גרפיקאיות מקצועיות! מה דעתכן בנושא..?

קדם Forums גרפיקה גרפיקאיות מקצועיות! מה דעתכן בנושא..?

• אלישבע חניה

גרפיקה
    חברה
    27/12/2023 ב9:24 am

אני ממש לא מבינה, מה הקשר שפונטביט זה בייסיק ולכן אפשר שזה יהיה בקנווה?

זה עולה כסף, וכמה אלפים בד”כ. אין סיבה שבצורה אחרת ניתן להגיע לתוצרים מזה בכמה שקלים.

כנ”ל לגבי כל חברה שמכבדת את עצמה. סה”כ הם מוזילים את עצמם. כי באמת כבר לא תיהיה להם ייחודיות.

• גרפלדמן – פלדמן

גרפיקה
    חברה
    27/12/2023 ב4:51 pm

ייתכן שצריך להתאגד ביחד ולאיים בתביעה לחברות ששילמנו להם הון עתק.

לפחות שיתנו איזה החזר כספי או משהו כזה.

ממש לאחרונה רכשתי כמה פונטים גם אצל פונטביט וגם באאא בכמה אלפים

🙁

• טובי ר

גרפיקה
    חברה
    28/12/2023 ב5:51 pm

פניתי לפונטימונים ולאאא וזאת התגובה שקיבלתי:

זה לשימוש אחר. מי שרוצה להתקין את הפונטים על המחשב כדי לעבוד איתם בתוכנות גרפיות צריך רישיון.

מי שעובד בקאנבה יכול להשתמש בפונטים בקאנבה.

בכל מקרה קצת סטטיסטיקות: בקאנבה יש רק חלק מהפונטים שלנו – בערך 15% מתוך כל הפונטים שלנו.
    אנחנו מכים על חטא עם העניין של קאנבה. זאת היתה טעות ולא נחזור עליה. לגמרי הסקנו מסקנות והפתרון שמצאנו לפונטים שכבר אצלם זה להוציא גרסאות חדשות ומשופרות שקאנבה לא יכולה לקבל – יש להם גרסאות מיושנות מאוד של הפונטים שלנו.
    אנחנו יוצרים פונטים חדשים כל הזמן – אנחנו מוציאים מדי שנה כ־10 פונטים חדשים ומשקלים חדשים שאין לקאנבה – ולא יהיו להם.
    אם את משתמשת רק בקאנבה אז באמת אל תקני את הפונטימונים שכבר יש שם.

אבל יש לנו המון שאין אותם בקאנבה ברוך השם.
    אגב, יש עוד הרבה מאוד פונטים של חברות פונטים אחרות שמופיעים בקאנבה. באקנבה יש יותר מ־600 משקלים של פונטים של רוב חברות הפונטים בארץ. וגם יש עוד פלטפורמות שאת יכולה להשתמש בפונטים שלנו – למשל בויקס יש כמה פונטים שלנו אם את בונה אתר בוויקס. מה ששונה בפונטים שבקאנבה/וויקס וכו׳ זה שהם תקפים לשימוש רק באותה הפלטפורמה ואת כמעצבת מקצועית שרוצה להשתמש בפונטים בתוכנות הגרפיות זקוקה לרישיון אחר שהוא הרבה יותר גמיש וכולל שדרוגים ותמיכה טכנית.
    כאן לכל שאלה,

• א נ.

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    30/12/2023 ב7:55 pm

אני עכשיו לראשונה קוראת את הדיון

זה באמת ממש מצעבן ואותי במיוחד עכשיו שממש לאחרונה קניתי כמה פונטים באאא

אבל אני רואה כאן כמה וכמה תגובות על זה שהפונטים של אאא לעוסים וכו’ ולמה לא לקנות אצל החברות הקטנות

אז בוא נעשה סדר הפונטים שלהם באמת בכל פינה אבל הם החברה

עם הפונטים הכי יפים ומקצועיים לדעתי ולדעת הרבה

אני אישית לא מצאתי עוד חברה שיש להם פונטים בסיס טובים ומקצועיים מאאא כל החברות הקטנות יותר מתמקצעות בפונטים יחודיים שמתאימים לדברים ספציפים .(ויש שם דברים שעולים על אאא בכמה רמות. ברור)

ברור שהם הורידו לעצמם את הרמה .

אבל אני עדיין חושבת שזה לא מוריד מאיתנו להשתמש בהם כי סליחה אבל אין להשוות פונט שמעצבת מקצועית משתמשת לכל ה”עמך” ברגע שמעצבת שמה פונט של אאא בפרסומות שלה הם הופכים להיות מקצועיים אפילו שיש אותם בכל פינה כי פשוט הם לא נראים אותו דבר ! זה הזוי לראות פרסומות מזעזעות שיש שם פונטים מקצועיים שנראים לך פשוט פונט אריאל וברגע שמעצבת מקצועית שמה אותם הם פשוט נראים מקצועיים .

זאת דעתי רוצה לשמוע מה יש לכם להגיד …….

ואגב אין לי שום אחוזים או מניות בחברת אאא 🙂 פשוט אחרי בדיקה של שנים בכל חברות הפונטים תמיד בסוף משתמשים בהם ותסתכלו סביב על החברות הפרסום הגדולות שמשתמשות לרוב באאא

אבל אני ממש מודה לכל הפונות שפנו לחברות האלו ברור שזה עשה שם משהו וככה לפחות לא יחזרו על הטעיות האלו

Page 2 of 2

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן