פוסט המלצה / פידבק / הכרת תודה

קדם Forums עצמאיות ראשי שיח פתוח פוסט המלצה / פידבק / הכרת תודה

• פוסט המלצה / פידבק / הכרת תודה

פורסם ע"י חיה מריאנובסקי מנהלת קהילה בקדם חשבונאות ויעוץ מס on 06/08/2021 ב12:30 am

רוצה לשתף אותכן בשיתוף פעולה שלי עם כמה נשים מהקהילה (את חלקן הכרתי מהקהילה וחלקן הכרתי לפני זה).

למגזין level up /בנושא עבודה קריירה…

במגזין יש מענה למבחר שאלות/ נושאים שעולים לכל מי שעובדת כשכירה:

איך להנות ממה שאת עושה או במה שאת עובדת? איך לבקש העלאה בשכר והאם בכלל מגיע לי העלאה?

כילים ואומץ לאלו הבוחרות בשינוי כיוון, על ראיון עבודה מנקודת מבט של המעסיק וכמה זה משפיע עלינו

ועוד… (יצא בעז”ה במוצ”ש או ראשון, מגזין ח”פ)

כותבת פה במשפט אחד איך היה לי לעבוד עם כל אחת (פעם שלישית, כי יש באג לתייג כזה הרבה בפוסט אחד) וכבר אעבור לכתוב המלצה באישי:

💜 אלישבע קרייסמן @elishevak

כל שיחה עם אלישבע מסתימת עם אנרגיות טובות, כיפיות לעבוד.

ככה עושים עסקים היום עם חיוך ואנרגיות חיוביות, מנסה ללמוד ממך…

ואיזה כיף לי שהשיתוף פעולה הראשון שלי היה איתך, הוא השאיר לי הרגשה טובה להמשך הדרך:)

(אגב זה קישור לסרטון מתנה שווה של אלישבע ויש בו השקעה מטורפת

https://elishevak.com/%D7%9B%D7%95%D7%A9%D7%A8-%D7%91%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94/)

💜 ברכי שפירו @brachi

שאני עוברת על המיילים אני רואה שדברנו בעבר בנוגע לנושא קצת שונה, כיף שיצא לי להכיר אותך,

ותודה על היענות, על הרצון לתת ערך מועיל לקוראת

(ולא לדחוף לה פרסומת לפנים. אני מעריכה את זה שמשווקים מאוזן או יותר נכון לא דוחפים לכל מקום פרסומת)

מעבר לזה חיבת לציין, בזכות המייל ששלחת לרשימת תפוצה , ישבתי סוף סוף להכין את נאום המעלית שלי 😉

💜 מירי גרינוולד @greatway

נעים לעבוד איתך, היענות מועילה ויעילה. יודעת להגיע לתכל’ס ומה בדיוק מענין אותך בנושא מסוים כדי להתקדם, והכל בצורה שכיף לענות לך אפילו בשיא הלחץ והעומס.

💜 זהבה רוז @zahava-rose-master-trainer-nlp

אלף תוכן מועיל לכל אחת במאמר אחד ברמה שלא חשבתי שאפשר לדייק כל כך…

התנהלות כיפית נוחה וזורמת… לא הייתי צריכה לתזכר או משהו כזה (שזה סיוט בשבילי) שזה מאוד מוערך בעיניי שזכרת.

💜 שרי שטרן @sarast

אהבתי את הכנות שלך בנוגע לשאלה ששאלתי, ואת הבחירה שלך על נושא מדויק ומאוד מאוד נצרך.

ואני אוסיף – תודה על הסבלנות לבקשה שלי.

💜 ציפי פרידמן @tzipifridman

מדויקת והכל בצורה סופר נעימה, התנהלות מהירה, מובנת /מוסברת נכון

חלום שלי לעבוד בצורה כל כך ברורה ומדויקת

💜 מרים לפאיר

אני אוהבת אנשים עם שילוב של 2 תחומים מנוגדים או יותר נכון שונים, אני בעצמי כזו.

תודה שכתבת בצורה כל כך ברורה ומובנת על נושא שאין סיכוי שלא עבר למישהי בראש מחשבה עליו.

💜 דבורה קיסטר- @dvorakister

על דבורה קבלתי המלצה מהיועצת אסטרטגית שלי,

בקבוצת בעלות עסק מישהי שלחה שבוע שעבר מייל של דבורה, מה שגרף המון מחמאות מעוד הנשים… בהחלט תוכן מענין ושווה.

💜 רוויה טחובר- @revaya

על רוויה שמעתי כמה המלצות, דברנו בענין אחר ופניתי אליה ברגע האחרון אז תודה על היענות והזמינות. (את יכולה לכתוב לי המלצה ואני מרשה לך להשחיר את המענה המאוחר שלי בשבוע האחרון…)

(- לכל אחת כתבתי משהו שאני הרגשתי במהלך העבודה, זה לא אומר שאין לשניה את מה שצינתי אצל האחרת… אני לא יכולה לעשות העתק הדבק לכל אחת אז קחו כהמלצה )

-אלו השמות שמצאתי בחיפוש בקהילה, יש עוד נשים מהמהמות שכתבו והשתתפו במגזין, הן לא נמצאות פה או שלא מצאתי אותן, מתנצלת מראש.

לילה טוב

חיה מריאנובסקי מנהלת קהילה בקדם הגיבה לפני 2 שנים, 8 חודשים 1 חברה · 0 תגובות
  • 0 תגובות

עוד לא נכתבו תגובות לדיון זה.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן