פרטים מלאים על ההנחות שהצלחתי להשיג בקבוצות רכישת פונטים….

קדם Forums גרפיקה פרטים מלאים על ההנחות שהצלחתי להשיג בקבוצות רכישת פונטים….

• פרטים מלאים על ההנחות שהצלחתי להשיג בקבוצות רכישת פונטים….

פורסם ע"י אילה פינדרוס (שלזינגר) -צילום וידיאו I רחפן I עריכה  צילום ומולטימדיה on 13/09/2021 ב12:16 am

<font size=”4″>אז ככה ההצעות לפניכן—</font>

<font size=”4″>______________________________<wbr>___________________
    </font>

אתר פונטייפ-https://www.fontype.co.<wbr>il/fonts-archive/

<font size=”4″>יש את החבילה הרגילה של 132 משקלים ב- 1175 ש”ח כולל מע”מ.</font>

<font size=”4″>מדובר בחבילה מינימלית, לא חושב שפחות מזה הוא רלוונטי.</font>

<font size=”4″>ההצעה היא ב- 3 שלבים:</font>

<font size=”4″>עד 10 רוכשים, הנחה של 10% + 5 משקלים תוספת חינם (7.8 למשקל) </font>

<font size=”4″>עד 20 רוכשים הנחה של 20% + 15 משקלים חינם </font>(6.39 למשקל) ++ משקל בגירסת ווב חינם

<font size=”4″>מ- 20 רוכשים ומעלה הנחה של 30%! + 30 משקלים חינם </font>(5.4 למשקל) ++ 3 משקלים בגירסת ווב חינם,

<font size=”4″>* הפונטים כוללים ניקוד מדויק בברירת מחדל.</font>

<font size=”4″>* בכל המסלולים זמן בחירה של שנתיים.</font>

<font size=”4″>* ניתן לחלק ל- 3 תשלומים.</font>

<font size=”4″>
    </font>

ביקשתי מאוד אופצייה יותר קטנה והרי היא לפניכן-

רק לצלמות / עורכות וידיאו:

45 משקלים ב- 670 ש”ח כולל מע”מ

<font color=”#741b47″>לעת עתה, יש צפי למעל 20 בנות בקבוצה, ולכן, כל מי שרוצה להצטרף-שתכתוב לי</font>

<font color=”#741b47″>במקרה ולא יהיו לנו 20 בנות, אני אודיע לכולם וכל אחת תגיב לי שוב אם היא מעונינת או לא.</font>

______________________________<wbr>______________________________<wbr>________

אתר פונטביט- בקובץ המצורף

<b style=”font-family: inherit; font-size: inherit;”><font color=”#ff0000″>ב”ה יש הנחה <font size=”4″>מעבר להנחה הרגילה</font> בתוספת המבצע הרציני של החודש!!</font>

_____________________________<wbr>______________________________<wbr>_________

אאא הודיעו שאין להם אופצייה למנוי ע”פ פונטים אלא רק חודשי (כלומר רק בחודש שאת מנויה עליו יש לך היתר להשתמש בפונטים…)

______________________________<wbr>______________________________<wbr>_________

<font size=”4″ class=””>כל אחת, מוזמנת לשקול, להתדיין, לחשוב, </font>

<font size=”4″>ופשוט לשלוח לי מייל כאשר היא בטוחה שהיא מעונינת</font>

<font size=”4″ class=””>יקל עלי אם תכתבי בנושא לאן את מעונינת להצטרף (פונטביט /פונטייפ)</font>

<font size=”4″ class=””>
    </font>

<font size=”4″ class=””>ככל הנראה, יצליחו להתגבש 2 קבוצות, קבוצה מכל חברה….</font>

<font size=”4″ class=””>ברגע שיש לי 20 בנות, אנחנו מתקדמות עם הרכישה ולכן, לה-ז-ד-ר-ז</font>

לפרטים, הרשמה ושאלות[email protected]

גמר חתימה טובה….

• 11 תגובות

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן