סמינרים ללימודי אדריכלות

קדם Forums אדריכלות ועיצוב פנים סמינרים ללימודי אדריכלות

• סמינרים ללימודי אדריכלות

פורסם ע"י עמנואל טסה  הייטק on 19/12/2021 ב12:18 pm

שלום חברות!

הבת שלי מסיימת י”ב, מאוד מוכשרת בעיצוב ואסטטיות, והיא מעוניינת ללמוד אדריכלות.

באיזה סמינרים במרכז ניתן ללמוד את המקצוע? האם הוא משתלם בשכר? האם יש כיום מקומות עבודה לחרדיות בתחום? איפה לומדים אדריכלות פנים? האם זה המשךלאדריכלות? או לימודים נפרדים?

אשמח לקבל כל מידע!

• 11 תגובות
  • רבקה וינוקור

חברה
    חברה
    19/12/2021 ב12:36 pm

הי,

בסמינר הרב הילדיסיימר – פתח תקווה.

מגמת אדריכלות.

מזכירות : 03-9245315 (יש לפנות למזכירות הסמינר ולא התיכון:)

• רחל שלזינגר

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    19/12/2021 ב1:04 pm

באיזה אזור ?

• הניה נוימן מעצבת ואדריכלית פנים

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    19/12/2021 ב1:12 pm

גם בסמינר פוירשטיין בק”ס (ביחד עם סמינר מאיר)

וכן בירושלים יש בכמה סמינרים

יש כמעט בכל סמינר…

אדריכלות-לומדים על כל תורת הבניה ,הבניה הקדומה, הנדסה, לומדים הרבה על מערכת המבנה -זה יותר בגדול ומתאים לבנינים עד 4 קומות(אני מתארת בקווים כללים יש לכל סמינר חוברת עם הסבר מה כלול בתכנית הלימודים) וגם מכניסים בזה אדריכלות פנים וכן עיצוב והדמיות ויש תעודה מסודרת ומוכרת.

אפשרי ללמוד רק אדריכלות פנים בלימודים נפרדים שאז שמים דגש יותר על ניצול שטחים לפרטי פרטים (לא שבאדריכלות אין רק שכאן עיקר ההשקעה הוא בפנים של הבית) לומדים על עיצוב והום סטיילינג והדמיות ברמה מעשית התעודה כאן היא תעודה מביה”ס שבו למדו לא משהו מוכר ממשלתית.

יש עוד הבדלים בין שני המקצועות אני מאמינה שבכל מוסד יתנו לך הסברים על ההבדלים ומידע מפורט לכל מה שתרצי.

מי שלמדה אדריכלות יכולה להיות מעצבת פנים, (כמובן שהכל תלוי בהשקעה ובהתפתחות לא תמיד לומדים ממש על כל דבר)

אבל מעצבת פנים (אדריכלית פנים) לא יכולה להיות אדריכלית כי אין לה את התעודה המתאימה גם אם בפועל היא למדה לעבוד באותם תוכנות ולמדה את החומר הדרוש לכך יש מקומות שבהם צריך את התעודה ולאו דוקא את הידע

אם יש לך עוד שאלות יכולה לפנות אלי

• שיפי

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    20/12/2021 ב9:31 pm

אני עברתי ללמוד בירושלים. סמינר בנות אלישבע.

ממליצה מאד. אחרי ברורים של—– ההורים שלי השתגעו מברורים…

שתקח בחשבון שמה שלומדים בסמינרים זה יותר אדריכלות ופחות עיצוב פנים.

אבל זה בשביל לצאת עם תעודה רצינית.

• פריידי

אומנות הבמה והפקות תוכן
    חברה
    21/12/2021 ב2:25 am

מסימה עם מה שנאמר

בסמינרים (שלי לפחות, אבל גם מהגיון) יש יותר דגש על האדריכלות והרבה פחות על עיצוב פנים מבחינת עיצוב ויופי. . אם מה שמושך אותה אסטטיקה – חשוב לה לקחת בחשבון את השיקול הזה. אולי מתאים לה יותר הומסטיילינג? התמחות ספציפית בעיצוב פנים? ומה לגבי לימודי עיצוב גרפי וכו’?
    חשוב מאוד שתדע למה היא הולכת דווקא לאדריכלות אם מה שמניע אותה זה החוש האסטטי.

בפועל – רוב העבודה כיום מתמקדת בסרטוטים למשרדים \ יועצים שונים, היתרי בניה , וגם עיצוב פנים. אפשר לעבוד גם בתכנון ועיצוב מטבחים ובהדמיות אדריכליות.
    מבחינת עבודה – לא קל למצוא. בכל אופן – לא מיד.

יש משרדים מעורבים, יש עם צוות חרדי ויש כאלו שעובדות אצל אדריכליות חרדיות – כשרטטות\ מתכננות \ פרילנס וגם יש את האופציה של לקוחות פרטיים.

שכר- לפחות התחלתי- מינימום ומאכזב קצת ביחס לההשקעה המאומצת.

מה שנלמד בסמינרים נקרא “הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים” – וכמו שהוזכר כאן הוא רשאי לחתום על מבנה פשוט בגובה עד 4 קומות. (כמובן, אין מניעה לתכנן יותר, אבל אז נדרשת חתימה ממישהו אחר)

לסיכום –

שתדע לקראת מה היא הולכת (מדובר בלימודים אינטנסיביים שדורשים המון משמעת עצמית), מה דורשים הלימודים ותראה אם באמת זה המקצוע שהיא רוצה אם היא פנתה אליו רק בגלל שיש לה חוש אסטטי.
    המון בהצלחה, ואם יש עוד שאלות – אשמח לעזור.

• רחל ענדען

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    21/12/2021 ב9:52 am

אני חושבת שכבחורה זה הזמן להשקיע. הנדסאי אדריכלות, לא לומדים כמעט עיצוב. מקסימום את זה היא תשלים אח”כ לחוד. אבל, שיהיה לה בסיס רחב. – זה ייתן לה אופציות לעבוד במשרדי אדריכלים, מה שכמעצבת לא תמיד מקבלים מישהי שאין לה תעודה של הנדסאי אדריכלות.

• בת שבע הופמן

אדריכלות ועיצוב פנים
      חברה
      21/12/2021 ב3:21 pm

אני קופצת על השרשור…

אבל אשמח לדעת על עוד סמינרים שיש שם לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

פרט לרשימה הבאה:

המרכז החרדי להכשרה מקצועית,מכון בית יעקב,מכללת מגן,סמינר בנות אלישבע,סמינר דרכי רחל,סמינר מעלות ירושלים,סמינר שבילי בית יעקב

קצת דחוף!!

• אילה גוטליב אדריכלות | עיצוב פנים | רישוי עסקים

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    21/12/2021 ב11:14 pm

סמינר החדש, סמינר מאיר במודיעין עילית יש גם באלעד אני למדתי גם עיצוב פנים וגם הנדסאי אדריכלות- אני חושבת שבהנדסאי אדריכלות לא לומדים פחות עיצוב- אולי קצת פחות הום סטיילינג- אבל זה תלוי במקום הלימודים יש מקומות שזה חשוב להם יותר ויש שפחות, בהנדסאי אדריכלות לומדים הרבה מעבר לעיצוב פנים שחשוב מאד גם למי שהולכת לעסוק בסוף בעיצוב – לדעתי זה שווה את זה!

• עמנואל טסה

הייטק
    חברה
    22/12/2021 ב10:04 am

עזרתן לי מאוד. כל המידע על הלימודים/ סמינרים ומציאת עבודה.

מודה לכן מאוד!

• רייזי שטאובר שטאובר

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    22/12/2021 ב12:46 pm

מישהיא שואלת אותי על מקום בשם שלם בירושלים- מכירות?

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן