וואי וואי וואי. חמאס פרצו לי למייל!

קדם Forums עצמאיות ראשי שיח פתוח וואי וואי וואי. חמאס פרצו לי למייל!

• מרים נ.

הוראה רכזות וחינוך
    חברה
    25/10/2023 ב11:45 pm

זה מאד תלוי באיזה נטסטיק את משתמשת
    פעם היה לי את זה
    ובאמת השתמשתי בSMS
    אבל בסטיקים הפשוטים שמזמינים מאלי, אין את האופציה הזאת לצערי.

• צ. נ

צילום ומולטימדיה
      חברה
      26/10/2023 ב1:09 pm

איך?

• דבורי וובר

כללי
    חברה
    26/10/2023 ב8:58 pm

יש גם אפשרות לפתוח מספר וירטואלי חינמי בימות המשיח שמקבל סמס

ואז אפשר להגדיר קבלת צינתוק שמקריא את ההודעה כל פעם שמגיע סמס

צריך לקנות סים לא כשר שמקבל סמס ולנייד אותו לימות המשיח

• ח.

הוראה רכזות וחינוך
    חברה
    26/10/2023 ב11:05 pm

אימאלה. אימאלה.

קודם כל, תמר היקרה- ליבי איתך, קוראת ומשתתפת בצערך…

מקווה שהשורות הבאות יעודדו אותך:

אני פותחת במקרה את הדיון אחרי הרבה זמן (יחסית) שלא נכנסתי ל’קדם’ ושואלת את עצמי אינסטינקטיבית מה הייתי עושה אם היה קורה לי מקרה מזעזע כמו שאני קוראת…

נכנסת להגדרות חשבון הגוגל והמייל שלי ומגלה לתדהמתי כמות לא מבוטלת של התראות אדומות מהבהבות עם סימני קריאה…

ההתראות היו על נסיונות פריצה לחשבון שלי, מהמון (!) מכשירים שאני לא מכירה, ממקומות בארץ שככל הנראה אדם שפוי לא היה רוצה לבקר בהם…

אחרי כמה דקות של הלם וכמה כוסות מים מתעשתת וחוסמת באמוק את הגישה לחשבון שלי מכל המכשירים שמופיעים על המסך, מודה לקב”ה שראיתי בזמן, לפני שקרה משהו מזעזע יותר…

ההתראה הראשונה שקפצה על המסך מצורפת בצילומסך, התאריך והשעה שמצויינים שם הדפו אותי…

תודה תמר יקרה שהעלית את הדיון הזה לכאן, שזכית להיות שליחה להזהיר אותי…

בתפילה שעוד מקרים כאלו לא ישנו על אף אחד מישראל…

בשורות טובות.

• תמר סטפנסקי

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    31/10/2023 ב2:50 am

יש לי מספר נקודות שאשמח לשתף אתכם בהן.

בחינת ההשתדלות:

א. היה לי אימות דו שלבי. ואמנם כבר תקופה אני לא יכולה להכנס למייל ממחשבים אחרים עקב הבעיה הידועה של קבלת SMS בהודעת טקסט בלבד בחודשים האחרונים.

ב. לא מורידה בד”כ קבצים מוזרים ולא מתייחסת למיילים חסרי פשר, גם לא זכור לי שלחצתי על לינק תמוה.

ג. הסטודיו שלי מייצר ללקוחות פרסום ומיתוג ובמחשב שלי מאוחסנים חומרים אישיים של לקוחות (יש הרבה מאד חומרים

אישיים ועסקיים בשל הניתוח האסטרטגי העמוק שלפני מיתוג/פרסום…) וכבעלת מקצוע בטיחות של הקבצים והחומרים של הלקוחות שלי- חשובה לי מאד מאד, ולכן מותקנת לי תוכנת אנטיוירוס מקורי ובתשלום מלא (ESET) והמחשב מתעדכן בעדכוני ווינדוס.

ועדיין…. כל אלו לא הועילו בשעת מעשה….

אז מה כן אפשר לעשות?

אמליץ שוב מנסיוני הדל, בעת התקלות, החליפו סיסמא לחשבון גוגל, בכך תנתקו את האקרים מהחשבון.

אחרי הניתוק, פנו לחפש תשובות מורחבות להגנת שאר המידע שנחשף אם ומה שחלילה נחשף.

בחינת האמת:

אל תאמינו למילה ממה שראיתם, שמעתם, קיבלתם במייל ברשת או כל תקשורת שהיא .

כיום אמין רק מראה עיניים או שמיעת אוזן פיזית.

(יש היום בבינה מלאכותית אפשרויות להשתמש בקטע קול של אנשים ולשים להם מילים בפה. על מידג’רני כולם וודאי שמעו, פריצות למייל ושימוש בחשבונות גוגל ראינו וכו’).

צפירת הרגעה לחוששים, בד”כ לא שווה להאקרים ישראלים לפרוץ בישראל כדי לא להתפס.
    אם כך מדובר בד”כ (לדברי מומחים) בהאקר שיושב באיראן, לבנון וכד’. והמרחק הפיזי כמובן לא ניתן לדילוג דרך המסך.

למי שדאג- ב”ה כל החומרים של לקוחותי נשארו שמורים מאובטחים ומוגנים, ובעז”ה אני ממשיכה לתת עם כל הכוח שירות מעולה ללקוחות הסטודיו שלי, כמיטב המסורת, ללא משת”פים, עבודה עברית בלבד 🙂

מקווה שהועלתי לכם. להירגע לנשום עמוק ולא לתת להם לדוג את ליבנו ברשת.

וכן, אנחנו לא נוריד פרופיל,

מבטיחה בלנ”ד להשיב מלחמה משלי,

ולהראות להם מי אנחנו באמת….

ומה הפרופיל האמיתי שלנו… (לא חיילי חמאס לבושי מדים. לא.)

אשתף אתכם בהמשך בעז”ה.
    תודה על הגיבוי והאחדות של כולם בימים אלו.

תמי.

• אודיה יהודה

הייטק
    חברה
    31/10/2023 ב12:40 pm

שמנה לב,
    קיימות שתי כתובות דואר אלקטרוני השולחות הודעות שמסכנות את המחשב או המכשיר שבו הן נפתחות.
    קיימת אזהרה של מטה הסייבר הלאומי לגבי כתובות אלו.
    שתי הכתובות הן:
    [email protected] – זוהי כתובת דואר אלקטרוני שנפרצה ומשמשת תוקפים לנסיונות פריצה. להזהר גם מכל הכתובות שמסתיימות ב-marzevit.co.il
    [email protected] -נשלח מייל שהנושא שלו: “הגן על עצמך ועל משפחתך במלחמה הזו, הפצה למוסדות – סרט התמגנות בתרגום לטיגרית” להזהר גם מכל הכתובות שמסתיימות ב-gcare.co.il
    אין לפתוח הודעות מכתובות אלו. בכל מקרה שפתחתם הודעה כזו יש לפנות מייד לאגף מערכות מידע

• תמר סטפנסקי

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    14/11/2023 ב11:48 am

וואי וואי וואי… זה הגיע…

מוזמנות להציץ

Page 2 of 2

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן