאת??? הגעת למקום הנכון!!!

• מחפשת חשיפה לספר חדש שהוצאת??? הגעת למקום הנכון!!!

פורסם ע"י משתמש לא ידוע  כללי on 07/08/2024 ב4:13 pm

שלום בנות, מה שלומכן?

ברוך השם הרעיון שלנו, מי שעוד זוכרת, לגבי פרסום ספרים חדשים דרך האתר, רוקם עור וגידים.

אתן תקציר קטן לפרויקט, מי שזו פעם ראשונה שנתקלת בפרסום:

אני ועוד כמה בנות מקימות אתר לפרסום ספרים, כלומר פרסום ספרים חדשים היוצאים לאור לקהל החרדי, לציבור שלנו בלבד!

אז, מי הם המפרסמים?

כל סופר או סופרת חדשה, מתחילה וגם וותיקה בתחום המחפשת פרסום קבוע לספר שלה עם חשיפה מירבת ואופציה לקנייה במקום.

מה זה בעצם האתר הזה???

האתר הינו הבמה לספר החדש שלך, שם הוא מקבל פרסום, חשיפה.

כמה הפרסום עולה? לכמה זמן?

פרסום ספר אחד באתר עולה 15 שקלים בחודש.

לכמה זמן? כמה שאתן רוצות, הספר מוצג באתר כמה זמן שאתן צריכות ומעוניינות שיישאר, אפשר גם לא להוריד אותו כלל, מי שמעוניינת:]

מתי האתר עולה לאוויר? מתי הכל קורה???

קודם כל אנחנו עוברות שלב שלב, כרגע אנחנו מגייסות סופרים וסופרות המעוניינות לפרסם את ספרן דרכינו.

כאשר תהיה קבוצה מכובדת מספיק אנחנו עוברות לשלב המעשי- בניית האתר שלנו.

כמובן כל מי שנרשמת מקבלת עדכונים שוטפים לגבי השלבים והתקדמות הדרך, תשלום לא חובה להעביר ישר כשנרשמים, אנחנו מודיעות תאריך מסודר לגבי התשלום.

האם אתר מתפרסם שאיזשהו מקום? איך אנשים ידעו שהוא קיים בכלל???

כמובן שעם עליית האתר לאוויר יהיו פרסומים בעיתונים ובפרוגים נוספים אודות קיומו, כך שאנשים יכירו אותו בעזרת השם.

נשמע טוב! איך נרשמים?

אתן יכולות להירשם דרך המייל של המארגנת הראשית של הפרויקט:

ריטה: ritahenn545😊gmail.com

יש לכן שאלות נוספות? מוזמנות לפנות אליי ואעזור בכל דבר שאוכל.

המשך יום טוב.

רות רוט הגיבה לפני 1 חודש, 3 שבועות 15 חברות · 40 תגובות
  • 40 תגובות
  • תמי אפשטיין

חברה
    07/08/2024 ב4:16 pm

אפשר גילוי נאות?

מה הקשר שלך לכל האירוע, ולמה שישתלם למישהי להקים אתר בשביל פרסום ב-15 ש”ח?

• רחל פישביין

חברה
    07/08/2024 ב4:25 pm

זה האתר שחיפשת מישהי שתבנה אותו בחינם?

• רבקה וינוקור

חברה
    חברה
    07/08/2024 ב4:30 pm

כחובבת קריאה מושבעת, זה נשמע רעיון מקסים

יוצג משהו מעבר לשם הספר והסופרת באתר?

• משתמש לא ידוע

חברה
    07/08/2024 ב5:20 pm

דבר ראשון לכל השואלות.

א’- אני לא מקימה לבד את האתר, אנו מקימות- אני וכמה שותפות.

ב’- אנחנו לא מקימות אותו בשביל תשלום וכסף, זה נטו לעזור לסופרים ולסופרות שלא מצליחים להיכנס לתחום’ לפרסם את ספרם, לקבל חשיפה, לתת גם להם צ’אנס לפרוץ דרך בציבור שלנו.

15 שקלים זה כיסוי הוצאות של דומיו ואחסון של האתר כל חודש.

ג’- כן, זה האתר שעליו דיברתי בנוגע לעזרה.

שאלות נוספות מוזמנות לפנות למארגנת הראשית [חברתי] ריטה: ritahenn545😊gmail.com

• תמי אפשטיין

חברה
      07/08/2024 ב5:32 pm

זה עדיין לא עונה על השאלות ששאלתי

• תמי אפשטיין

חברה
        07/08/2024 ב5:38 pm

מה גורם לכמה בנות ליצור פלטפורמה לפרסום ספרים ללא כל מטרת רווח?

• משתמש לא ידוע

חברה
    07/08/2024 ב5:44 pm

תחושת שליחות.

כאשר את מכירה או שומעת על חברה קרובה שיושבת וכותבת ספר, סופר צעיר בעל כישרון, אבל אוי, ההוצאה לאור לא שמה עליו פס, לא נותנת צ’אנס בכלל לבן אדם להביע את עצמו.

או שכן נותנת אבל משנה לו חצי מהעלילה כי זה ככה וזה ככה.

אז כן, בסוף זה נכנסת לך ללב ואת מחפשת לעשות שינוי, לשנות את המציאות הזו.

כן, שגם סופר מתחיל יקבל את מה שמגיע לו [אם הספר ראוי לציבור שלנו] וכן שגם סופרת מתחילה תכנס לעולם עם טעם טוב של “אני מתאימה”

אני מכירה כל כך הרבה כאלו, כל כך הרבה! ולהם זה יעזור.

ואנחנו כאן כדי לעזור להם, והתשלום כרגע לא חשוב כי יש כל כך הרבה אנשים טובים בעולם הזה שעוזרים לנו לא על מנת לקבל פרס, פשוט עוזרים מהלב.

אני לא יודעת איפה את נמצאת בתחום הזה, אבל אני כן יודעת שאלו המתחילים שההוצאה לאור לא מקבלת אותם זקוקים לזה, ולהם זה יעזור.

• תמי אפשטיין

חברה
      07/08/2024 ב5:52 pm

בקיצור, רק מחשיד יותר.

בפרט השורה שלפני האחרונה

• תמי אפשטיין

חברה
    07/08/2024 ב5:58 pm

ואגב, כל מה שכתבת לא קשור במילה אחת לפרסום ספרים באתר. שמת לב?

העמימות כאן לא ממש מוסיפה לאמינות, למרות שאלו חרוזים ממש טובים

• משתמש לא ידוע

חברה
    07/08/2024 ב5:58 pm

תראי, אני לא יודעת מה הכוונה שלך בכל זה.

אני יודעת דבר אחד שעם מעשים עם כוונה טובה באמת לא מפסידים. אני לא יודעת מה את באה לעשות, אולי להוריד לי או אולי להורדי לנו מהרעיון. אין לי מושג. אני יודעת דבר אחד: לא משנה מה, אנחנו נמשיך.

כי יש כל כך הרבה כאלו שירוויחו מזה.

אני אוהבת לדבר אופטימיות לא ההפך, אין לי מושג מה הכוונה שלך בתגובות, אם זה ביקורות אשמח לשמוע אבל שתהיה בבקשה עם טעם.

• תמי אפשטיין

חברה
      07/08/2024 ב6:12 pm

הכוונה שלי מאד ברורה, ואני כותבת אותה לאורך כל השרשור: להבין מה המניע שלכן.

ולא, לא קיבלתי תשובה.

הוצאות ספרים לא רוצחות סיפורים של סופרות צעירות, אם הסיפור טוב. בדרך כלל (יש טעויות. בכל מקום ובכל תחום. לא רק כאן).

האינפלציה במדפי הספרים כל כך נוראה, שחייב להיות איזה קו אדום, ואם הו”ל מחליטה לא להוציא ספר – כנראה שהוא לא רווחי לה, ולא מטעמי השקפה או התנשאות.

נחמד מאד שאת מרחמת, אבל יש מספיק על מי לרחם, ולאו דווקא על הסופרות. יש מספיק בנות שמנסות את מזלן בעבודות שונות, ויתכן שהן זקוקות לקבוצת תמיכה יותר מהסופרות. ויתכן שזו שלא קיבלו את הספר שלה – הוא באמת לא ראוי להיכתב, ובוודאי שלא להופיע על הנייר.

כל זה, בנוגע להודעה האחרונה.

ההודעה הפותחת היתה על פלטפורמה שבה כל סופרת (ללא הסתייגות כלשהי) יכולה לפרסם את הספר שלה לנצח ב-15 ש”ח בלבד. במילים אחרות: תפעול אתר לתועלת הסופרות תוך צבירת הפסדים (ולא, 15 ש”ח לא מכסים עלויות מטורפות של פלטפורמה באתר, גם אם יש 100 מפרסמות)

עכשיו תסבירי לי איך 2 ההודעות מתכתבות ביחד.

אה, ולמה יש אנשים טובים שמוכנים להוזיל מהונם דווקא כדי לקדם סיפורת שאינה מאושרת ע”י הו”לים

• תהילה ב

חברה
        07/08/2024 ב7:13 pm

תיקון קל:

ההודעה הראשונית שפורסמה בענין היתה 250 ש”ח לנצח. פה מדובר על 15 ש”ח לחודש. לדעתי השורה שבאה אחר כך פשוט נשארה מההודעה המקורית…

ובכל זאת, צריך להיות נדיבת לב במיוחד להקים אתר במחירים כאלה. מילא זה היה אתר ביקורות ועוד שיש תזוזה ואפשר לכסות עלויות באמצעות פרסומות (וכמובן המחיר של האתר יעלה). אם היה מדובר באתר חסד, היה מקום לשקול, אבל כשהחסד נעשה מול אנשים פרטיים שרוצים לתת לכשרונות שלהם לפרוץ (שזה בסדר, אבל לא בטוח שמדובר בחסד), משהו פה עקום.

• שרה לרנר

חברה
    07/08/2024 ב6:12 pm

נראה לי שתמי פשוט מתכוונת לבקש שתהיי קצת יותר ברורה, ותתני מידע טכני ומעשי.

לדוגמא:

1. מי זו ריטה המדוברת (שם, שם משפחה, גיל, עיסוק, רקע קהילתי ורקע מקצועי בתחום)?

2. על איזה סוג אתר מדובר? דף נחיתה עם רשימת ספרים? אתר מכירות? אתר ליצירת קשרים? ועוד פרטים טכניים על טיב האתר.

3. מי, לדוגמא, הולך לפרסם אצלכן (שמות אמיתיים של הסופרים/סופרות, שמות של ספרים מודפסים שהוציאו).

4. מי אחראית על בניית ותחזוק האתר, ומי מקבלת את הכסף מהתשלומים החודשיים?

5. ציינת שהבמה שאת מציעה מיועדת לספרים שלא התקבלו בהו”לים. אם כך, האם מדובר בספרים שכבר מודפסים ומוכנים למכירה, או לספרים פוטנציאליים? אם הוצאות הספרים לא הוציאו אותם, מי כן הוציא אותם?

6. לגבי הספר שכתבת אודותיו בדיון אחר – איך קוראים לספר, איך קוראים למחברת, כיצד את מכירה אותה, והאם את יכולה להעלות כאן את המודעות שהתפרסמו אודותיו?

לכל השאלות הנ”ל – נשמח אם תוכלי לתת תשובות ענייניות, ברורות וטכניות.

אחרת – גם אני מודה, קצת קשה לתת אמון.

• תמי אפשטיין

חברה
      07/08/2024 ב6:20 pm

לא, שרה. תמי מתכוונת לשאלה הפותחת.

אדם אוהב לתרום לתחום שקרוב ללבו. נקודה.

לא מאמינה שמישהי ללא כל זיקה לתחום הסיפורת תבוא ותפצח במיזם כזה, בפרט שהוא עלול לגרום להפסדים (שוב, אלא אם יש את האותיות הקטנות שלא נאמרות כאן….) אין מצב ליצור פלטפורמה ולתחזק אותה בעלות של 15 ש”ח ח”פ. אין!

ביקשתי גילוי נאות, קיבלתי מכתב התבכיינות על הסופרות הצעירות שהמו”לים פוסלים להם את הספרים בלי להתייחס לעמל ולדימוי העצמי שלהן.

רחמים גואים עד כדי תחזקת אתר עם צבירת הפסדים מוכחת, העיקר שיהיה למסכנות היכן לפרסם את הספר שעוד לא נמצא המו”ל שידפיס אותו.

הבנת? אני לא.

זה רק מעצים לי את התמיהה על היעדר הגילוי הנאות והמניעים הנסתרים.

או כמו שאומרים: יראה הקהל וישפוט.

ולא דיברתי על הספר הסודי שמתפרסם פה מפעם לפעם (עד שנמחק) בלי שום פרטים מזהים. אם הצלחתי לקלוט את ההודעה האחרונה לפני שהיא נמחקה, היה אפשרות לקבל פרטים אצל אותה ריטה מסתורית…!!!

• שרה לרנר

חברה
        07/08/2024 ב6:27 pm

צודקת, תמי, סליחה שפירשתי לא נכון את כוונתך.

בכל אופן, אני מאמינה שתשובות ענייניות וישירות לשאלות שהעליתי תוכלנה לענות גם על השאלה שלך…

אם נדע בבירור מי עומד מאחורי העסק (ריטה…), אלו ספרים עומדים להיות מפורסמים באתר, מי מחבריהם ובמה הם עוסקים, מי מימן את הוצאת הספרים אם לא המו”לים, ופרטים טכניים נוספים – נוכל ללמוד משהו על הפרוייקט בכללותו.

• משתמש לא ידוע

חברה
    07/08/2024 ב6:23 pm

בנות מנסות, רוצות, מתפללות, משקיעות.

אפשר לומר בעדינות שלדעתכן זה לא ראוי\רלוונטי\יעבוד וכ’… וכשתגיעו ממקום כזה אז יהיה אפשר באמת לקבל את הדברים.

אבל לבוא ממקום של זלזול זה בפירוש לא יפה ולא מכבד.

• שרה לרנר

חברה
      07/08/2024 ב6:31 pm

זה לא העניין.

אם אותן בנות תהיינה מוכנות לדבר ברור ולענות על שאלות פשוטות – ניתן יהיה לכבד אותן…

העמימות סביב כל העסק לא ממש מכבדת. כאילו, איך אמורים להגיב להודעה כמו: “אני יוצאת במיזם שישנה את העולם, לא יכולה להגיד בדיוק מה ואיך, ומי שרוצה להצטרף – שתשלח מייל”?

• רבקה וינוקור

חברה
    חברה
    07/08/2024 ב6:28 pm

כל הכבוד רבקי קווין

זה נשמע רעיון מעולה!!!

מלא הצלחה!!!

תמי יקרה,

אני יכולה להבין יוזמה כזו

למשל צבירת ניסיון בבניית אתרים יחד עם עזרה לסופרות צעירות

אני בעצמי חושבת בתקופה האחרונה על בניית אתר למישהי שאני מכירה בחינם

במטרה לצבור ידע בתחום מסויים וגם לעזור לאותה אחת להתפתח בתחום העיסקי שלה…

כציבור איכותי אנחנו לעיתים גם ציבור ביקורתי

אבל הרבה רעיונות גדולים העולם היה מפסיד

אם לא היו קיימים אותם אנשים נועזים ויצירתיים שידעו להשים את הביקורת בצד ולהמשיך קדימה 🙂

יחד עם זאת צריך להיות זהירים, בעיקר בשטחים שאנחנו לא בקיאים בהם

תמי, אם יש לך במה להחכים אותי, יותר מאשמח לשמוע..

• פסי פישר

חברה
      07/08/2024 ב7:51 pm

האופציה הראשונה שעלתה לי לראש היתה שזאת בת שסיימה לימודי הנדסת תוכנה/ בניית אתרים ומחפשת לצבור ניסיון.

רק לא ברור לי, אם אכן זאת התשובה כמו ששיערת גם את, מה הבעיה להודות בזה?

• מרים ג

חברה
        07/08/2024 ב8:19 pm

זו לא התשובה. כי רבקי פרסמה דיון אחר בו היא מחפשת בונת אתרים בהתנדבות (או בתשלום סמלי לא זוכרת בדיוק),
        עבור יוזמה פרטית שכרגע אין לה תקציב.

• תמי אפשטיין

חברה
      07/08/2024 ב11:07 pm

כן, רבקה. אני חושבת שיש לי במה להחכים אותך, ונראה לי ש @THILAC ו @BIRI מיצו את ההגדרה.

יוזמות שיש להן מקורות מימון במקביל לקולמוסים שמו”לים מסרבים ליטול עליהם אחריות – זה מחשיד.

תרשי לי להיות בוטה? לא כל מי שחושבת שהיא יודעת לכתוב – היא באמת כזו.

בניגוד לאופן בו מדברים על המו”לים, הם חושבים עסקית. נטו עסקית. במילים אחרות: האם יש לספר היכנות להרוויח או לא.

לפני שהוצאתי את ספרי הראשון, פניתי להו”ל. לא נשאלתי היכן והאם הוא התפרסם, ולא לגילי. לקחו את הקובץ, העבירו ללקטורית, ואישרו. אה, וגם לא שינו לי מילה אחת בטקסט.

כשהוצאת ספרים מסרבת לקבל ספר, בד”כ (שוב, בד”כ. תמיד יכולים להיות פספוסים) זה מהטעם הנ”ל. גם הו”ל שמסרבת לעסוק עם סופרות חדשות/ צעירות בשוק, זה בד”כ מהסיבה שאינם עובדים עם לקטורים והם חוששים להתקע עם ספרים.

יכולה לספר (שמעתי מבעלת המעשה), שהציעה את הסיפור להוצאה מסוימת ונענתה בשלילה. הלכה להוצאה שניה – נענתה בחיוב. יום לאחר התשובה החיובית פנו אליה מההוצאה הראשונה שזו היתה טעות והם כן מעוניינים להותיא את הספר. זאת מבלי שידעו שהלכה הלאה.

סיפורים טובים – נלקחים!!!

אלו הנתונים. קחי את כל היתר לאן שתרצי.

יש תכנים שלא ראויים לעלות על הכתב, ולא משנה אם מבחינה בוסרית או השקפתית. כשיש גוף שרואה לעצמו את הזכות להוציא זאת לאור, ובכל מחיר – חייבים לברר, ולעומק, מה המניעים. זה מה שניסיתי לאורך כך השרשור. לפחות לאותת שמשהו כאן לא מספיק תקין, משהו לא מריח מספיק טוב.

ומכאן אני עוברת למה שברכה כתבה, ואהיה עוד יותר בוטה.

העמימות הזו, לפיה ניתן לקבל מידע רק במייל – מחשידה. מאד מאד.

היתה לאחרונה מישהי שהציעה לפתוח קבוצה של בעלות עסקים במייל. זו לא פותחת השרשור, במקרה? הספר החסוי, שחובת קריאה מוטלת על כל אחת ואחת, בגלגולו הראשוני הודיע שהוא מתאים לציבור החרדי והדתי (!) אפס מידע על תוכן הספר, על תחום ההתעניינות שבו, אפילו אם הוא לנוער או למבגורים, מתח או רגש – לא היה. הכל רק בקבלת מידע במייל.

באופן קבוע כל המיזים, שנועדו לטובת ולהקלת הציבור לא יכולים לראות פרסום פומבי. רק במייל אישי וסודי.

מי שעדיין מרגיש לה בטוח וטוב – בכבוד רב.

הנהלת האתר ( @taliashwartz ) ומנהלת הפורום ( @RutRot ) מוזמנות למחוק את ההודעה אם היא נשמעת מתנשאת/ יומרנית/ מלחיצה/ לא הוגנת

• תהילה כ.

חברה
        07/08/2024 ב11:26 pm

הנקודה שהכי צרמה לי היא מקורות המינון.

אנשים שמוכנים להוזיל מהונם ואונם ע”מ לסייע לפרסום תכנים שונים,

שלא עוברים סינון או בקרה כלשהי. (מילא מקצועית, אבל גם לא תוכנית).- או שאני טועה, וכן יש סינון?

אם היה מדובר על אתר לפרסום ארונות לדוגמא, שחפץ לסייע לנגרים מתחילים להיכנס לשוק- ניחא,

אבל ספרים? והרי למילה הכתובה יש השפעה אדירה על הנפש…

לכן רק מציפה מה נראה לי, וכל אחת תפעל כמובן לפי ראות עינה.

• תמי אפשטיין

חברה
          07/08/2024 ב11:30 pm

שימי לב שזה מה שכתבתי באחת ההודעות הראשונות שלי – שהשורה הזו היא הכי מחשידה

• תהילה כ.

חברה
            07/08/2024 ב11:33 pm

צודקת, השרשור ארוך וכנראה דברים מתחילים לחזור על עצמם..

חושבת שהדברים הובנו…

• תהילה כ.

חברה
    07/08/2024 ב8:07 pm

כשיש עמימות- חשוב מאד לשאול שאלות,

ולא לקבל דברים כמובנים מאליהם, תוך הסתמכות על טוב ליבם של אנשים.

תמי צודקת, כשזה מתחבר עם פרסום הספר המסתורי שמופץ בחינם,

וגם האתר אמור לפרסם ולהנגיש כל מיני כתבי יד,

לי זה מעורר חשיבה על קבוצות ואנשים שרוצים להפיץ מסרים מסוימים, ורואים בכך תחושת שליחות.

זה יכול להיות דבר חיובי ומבורך ולעורר התפעלות,

וזה גם יכול להדליק נורות אדומות בוהקות על מקורות המינון שעומדים מאחורי, מהם התכנים שיוצגו, מי מבקר אותם, אילו מסרים טמונים בהן ועוד.

לכן זה נראה לי דרישה לגטימית שיוזמת האתר תענה על השאלות המפורטות שהוצגו בדיון.

• משתמש לא ידוע

חברה
    07/08/2024 ב8:20 pm

רבקה תודה מהממת, מעריכה שאת יודעת להעריך❤

ולכל השאר:

15 שקלים כל חודש וזה לאחר שהצלחנו להוריד את המחיר.

את כנראה לא מכירה סופרים וסופרות בתחילת דרכם [וכן, אני מדברת על כאלו שההוצאה לאור לא קיבלה את הספר שלהם, כן!] ובהם אני אתמוך.

אני לא חושבת שאני צריכה לדון איתך על זה ולבקש את אישורך לכך.

לרחם על סופרים?? סופרות??? למה להשתמש בביטוי כל כך דרמתי ומכפיר? למה לא לכתוב “לעזור”?

למה לכתוב “רוצחות”? למה מילים כאלה גסות ולא מתאימות??

מדוע להשתמש במילים כה גסות?!

אני לא רוצה לפתוח דיונים ומריבות, אין לי לא צורך וממש לא זמן [אולי יש כאלה שיש להן…]

אני מנהלת דברים.

רק רוצה לומר דבר אחד. כל המידע, כל הפרטים הכל מהכל יוסבר במייל.

בנות פנו, ביקשו יפה וקיבלו הכל, שאלו שאלות ונענו עד שדעתן נחה.

אלה שרציניות פונות ומבקשות מידע נוסף ומקבלות, ואלה שלא… צר לי לומר, סתם יושבות וכותבות, אולי מתוך שמעמום, אולי מתוך רצון להשיג משהו [אני עדיין לא מבינה מה…] אין לי מושג, אבל מתוך התעניינות- ממש לא.

בת רצינית שולחת מייל בצורה מכובדת ומבקשת פרטים ומקבלת הכל מסודר.

מדוע כך בבלגן ואי סדר?!

אני אומרת שוב כל המידע נמצא במייל, תשאלו תבררו, הכל במייל.

כאן זה לפרסום בלבד.

נכון, יהיו את אלו שיחשדו, לא יאמינו, ואני רואה את זה בחוש, מה נעשה?

רציני: מה נעשה?

אני לא חושבת שיש צורך לדון איתן, יש ותמיד יהיו את אלו שירצו להוריד ולקלקל לאחר, כך העולם בנוי.

אני ואנחנו כאן באות לעזור [כן! ל-ע-ז-ו-ר-!]

• תהילה ב

חברה
      07/08/2024 ב8:36 pm

כשמדברים כל כך הרבה על זהירות ברשת (ואת לא ירוקה, לא מחייב שאומר משהו, רק מדגישה) ודברים מסופרים בצורה קצת מסתורית, אז כן – יש מה.

אני מניחה שאם היית כותבת את שם הספר ההוא כולל תקציר ופרק דוגמא, היה יותר מקור אמון.

אם כשפרסמת על ההודעה של מתנדבת להקמת אתר, היית גם מבהירה שדובר בזה (לי היה מובן, לא יודעת אם לכולן), היה מתקבל יותר יפה.

כשאת כותבת רק על טובת הסופרים שלא זכו להו”ל אך לא מספקת שום פרט מידע או דוגמא על הספרים – זה מחשיד.

אם הפרסום אסור בקדם, אז זו צורה קצת ערמומית להשיג אותו. רוצה את או מישהי אחרת לעלות למודעות? תכתבו סיפור קצר, תראו לנו את הכשרונות הברוכים שלכן (לא שוללת) ויהיה על מה לדבר.

ממה שידוע לי הו”ל לא פוסלים רק על צורת כתיבה, עלילה וכו’, אלא גם על תוכן (מדברת מידיעה על אור החיים, שאר ההו”ל לא בדקתי), מי הבטיח לי שהספר הוא בהחלט כשר? שלא מוטמן בו מידע בעייתי, בכוונה או שלא.

אלו שאלות העולות מהאופן בו את מפרסמת את הדברים. לי אין שום ענין לגרום לך לא להצליח, להיפך, אני אשמח מאד.

לא סתם כתוב: “והייתם נקיים”.

אולי אם הנושא לא היה כל כך סודי – לא היתה סיבה לחשוד. להבנתי כולן פה מתכוונות לטוב.

• תהילה כ.

חברה
    07/08/2024 ב8:26 pm

את יכולה בהזדמנות זו לכתוב את שם הספר והסופרת שפרסמת בהודעה אחרת?

נשארתי סקרנית.

מהו הספר? מדוע הוא מחולק בחינם?

• משתמש לא ידוע

חברה
      07/08/2024 ב8:29 pm

היא הבהירה שאת כל התשובות אפשר לקבל בפרטי.

אם באמת מעניין אותך ואת סקרנית, תכתבי לה בפרטי.

• ברכה

חברה
        07/08/2024 ב9:57 pm

לכל המגוננות,

יש פה משהו מחשיד, וחבל שאתן מתכחשות לזה.

אם המטרה טובה באמת לא היתה שום מניעה לפרסם בפומבי.

העמימות והאפשרות לקבל מענה רק דרך המייל הפרטי הרבה הרבה יותר ממחשידה.

ברשת אל תהיו תמימות…..

• תהילה כ.

חברה
    07/08/2024 ב8:34 pm

ראיתי כמוך שפרטים על האתר ינתנו בפרטי.

אני שאלתי על הספר, מדוע שם של ספר ומחבר לא יכולים להיכתב בשרשור הכללי?

מה הסיבה לכל העמימות הזו?

• רות רוט

מובילה
    07/08/2024 ב8:45 pm

רבקי קווין יקרה, מעריכה את הרצון לעזור, ואין שום בעיה עקרונית במידע דרך
    מייל.
    אבל לפי תקנון האתר, אין לאסוף כתובות מייל. הצורה שבה פירסמת אוספת כתובות
    מייל. גם אם לא זו הכוונה – זו בעיה.
    או שתכתבי (את או ריטה) את כל הפרטים כאן, או שהשרשור יימחק בתור שרשור פרסומי.

• אסתי-הפקות כתיבה

חברה
    08/08/2024 ב12:15 am

יש מיליון דרכים לומר דברים. נקודה.
    אני אישית לא הייתי לוקחת את הסיכון שבעלת השרשור פה תמימה שרוצה רק לעשות טוב
    הייתי אומרת את כל דעתי בעניין ומעוררת ויש על מה,
    אבל בצורה פחות בוטה.
    רק תחשבו שאולי מישהי טובה עם לב ענק (ואני לא נכנסת לזה אם היוזמה הזו היא
    טעות או לא)
    מקבלת מקלחת צוננים שהיתה יכולה להיעשות בצורה יותר חכמה ולהביא את אותן
    תוצאות!

• תמר פ.

הייטק
    חברה
    08/08/2024 ב8:07 am

בת רצינית שולחת מייל בצורה מכובדת ומבקשת פרטים ומקבלת הכל מסודר.

אולי אחת מאלו ששלחו מייל וקבלו פרטים מוכנה להעלות אותם לכאן לטובת כולנו?

• תמי אפשטיין

חברה
      08/08/2024 ב11:08 am

אין מה להעלות. במייל התקבל בערך אותו מלל כמו שנכתב פה.

• תמר

חברה
    08/08/2024 ב11:43 am

אם האתר מיועד לסופרים וסופרות חדשים- לא מוכרים- מי יכול להבטיח סינון על התכנים שלהם.

לא מדברת מקצועית אלא מבחינת התוכן…

היה רשום שהאתר מיועד לציבור שלנו, יש גוף שעומד מאחוריו? גוף תורני שעובר על התוכן? או שמספיקה ההתחיבות של הסופר שהוא חרדי?

• רבקה וינוקור

חברה
      חברה
      08/08/2024 ב12:34 pm

את מאד צודקת,

אבל אם תחשבי על זה

גם ספרים בחנויות ספרים חרדיות את לא תמיד יודעת מי קרא ואישר

קל וחומר חומר שאת קוראת כאן באתר הזה או בכל פלטפורמה אחרת

לא בהכרח שמישהו עבר עליו

העולם היום מאד לא מסונן…

וזה אחריות אישית שלנו לבחור איפה קוראים ומה קוראים

וכמובן שיש קצת הבדל מה אני אתן לעצמי לקרוא ומה אתן לילדים שלי..

ספרים זה בכלל תחום מאד בעייתי, כיוון שהעלילה והרקע יכולים להסוות מסרים סמויים..

ולכן גם ספרים שנמכרים בחנויות חרדיות זה לדעתי לא הכשר מספק ):

בסמינר שלמדתי היו נותנים כל ספר לפני שמכניסים לספרייה

למורה אחת מאד מפוקחת שתקרא לפני ותאשר…

היו הרבה ספרים שלא נכנסו בגלל זה לספרייה מהוצאות חרדיות מוכרות מאד…

• תמר

חברה
        08/08/2024 ב12:43 pm

נכון את באמת צודקת

אני לא מתכוונת לומר שאם זה הוצאה מוכרת אז אני יותר סומכת עליהם כי היום כל אחד שרק רוצה ויש לו כסף וכתיבה טובה מוציא ספר…

אבל אני התייחסתי דווקא לשורה בפרסום שמתייחסת לזה שהאתר הוא פרסום לציבור שלנו בלבד..

זה לא הוצאת ספרים שעובדת מסחרית, זה פרסום. ובשונה מהם, כשמשהו נותן כותרת לאתר פרסום שהוא חרדי ורק לציבור שלנו ולא מרוויח שום דבר ורק חסד וכו וכו.. אז זה באמת אמור להיות משהו מפוקח ברמה שאני אסמוך עליו..

• רבקה וינוקור

חברה
    חברה
    08/08/2024 ב12:41 pm

בנות כתבו פה דברים מאד חשובים, לי התחדש הרבה בנושא הוצאת ספרים…

כרגע הדיון מיותר, כי כפי שמנהלת הקהילה היקרה כתבה , לפי תקנון האתר אין לאסוף כתובות מייל..

אני רק שואלת את עצמי מה הדרך הנכונה להגיב במקרים כאלו…

אנו מצווים “ונשמרתם <b style=”font-family: inherit; font-size: inherit; color: var(–bb-body-text-color);”>מאד לנפשותיכם”

וגם מוזהרים על הלבנת פנים “מוטב לו לאדם שיפיל עצמו לכבשן האש ואל ילבין פני חברו ברבים…”

ויש גם איסור הונאת דברים – גרימת צער לזולת…

ויש “כבדהו וחשדהו”

וכולנו רוצות לקיים את כל התורה ולעשות רק טוב 🙂

• רות רוט

מובילה
    08/08/2024 ב12:45 pm

רבקה, בכל סמינר נותנים למורה לעבור על הספרים שנכנסים לספרייה.
    ואכן, גם ספרים בחנויות ספרים חרדיות עלולים להיות בעיתיים מאוד.
    אבל – ספרים שכבר התפרסמו באיזושהי במה (בעיתון, בהמשכים וכדו’) – אפשר לדעת
    עליהם משהו, לפי סגנון הבמה.
    כמו כן, להו”ל אין בקרה רוחנית, אבל יש להם בקרה מקצועית, וזה כבר משהו. סינון
    ראשוני. והיתכנות כלכלית, שזה אומר עד כמה הדבר הזה אמור ‘ללכת’ בציבור.
    ומעבר לזה, דברים בעיתיים ממש – מסוננים. אף הו”ל חרדית לא תאפשר לספר עם
    תכנים חילוניים לעבור. כשאנשי המקצוע הם חרדיים, יש דברים שמסתננים אוטומטית.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן