אימון (קאוצינג) קשב וריכוז ADHD

קדם Forums טיפול ואימון אימון (קאוצינג) קשב וריכוז ADHD

• אימון (קאוצינג) קשב וריכוז ADHD

פורסם ע"י רחלי  טיפול on 07/09/2022 ב11:53 pm

נתבקשתי למידע על לימודי אימון (קאוצינג) קשב וריכוז.

מה שבעיקר נתבקשתי לברר: האם יש בזה עבודה? האם ניתן לעבוד גם כשכירה או רק באופן פרטי, ואם כן, היכן?

איזה סוג תעודה נדרש? מה תנאי סף לקבלה לעבודה בתחום? כמה ניתן להרויח כשכירה, וכמה כעצמאית?

והאם יש למישהי המלצה, מידיעה ו/או נסיון, על מקום לימודים טוב?

תודה רבה

ריקי שפיצר הגיבה לפני 1 שנה, 11 חודשים 3 חברות · 3 תגובות
  • 3 תגובות
  • חנה טולידאנו

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    19/09/2022 ב2:58 pm

שלום וברכה

אמון לקשב זה תחום התמחות לאימון לאחר שלומדים אימון אישי.

רחל הלפרין פותחת קבוצות אימון בירושלים בני ברק ובית שמש,

יש עבודה בתחום ככל שידוע לי כעצמאית,

בהצלחה

חנה

• ריקי שפיצר

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    20/09/2022 ב2:29 pm

שלום חנה,

אני יכולה להעיד בפירוש כי לאחר שלמדתי לימודי ייעוץ חינוכי בתואר שני, והשקעתי המון כסף זמן ומאמץ בעניין. לא ראיתי שקל להשתלב בתחום. הפיקוח שומר את המקומות לותיקות.

אבל כשהוספתי את לימודי אימון הקשב לסל שלי, התחלתי לראות המון לקוחות בקליניקה שלי כעצמאית, אני מוסרת הרבה השתלמויות בפסגות ובבית המורה, וגם באופן עצמאי כי התחום מבודל ומבוקש מאוד.

מתמודדי קשב חשופים לקשיים בהרבה מאוד תחומים וגם ההצפה הרגשית שלהם מזמינה הרבה צורך להיוועצות.

כמו כן בתכנית גפן של משרד החינוך ממש מחפשים תוכניות כאלה שנותנים מיומנויות וכישורים רלוונטיים לחיים. והתכנים מתאימים להרבה תתי סלים שם גם ללא תעודה אקדמית.

בכל מקום שאת מציגה את עצמך כמאמנת קשב את מייד מקבלת תגובות, אני רוצה לבוא לאימון אצלך. את לא צריכה להסביר למה.

היות שהלימודים הללו לא זולים והתעודה היא בסופו של יום ממש פרטית. ובכל אופן מתקבלת.

בניתי גם אני תכנית מקיפה והכי מעשית שאפשר, בשונה מכל התכנית, זו תכנית שמגישה לך עבודה מעשית ביד. קחי ותיישמי. המודעות גוברת, את מקבלת גם קלפי משחק כדי לשלב בקליניקה. והתעודה פותחת לך שערים בתחומי חינוך, בריאות ורווחה. בכל המוסדות מסוג זה יתעניינו במה שיש לך להציע.

התכנית שלי היא ללמידה מהבית כך שאת יכולה ללמוד בזמן המתאים לך. חלק מהתכנים בזום / בטלפון בשידור חי.

לקבלת הסילבוס המלא שלחי מייל [email protected]

• ריקי שפיצר

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    20/10/2022 ב11:32 pm

אני פותחת כרגע קבוצת נערות לאימון קשב כלים ואנרגיות לשחרור התקיעות והחסמים מול משימות.

אולי בהמשך נמשיך גם לכלים תקשורתיים במערכות יחסים.

הקבוצה תתקיים בשבועות הקרובים בבני ברק בימי ראשון בין השעות 6-8 בערב

מתקבלות בחורות עוצמתיות בגילאי 16- 20.

מצ”ב התכניה

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן