מטפלות , עובדות סוציאליות צריכה אתכם…

קדם Forums טיפול ואימון מטפלות , עובדות סוציאליות צריכה אתכם…

• מטפלות , עובדות סוציאליות צריכה אתכם…

פורסם ע"י היידי בת ההרים  אומנות הבמה והפקות תוכן on 25/09/2024 ב10:48 pm

היי , אני מתלבטת עכשיו בין לימודי תואר ראשון בהוראה במטרה להמשיך לתואר שני בתרפיה באומנות

לבין עבודה סוציאלית במטרה להתקדם בהמשך לתואר שני בעבודה סוציאלית קלינית.

האוכלוסיה שמושכת אותי בטיפול זה ילדים ובהמשך החיים גם נוער בסיכון (מרגיש לי עכשיו פחות בשל אני עדיין צעירה…)

מה נחשב נותן יותר ידע בשוק, תואר שני בתרפיה או שעבודה סוציאלית פותח יותר דלתות?

מה מבחינת משכורת שווה יותר?(עובדת סוציאלית שעובדת במשרד החינוך מקבלת גם היא כמו התנאים של אופק חדש?)

איך לדעתכם , אוכל לזהות שהמקצוע הטיפולי באמת מתאים לי? אני אוהבת וטובה בלייעץ לאחרים ולהקשיב להם אבל אין לי מושג אם אני אוכל לשבת יום יום במשך 6/7 שעות ביום על כיסא המטפלת אני חוששת שזה יהיה לי כבד מדי

ועוד שאלה אחת אחרונה

אני בת 20 וחושבת להתחיל עכשיו את הלימודים הארוכים של תואר ראשון בעבודה סוציאלית ולאחר כך תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית

נשמע לכם מתאים לגיל ? או שזה חומר שצריך להיות בשל יותר… (חומר לימודים ועבודה בפועל)

אשמח לשמוע את התגובות והמחשבות שלכם🧡

תודה ענקית👍🏼

מירי ירום הגיבה לפני 2 ימים, 5 שעות 3 חברות · 2 תגובות
  • 2 תגובות
  • רחל ינקלביץ

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    26/09/2024 ב9:36 pm

היידי.הייתי ממליצה לך ללכת ליועצת תעסוקתית לפגישה ממוקדת בכדי להבין קודם מה נכון ומתאים לך ולפי זה להתקדם…

בהצלחה!

• מירי ירום

כללי
    חברה
    26/09/2024 ב11:59 pm

היידי היקרה!

אני כותבת לך ממקום מזדהה של גם צעירה שלפני התואר הראשון.

קודם כל חייבת לספר לך שגם אני בעזרת ה’ אלמד שתי תארים בעבודה סוציאלית, וזו אכן עבודה רצינית ולא פשוטה, אבל אם את מחוברת ורוצה את זה, זה שווה. ובהקשר לגיל זה מאוד תלוי… כלומר, אם את נשואה זה כבר משהו, ואז גם אם כן וגם אם לא, אולי באמת כדאי לחכות עוד קצת עם העבודה הסוציאלית כדי לראות עוד את הצד היפה של החיים לפני שאת יורדת אל הזבל. וגם בעבודה סוציאלית מתחילים סטאז’ מאוד מהר, ואז מגיעים למקומות באמת קשים, לא האלה שמגיעים אלינו לקילינקה, אלא אלו שאין להם את האופציה הזאת בכלל… וכן, צריך להיות מוכנים נפשית לדבר הזה.

חוץ מזה באמת תרפיות זה דבר שונה מהעבודה האינטנסיבית של הטיפול הטהור, אבל כל אחת לוקחת את זה למקום אחר, ולכן זה שונה. באופן כללי לעו”ס יותר קל לפתוח שערים עם התואר שלו כעו”ס.

ודבר נוסף שאני חייבת להגיד לך כי הוא ממש קפץ לי: אם את הולכת לעבוד בטיפול בכזאת שליחות, אל תעשי את זה עם שיקולים כספיים כבדים מדי. כלומר, ברור שהמשכורת חשובה, אבל אם הכסף משחק מידי, זה פוגם בשליחות, במקום שצריך להיות טהור כל כך, וזה אוכל את כוחות הנפש. צריך מנוע פנימי חזק מאוד בשביל העבודה הזאת, כזה שלא מתמלא מכסף. תעשי מה שהכי מתאים לך, וכסף הקב”ה שולח.

מקווה שעזרתי לך, וכל נשות המקצוע פה, אם אמרתי משהו לא נכון, כמובן תקנו.

מלא הצלחה!! שתזכי לעשות תמיד טוב ליהודים!!

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן