יומן עברי-לועזי. מה את אומרת?

קדם Forums עצמאיות ראשי שיווק ופרסום יומן עברי-לועזי. מה את אומרת?

• יומן עברי-לועזי. מה את אומרת?

פורסם ע"י פיגי אגרה  הייטק on 02/09/2024 ב3:06 pm

שלום, שמי מירי היימן, מתכנתת ומפתחת אתרים,

קיבלתי הצעה לבנות פלטפורמה עברית שתעזור עם ניהול נתונים ותכניס סדר וארגון בעסק

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>הבעיה העיקרית של כל המערכות הקיימות כיום (כ</font>איירטיבל או פשוט ושימושי יותר – היומן של גוגל)

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>שהן מבוססות על יומן לועזי בלבד</font>

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>וככל שאנחנו בעלות עסקים חרדיות, שמתעסקות לרוב עם מגזר חרדי – זה ממש לא מותאם וגם לא נוח.</font>

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>הדבר שאני מדברת עליו הוא בבסיס יומן כמו של גוגל -</font>

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>שומר נתונים, מסדר פגישות, שולח תזכורות ובקשות לאישור למייל וכו'</font>

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>אבל – עברי-לועזי!!!</font>

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>(קודם כל – לחסוך את הדפדופים הלוך ושוב כדי לראות אם ה15 הוא תשעה באב או ראש השנה)</font>

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>באופציה מורחבת יותר – אנחנו מדברות על מערכת שכוללת רשימת לקוחות, טפסי הזמנה, מתמשקת עם קבלות ועוד.</font>

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>והכל ביומן עברי-לועזי מסודר ופשוט לשימוש</font>

<font face=”Roboto, Arial, sans-serif”><font color=”#202124″>כדי לפתח את זה – אני צריכה את העזרה שלך בשאלון </font></font><font color=”#202124″>שאורך לא יותר מ</font><font color=”#ff0000″>92 שניות</font>

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>פשוט תכנסי לפה </font>כדי שאוכל לקבל מידע על רמת הדחיפות של דבר כזה בציבור.

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”> </font>תודה.

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>מכירה מישהי שייתכן ויהיה רלוונטי לה?</font>

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>עשי איתה חסד ותעבירי אליה את המייל הזה</font>

<font color=”#202124″ face=”Roboto, Arial, sans-serif”>לא לוקח יותר מרגע – ועזרה ענקית!</font>

פיגי אגרה הגיבה לפני 1 שבוע, 5 ימים 3 חברות · 4 תגובות
  • 4 תגובות
  • מרים סולובייציק

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    03/09/2024 ב12:00 am

קודם כל – הטקסט המעורב מאותיות מספרים וסימנים מאוד מכביד על הקריאה. כדאי לשלוח שוב ולמחוק את הנ”ל.

חוץ מזה – שהתמונה ששלחת “לא נבדק בגלל סיבה טכנית” ולכן נטפרי לא מאפשרים לראות את מה ששלחת.

בשורה התחתונה – כך אי אפשר להעביר את המייל הזה לאחרים, ובבקשה לסדר את זה. תודה.

• פיגי אגרה

הייטק
    חברה
    03/09/2024 ב1:49 pm

סליחה אני רואה שיצא לא נח -מרים תודה על התגובה

אני שולחת שוב לנוחות כולנו. שמנה לב שהשאלון נפתח למרות שלא נבדק בנטפרי.

שלום, שמי מירי היימן, מתכנתת ומפתחת אתרים,

קיבלתי הצעה לבנות פלטפורמה עברית שתעזור עם ניהול נתונים ותכניס סדר וארגון בעסק

הבעיה העיקרית של כל המערכות הקיימות כיום כמו איירטיבל או פשוט ושימושי יותר – היומן של גוגל שהן מבוססות על יומן לועזי בלבד!

וככל שאנחנו בעלות עסקים חרדיות, שמתעסקות לרוב עם מגזר חרדי –זה ממש לא מותאם וגם לא נח.

הדבר שאני מדברת עליו הוא בבסיס יומן כמו של גוגל -שומר נתונים, מסדר פגישות, שולח תזכורות ובקשות לאישור למייל וכו’ אבל עברי-לועזי!! באופציה מורחבת יותר המערכת תכלול רשימת לקוחות, תפסי הזמנה, מתממשקת עם קבלות ועוד והכל ביומן עברי- לועזי מסודר ופשוט לשימוש.

אני צריכה את העזרה שלך בשאלון שאורך לא יותר מ92 שניות פשוט תכנסי לפה כדי שאוכל לקבל מידע על רמת הדחיפות של דבר כזה בציבור.

תודה!

מכירה משה שהתכן ויהיה לה רלוונטי? עשי חסד ותעבירי לה את המייל הזה, לא לוקח יותר מרגע -ועזרה ענקית.

• צפורה עהרנרייך

אדמיניסטרציה
    חברה
    04/09/2024 ב10:49 am

עניתי כבר על הסקר אז אני כותבת לך כאן

אתמול רציתי לכתוב לעצמי תזכורת שתחזור על עצמה כל ראש חודש(חולצה לבנה, תודה ששאלת😀)

אז נזכרתי ביומן הזה שלך, אז אולי תוסיפי אפשרות לתזמן אירוע חוזר לפי תאריך עברי (אולי גם כל ערב צום/חג/אסרו חג/שבת שאחרי חג…)

המון הצלחות!!!!!!!!!!!!!1

• פיגי אגרה

הייטק
    חברה
    04/09/2024 ב5:03 pm

שלום וברכה, תודה גדולה על שיתוף הפעולה!

לכל המעוניינות דחוף ביומן תראו חלק מהתגובות :

1.משתמשת במייל של אאוטלוק וזה מאוד נוח שם יש אופציה לעברי ולועזי

2.יש אפשרות בגוגל להוסיף לוח עברי

מה שמעניין הוא שלמרות שיש אפשרויות של לועזי -עברי רוב התגובות היו שיעזור להם מאוד יומן כזה .

חשבתי לרדת מהרעיון כששמעתי שכבר קיים יומן כזה אבל התגובות היו שונות.

יודעות למה?

אם עוד לא ענית על שהשאלון ואת בעניין יעזו לי שתעני אחרי שידוע לך המידע הנ”ל.

תודה!

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן