הלקוח הראשון שלך אחרי הלימודים

קדם Forums גרפיקה הלקוח הראשון שלך אחרי הלימודים

• הלקוח הראשון שלך אחרי הלימודים

פורסם ע"י נעמי בוקרה  גרפיקה on 03/10/2021 ב12:37 pm

אז כמו שהבטחנו החגים עברו ועיצוב גרפי מתחיל לפעול במרץ:))

כל שבוע בערך נענה שאלה מעניינת שמשתפת בסודות מקצוע לא מסווגים,

לא נבקש את התמחור האישי שלך, אל דאגה…

אבל כן לשמוע על דברים שיכולים ךעזור לכולנו, מתחילות, מקצועיות וסטודנטיות.

לשאלה של השבוע:

שתפי אותנו בלקוח הראשון שלך אחרי הלימודים (לא קרוב משפחה) איך הגיע אליך, איך עבדתם ביחד, מה עשית לו, מה היתה ההרגשה וכולי.

בתחילה רציתי להתחיל אני, אבל חושבת שניתן קודם את הבמה לכן…

מחכות לסיפור שלך!

ע. גל הגיבה לפני 2 שנים, 5 חודשים 17 חברות · 25 תגובות
  • 25 תגובות
  • שרה פיליפס

גרפיקה
    חברה
    04/10/2021 ב11:48 am

מתחילה:

ב2 הלקוחות הראשונים שלי, חזרתי על אותה טעות, אולי מרוב התלהבות שהנה פנה אלי לקוח, ורוצה עבודה, ומוכן לשלם עליה.

במקרה הראשון פנתה אלי לקוחה – סגנית של מוסד לימודים כלשהו, ושאלה כמה אקח על עימוד חוברת של 24 עמודים שחור לבן, עם כריכה צבעונית, לעיתון בית ספר. הטלפון הגיע אלי כשהייתי מחוץ לבית, בקניות עם הילדים, והיא רצתה תשובה דחוףףףףףףףף.

על פי מה שהבנתי ממנה, תמחרתי לה לפי 10 ש”ח לעמוד, פלוס תוספת על הכריכה – 350 ש”ח.

מצאתי את עצמי בתוך מרתון מטורף של עבודה, אחרי צהרים וערב, כי בבוקר עבדתי בעבודה אחרת, פלוס תינוק קודח… התוצאה היתה הפקה של מגזין לכל דבר, עם גריד, תמונות, עיצוב שונה לכל כתבה, כריכה מושקעת וכו’.

התברר שהסגנית לא בדיוק הבינה מה צריך, ולא היה תאום בין מה שהיא אמרה, למה שהיה צריך במציאות. בעוד אני הבנתי שמדובר על טקסט רץ שצריך עיצוב, המורות האחראיות דמיינו משהו ברמה של קטיפה ומרווה לצמא….

הלקוח השני – התקשר אלי ביום שישי בצהרים, דחוף הוא חייב לדעת אם אני מוכנה לעשות לו עלון 2 עמודים, לבנות גריד – ואחר כך כל שבוע להזרים את הטקסט בתוך העלון…. המחיר שהציע לי היה נשמע הגיוני לעלון פשוט, והסכמתי.

מהר מאד ראיתי שהעבודה היתה הרבה יותר מורכבת, לא היה מדובר רק על הזרמת טקסטים, אלא הרבה יותר, והגענו להרבה פינות לא נעימות, כשהלקוח טוען בתוקף שהסכמה טלפונית מחייבת בדין תורה וכו’.

לא אלאה אתכן עוד איך הסתדרתי במקרים האלו, אך את הלקח שלמדתי ארצה לשתף –

לא סוגרים עם לקוח בשום אופן בטלפון הראשון, בלי לראות קודם את החומר!

בהצלחה לכולכן!

• משתמש לא ידוע

חברה
    חברה
    07/10/2021 ב10:20 pm

חחח מסתבר שכולנו איכשהוא נדפקנו בלקוח ראשון/ראשונים… אין חכמות כבעלות הניסיון (:

הלקוח הראשון שהגיע אליי מחוץ למעגל המצומצם שהכרתי וכבר עבדתי איתו קודם, הגיע דרך המלצות מפה לאוזן, הוא טען שצריך לוגו אך רוצה קודם סקיצה כמובן. חקר שאל ובירר לעומק כמה תעלה לו רק סקיצה… (עדיין לא נדלקה נורה אדומה) רצה לשבת איתי כשאני מכינה את הקובץ (עדין לא הבהבה הנורה) אבל ביקש שאתחיל כבר בלעדיו לפי ההסברים שהביא לי…. ישבתי לבד וישבנו שעתיים נוספות אח”כ והפקנו לוגו מושלם לכל דבר, במהלך התהליך היה נראה מרוצה אבל בסוף אמר “טוב, לא יודע, תעבירי לי את זה לדיסק ואני יחשוב על זה” (כאן כבר נדלק משו אבל הסכמתי, אל תצחקו)

כשהוא חזר אליי בטלפון אמר שזה לא ממש מה שהוא רוצה והוא ישלם לי כמו סקיצה… אני טענתי שקיבל לוגו וכו’ וכו’ וכו’ אך הוא בשלו ): בסוף לפני ר”ה הגיע, התנצל (סלחתי) ושילם 200 ש”ח… בלוגו הוא משתמש….

היו לי עוד כמה סיפורים מעניינים…. כיום ב”ה אני כבר יודעת על מה משתלם לעבוד ועם מי….

העבודה לימדה אותי הרבה על מחירים, על איכות הקבצים הנשלחים, על קבצים פתוחים שלא נשלחים, על תגובה לאלה שצריכים “רק להחליף שם בקובץ” “משו קטן קטן קטן” “חצי שעה עבודה גג” וכו’ (מכירות את זה)

ובעיקר היא לימדה אותי על אמונה והשתדלות- הכל מלמעלה! הלקוח שהגיע, כמה זמן עבדתי, השכר קבלתי, הברכה בכסף- הכל ממנו יתברך!

בהצלחה לכולנו (:

• הדסה בלוי סטודיו הדסים

גרפיקה
    חברה
    10/10/2021 ב12:21 am

הלקוחה הראשונה שלי הייתה מורה להוראה מתקנת של קריאה
    היא פיתחה שיטה שלמה להוראת הקריאה ורצתה להפוך את זה מבלאגן של דפים לחוברת מובנה

ראו שהיא עצמאית ומבינה את השטח – (הכנתי לה גם דפי דרישת תשלום וכ’)

היא שילמה בזמן, עיגלה כלפי מעלה ונתנה תמיד הרגשה מעולה!

(נשמע חלומי לא?)

אבל…

כל דף מהאוסף דפים שלה עשתה גרפיקאית אחרת…

וזה היה לעבוד על גרפיקה של אחרים זה לקח שעות… (כדי שהכל יהיה אותו פונט הרבה מאוד ההייתי צריכה להקליד מחדש וכ’)

לא היה מה לדבר אם הגרפיקאיות הקודמות לא היה לה את המספרים שלהם וגם מי שכן לא הרגישה מחויבת כי היא עשתה לה איזה דף וחצי…

ומי שלא מעולם הגרפיקה לא מבין למה רק להפוך הכל לאותו פונט לעשות צבעים אחידים ולהוסיף מילים פה ושם לוקח כזה מלא זמן

בפועל עבדתי מלא שעות על תמורה לא גבוה

מאז למדתי עבודה על עבודה של גרפיקאית אחרת לוקחים לפי שעה ומחיר גבוה!

זה לוקח הרבה יותר זמן… וא”א לדעת כמה,

וזה גם יותר קשה

ועוד משהו אם בעלת עסק עצמאית מבקשת לך משהו תעבדי איתה זה שווה בד”כ היא תהיה מהאנשים הכי משלמים מסודר בזמן במקום ותיתן הרגשה נעימה, פשוט היא מכירה את התחושה של לרדוף אחרי כסף שמגיע לי וכ’ מהעסק שלה והיא לא תעשה את זה לאחרים…

• נעמי בוקרה

גרפיקה
    חברה
    11/10/2021 ב11:20 am

הלקוחה הראשונה שלי הגיעה אלי דרך העיתון. הסמינר במקום פרוייקט גמר מודפס לתערוכה פירסם את פרוייקט הגמר על הדמיות בעיתון בעמוד שלם, למטה רשם את שמי ומס’ טלפון, ולוגו של הסמינר. בתשלום המודעה התחלקו הלקוחה של הפרוייקט גמר (הודעתי לה מראש שזה יהיה), הסמינר, ואני.

היא רצתה מודעה על עמוד שלם, יום פתוח לכלות, על כתרים, פיאה ושמלות.

היה כיף לא נורמלי לעצב, היא שילמה, פירגנה והחמיאה. אני תשלתי את הדף מהעיתון ושמרתי מהתרגשות…

אולי בגלל זה נפלתי אח”כ עם לקוחות אחרים כי חשבתי שכל העלם נחמד כמוה:)))

• חיה מריאנובסקי

חשבונאות ויעוץ מס
      חברה
      11/10/2021 ב11:29 am
      מנהלת קהילה בקדם

לכולם יש מזל של מתחילים

ואז אחרי זה קשה יותר …

• נעמי בוקרה

גרפיקה
        חברה
        11/10/2021 ב11:30 am

יש פה סיפורים לא ממש מרנינים:)))

בכל אופן תתחדשי על הלוגו. ממש יפה:)))

• חיה מריאנובסקי

חשבונאות ויעוץ מס
          חברה
          11/10/2021 ב12:00 pm
          מנהלת קהילה בקדם

תודהה

האמת לקח לי זמן פשוט להשים אותו ולהתחבר …

• לאה כץ

גרפיקה
      חברה
      11/10/2021 ב11:18 pm

אצלי הלקוחה הראשונה היתה לא פחות מאשר יועצת עסקית מוצלחת.

סיפרתי לה לתומי שאני לומדת מיתוג היא קפצה על המציאה והציעה לי למתג את העסק של אחותה שהיה ממש בחיתוליו. למחרת קיבלתי למייל לי בריף מסוגנן, מלוטש, עם מילים גבוהות, ערכים, והכל.

האמת, נלחצי מאד, הרגשתי שזה גדול עלי בשלב הזה. בסה”כ הייתי עדיין בלימודים.

הלחץ שלי היה כפול. גם מהלקוחה וגם מהיועצת עסקית שבנתה עלי ורצתה לא פחות טופ.

בסוף, ב”ה עברתי אתה תהליך מדהים והלוגו יצא אחד היפים שעד היום אני מחבבת אותו ומרגישה אליו קשר חם. אז עוד היתה לי מורה מכוונת שעצותיה היו שוות זהב.

ב”ה גם הלקוחה יצאה מרוצה והיועצת עסקית לא פחות, שלחה אחריה עוד עסקים….

אבל טבילת האש לא איחרה להגיע ומצאתי את עצמי מהר מאד עם לקוחות ובעיות ורדיפות אחר 56.5 ש”ח ופחות מזה….

• חיה מריאנובסקי

חשבונאות ויעוץ מס
        חברה
        18/10/2021 ב11:13 am
        מנהלת קהילה בקדם

אז אצלי זה רדיפות של כמה מאות שקלים…

• יזמות עסקית

כללי
    חברה
    12/10/2021 ב12:53 am

הלקוחה הראשונה שלי היתה ממש בתחילת הלימודים וכמו רבות- מדובר בתהליך מיתוג.

הבאסה היתה, שלי היה אומץ ובטחון עצמי י ו ת ר ממה שצריך

ולמרות שעוד לא נגענו בכלל בכל הנושא של מיתוג בלימודים

מצאתי את העוז לבקש ממנה סכום גבוה ולהפציץ לה מילים גבוהות.

היא- אהבה את הלוגו. נורא.

אני – לא מסוגלת היום להסתכל עליו חח

לא מבינה עד היום מה חשבתי:)

ואגב, למרות שאני כבר כמה שנים במקצוע, ורחוקה מאוד מהתואר מתחילה, אני עדיין מוצאת את עצמי

לומדת ומשתדרגת בעבודה מול לקוחות מעבודה לעבודה.

לא כך?

• הודיה ט.

גרפיקה
    חברה
    14/10/2021 ב5:06 pm

סליחה שאני לא מספרת על הלקוחה הראשונה שלי , אולי כי זה נוראאא משעמם לספר שהיא

פנתה, ואני אהבתי, ואותגרתי, והתחלתי תהליך מיתוג מדהים, והשקעתי,

וגם קיבלתי את התמורה (לא לקחתי כמו היום. וידעתי שזה שווה יותר.

ובכל זאת עשיתי את זה כי הייתי מתחילה, ורציתי את העבודה הזאת בשביל התיק עבודות)

אבל יש לי מה לומר על ההתחלות שסופרו כאן,

סתם, נקודה למחשבה בעיקר בעקבות הסיפור של שרה פיליפס, אבל של עוד כמה…

אז לא קיבלת תמורה על העיתון המדהים שעיצבת! אז לא קיבלת יחס מכבד מהלקוח הראשון!

אבל יש לך חתיכת עיצוב בתיק עבודות! הדמיה יפה, אולי אפילו כמה מילים+המלצות ו… הנה לך רווח נקי!

מי שרואה את זה בעוד שנה בדפדוף בתיק העובודת שלך, לא אמור לדעת כמה שילמו לך על זה.

מי שרואה את זה רואה רק שעבדת עם בית ספר, ונתנו לך כזווו עבודה מדהימה, ואם את מתמחרת היום

מחירים יפים ומכניסים- כנראה שזה מה ששילמו לך, ואם כן, שווה גם לי לשלם לך.

יש רווחים מהפשלות הללו, מהנדבות שעשינו בהתחלה לכל העולם (נכון? :).

אני רואה את זה ככה:

פשלה פה, פשלה שם אבל היום יש לי:

תיק עבודות מדהים+ניסיון (ולאו דווקא בשנים)+למידה מטעויות

שווה, לא?

• נעמי בוקרה

גרפיקה
    חברה
    15/10/2021 ב12:20 am

ללקוחה השניה שלי הייתי צריכה לעשות לוגו כרטיס ביקור ומודעה ב300 ש”ח הכל….

לא היה לה גישה למייל אז נסעתי לעבודה שלה בקצה השני של העיר עם מחשב נייד להראות לה תיק עבודות:O

בנוסף היא הכניסה אותי למשרד, הוציאה דף מודפס ממש עם יפוי כח מעו”ד והחתימה אותי על הסכם סודיות, זה היה איזה סטארט אפ סודי והיה אסור לי לספר על זה ולא להראות מודעות.

עיצבתי לה הכל והיא חיפשה משהו אחר (ולא באשמתי, היא פשוט אמרה לי מה הלוגו ישדר בלי לספר לי מה הסטארט אפ ואיך הוא מתנהל, שלא אגלה ח”ו..) עשיתי לה עוד לוגו והיא אהבה. ושילמה חצי ראשון כי ממש עמדתי על זה ולא הסכמתי להמשיך בלי.

עיצבתי לה פרסומת בין הטובות שבפרסומותי. כן, גם אחרי 4 שנים, אני חושבת שהיא בין היפות (גם הקופי היה עלי, כפרגון) היא לא ענתה לי למיילים מאז ולא ידעתי אם אהבה. בערב ראש השנה האחרון התקשר עלי מספר לא מזוהה, ואמר שהוא בעלה, והגיע במיוחד לאשדוד (הם גרים בירושלים) כדי לשלם לי את ה150 ש”ח הנוספים….

ועד ששילם הייתי כ”כ מאוכזבת, כי כסף לא קיבלתי, לפחות היה אישור לפרסם:(

• מירי ירוסלבסקי עריכת וידאו מזכירות

צילום ומולטימדיה
    חברה
    18/10/2021 ב11:06 am

ואהי נעמי מנויה לטיפים שלך והם אלופים!!

נהנית מאד

• נעמי בוקרה

גרפיקה
      חברה
      18/10/2021 ב11:08 am

באמת?? איך לא שמתי לב? איזה כבוד!!

גמאני נהנית מהטיפים שלך מאוד:)

• חיה שפירא

גרפיקה
        חברה
        05/11/2021 ב12:02 am

היי נעמי על איזה טיפים מדובר?

אולי גם אני רוצה להצטרף??

• פייגי אייזנבך

גרפיקה
    חברה
    26/10/2021 ב11:36 am

דווקא אצלי הלקוח הראשון היה סוג של אופוריה!

חברה טובה שעובדת בתחום ספציפי בגרפיקה – הפנתה אותו אלי לבניית עץ משפחה.

כמובן שקשקתי נורא. וניסיתי לדחות אותה –

אבל היא אמרה לי מיד: פייגי, את יכולה! ושתדעי, בררתי – והתמחור על זה הוא 2000 ש”ח! תהיי בטוחה בעצמך!

לא יודעת איך יצא לי לומר לו את הסכום!

אבל בסוף העבודה הוא עוד הוסיף על זה 🙂

אבל מה שקורה הלאה – שאני לא מסוגלת לתמחר עבודה במחיר מוזל יותר! וזה כמובן לא תמיד לטובתי…

• רחל ש.

גרפיקה
    חברה
    26/10/2021 ב3:14 pm

היו לי כמה לקוחות תו”כ לימודים

אבל לקוח רציני אצלי היה כשעשיתי את הפרויקט גמר שלי,

אמרו לנו שנחנו יכולות להמציא עסק ולמתג אותו או לקחת עסק קיים ולמתג אותו

אני מיתגתי מישהי אמתית שהיה לוגו פשוט והיא מאוד התלהבה שאני אמתג אותה.

הכל היה מצוין.

היא עזרה לי עם חומרים לתערוכה, ואני שלחתי לה קובץ של הלוגו ב-PDF, כדי שתשלב את זה בעזרים שלה ושהתערוכה תצא מושלם.

וזהו,

אני דיברתי איתה אחרי הפרויקט אם היא רוצה לקנות ממני את המיתוג במחיר מאוד מוזל. והיא אמרה שהיא רוצה להתיעץ עם בעלה והיא תעדכן אותי בעז”ה

ותגידו אתן אם 600 ש”ח (כולל ניירת וכאפות).

כמה ימים אח”כ אני רואה את אנשי הקשר שלי במייל ואני רואה שהיא שמה את הלוגו שלי לתמונת פרופיל שלה במייל.

אני הייתי מאוד מאוכזבת התקשרתי אליה והיא אמרה לי שהיא עדיין מתלבטת אם לקנות ממני את המיתוג.

תכל’ס עד עכשיו היא לא עדכנה אותי אם היא רוצה את המיתוג והתמונת פרופיל אני עיצבתי.

מה אני אמורה לעשות עם מקרה כזה???

• נעמי בוקרה

גרפיקה
      חברה
      27/10/2021 ב1:59 am

פשןט מאוד. לומר את מה שכתבת פה.

את לא שילמת, ואת משתמשת במיתוג,

לכן אני מבקשת שלא תשתמשי גם לא בפרופיל עד שתחליטי.

או ביותר רכות: אנימבינה שכרגע קשה לך להחליט אך בינתיים את משתמשת בלוגו שעשיתי.

המחיר ללוגו הוא 250 ש”ח…

וזה מלמד אותך לא לשלוח פעם הבאה חומרים לפני תשלום, עד התשלום הכל על מוקאפ.

• רחל ש.

גרפיקה
        חברה
        01/11/2021 ב7:25 pm

אז הנה סיום לסיפור של הלקוח הראשון שלי,

ובאמת זה נגמר בהפיאנד-

אז עשיתי את הדבר הנכון מבחינתי,

ושלחתי לה באותו ערב את כל הפרויקט שלי כולל את הרציונל (למי שמבינה) ואת הספר מותג,

בקיצור-

את כל הפרויקט.

כמובן שהיא לא ידעה איך להגיב לזה.

היא אמרה לי רק “אין לי תגובה בשבילך אני צריכה לחשוב מה אני עונה לך על זה”

היא הייתה כ”כ מופתעת במיוחד שזה היה אחרי השיחה הלא נעימה בכלל בסה”כ כמה דקות קודם לכן.

• נעמי בוקרה

גרפיקה
          חברה
          02/11/2021 ב1:10 pm

וואו:)))

תעדכני מה בסוף…

• רות קמרי

גרפיקה
    חברה
    27/10/2021 ב1:40 am

טוב, אז הלקוח הראשון שלי הגיע אליי עוד כשלמדתי, אבל הוא היה מישהו חיצוני.

התקשר אליי מישהו שיש לו משרד פרסום וביקש ממני לעשות לו עבודות לפני הבחירות

למען האמת זה היה די מלחיץ אבל היה לי ביטחון לא מוסבר (אני עד עכשיו בשוק שאמרתי כן, כי הוא גם ביקש ממני ביצוע בפרימייר ולא ידעתי בכלל- חברה לימדה אותי תוך כדי….והתוצאה היתה מפתיעה ממש…)

הוא היה אדם מאוד הוגן ששילם בזמן.

במבט לאחור אני חושבת שיש משהו חיובי בלהזרק למים אבל מצד שני צריך להיות זהירים…לא תמיד נופלים על אנשים טובים והגונים עם בקשות הגיוניות…צריך להפעיל את החושים ולא לומר ישר כן כן כן (למרות שיש לך תשוקה לעשות דברים ולרוות מהם נחת…)

אז איך אומרים….בהצלוווחה לכולן

• אסתר הלד

גרפיקה
    חברה
    04/11/2021 ב3:31 pm

אתן מזכירות לי פה ימים ישנים…

הלקוח הראשון שלי (שאין לי מושג איך בעצם הוא הגיע אלי) רצה לוגו למוצר חדש, מלבין שיניים.

הוא תיאר לי כל כך בפרוט מה הוא רוצה, שפשוט שכחתי שאני המעצבת, ובניתי לו את השן הלבנה שהוא ביקש, עם הכוכבים הנוצצים ליד, והסרט המבריק התכלת מתחת… זה היה נראה די גרוע. והוא כל כך התחנן לראות מה כבר עשיתי, שהשתכנעתי ושלחתי לו את העיצוב המבולגן והלא מקצועי הזה. (איך עשיתי דבר כזה?!)

אחרי כמה שעות הוא התקשר ואמר שלצערו השותף שלו כבר עיצב לוגו אצל מישהו אחר… אבל יאמר לזכותו שהוא שילם לי עבור שעתיים של עבודה, ולא נעלם כמו אחד הלקוחות האחרים שהיו לי אחר כך…

• מיכל פ

גרפיקה
    חברה
    04/11/2021 ב10:06 pm

לי הלקוחה הראשונה הגיע יומיים לפני פסח.

אז עוד הייתי תלמידה, היא רצתה שאני יעצב לה אלבום דיגיטלי מתמונות של חתונה. זה היה הכי מרגש בשבילי, היא הקפיצה לי את המצב רוח לשחקים. בהתחלה אמרתי לה שכן אני יכולה לעשות לה רק אני אבקש רשות מאימי כי בכל זאת ערב פסח, הייתי אז מחוץ לעיר, התקשרתי אליה לשאול מה היא אומרת, רק אחרי שהיא שמעה את המחיר הנמוך שהצעתי ללקוחה, היא אמרה לי שרק אם היא תשלם לי סכום של פי 3 (פי 2- זה המחיר הרגיל ופי 3- כי זה ערב פסח) שווה לי לעשות לה.

חזרתי ללקוחה ואמרתי לה שאני לא יכולה היא ניסתה לשכנע אותי בהעלאת המחיר (היא העלתה בשקלים….)

בקיצור, לא עשיתי לה בסוף…(בזמנו הצטערתי, אבל היום אני מודה לאימי על העצה. עוד לחשוב שתיכננתי להישאר בשביל זה ערה בלילה…)

• Hey .

גרפיקה
    חברה
    09/11/2021 ב9:25 pm

העבודה הראשונה שלי הייתה במהלך הלימודים.

פנתה אלי רכזת נמרצת של סמינר פלוני,

והציעה לי לעמד בערך 10 ספרים + מדבקות + קליפ + מסך, ועוד המוןן דברים…

קפצתי על המציאה, והתחלתי לעבוד במרץ, כשמדי פעם היא מוסיפה לי עוד ועוד דברים…

זה היה עימוד של ספרים שהתלמידות כתבו, היה תלמידה שביקשה ממני ללכת לסוף בעולם (בערך…) לקחת את האונקי של החומר, אני פותחת ורואה שכל פרק כתוב בנפרד בלי התמונות…

זה היה עבודת פרך.

היא בלבלה אותי אבל בטירוף, עימדתי הכל… בסוף היא התעצבנה שהיה חסר פרקים.

בדקתי באונקי והיה חסר שם, כך שזה לא אשמתי…

ניסיתי להסביר לה וכלום.

ואח”כ היא בקשה ליסוע אליה להחזיר את האונקי כי הוא חשוב…

היה לי עוד דברים כאלה עם עוד תלמידות ששלחו את החומר יומיים לפני הדדליין ועם דף בכתב מזעזע של איפה לשים כל תמונה… ולא נתנו לי להדריך אותן לגבי הקובץ (הכל בקובץ אחד וכו’)

זה היה סיוט.

הממונה של הכנס ממשרד החינוך שולח לי מייל כל שני וחמישי ש: “אי אפשר ככה!! ככה לא עושים… מה זה האיחור הזה לא יצא כנס בסוף”

לא ידעתי מה להגיב…

הרכזת הוסיפה לי עוד המון דברים ו”נתחשבן עליהם אח”כ”

בסוף על 100 שעות עבודה בערך, ואני לא מגזימה, עם דדליין הזויי (ביום של הכנס רוצים מצגת…)

קיבלתי רק: 2000 שקל…

• ע. גל

גרפיקה
    חברה
    13/12/2021 ב8:23 pm

פרולוג:

קבוצת בחורי ישיבה

ביקשו מיתוג לסיום מסכת

תקציב:

60 ש”ח ללוגו

פרק 1:

הגרפיקאית, כלומר אני, מעצבת בהתלהבות לוגו בגווני בז’ וכחול עמוק.

(בשליש הראשון של הלימודים, כן?)

פרק 2:

בניגוד למקרים אחרים, התשלום במלואו הועבר בזמן.

אפילוג:

קיבלתי למייל תמונות מהארוע, ולא ידעתי אם לצחוק או לבכות…

הלוגו כנראה לא היה מספיק שמח, כי אחד מהם, המוכשר הזה שגם יודע פוטושופ

התעלל בלוגו קשות

הוסיף מיליון אלמנטים בחום, בורדו וגוונים נוספים

מסקנה:

תגידו אתן…

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן