שלישי מקצועי עם זלדי וויס

קדם Forums גרפיקה שלישי מקצועי עם זלדי וויס

• שלישי מקצועי עם זלדי וויס

פורסם ע"י פערי אויש אויש מנהלת קהילה בקדם מיתוג שיווק ופרסום on 24/05/2022 ב9:47 am

בוקר טוב חברות

הנה הגיע שוב יום שלישי, פעמיים כי טוב

והפעם איתנו – זלדי וויס, מנהלת את פירסט קלאס

והיא גם חברה נאמנה כאן בקדם

זלדי טיפוס יזמי, יצרתי ואוהבת מאוד לתת ולעזור, זה ניכר מכל מילה כאן 🙂

זלדי ווייס – מה הטיטל שלך?

מעצבת גרפית (14 שנים)

מקימה ומנהלת את מכון הלימודים פירסט קלאס (המוכר) מעל ל-12 שנים.

ב”ה, אמא לילדים היקרים שלי וכן.. אמא גם לבוגרות ותלמידות פירסט קלאס.

זלדי, ציפור לחשה לי שהדבר הבא שאת משיקה זה כתיבה שיווקית

תוכלי להסביר לי קצת מה הכוונה כתיבה שיווקית

מה ההבדל בינו לכתיבה ספרותית או לקופרייטינג?

אנסה לתמצת בכמה מילים (פשוטות, לא שיווקיות ולא ספרותיות….) מהם ההבדלים העיקריים:

כתיבה ספרותית היא כתיבה שמטרתה להנות את הקורא, להוסיף לו ידע לאינטליגנציה האישית, ולהוציא אותו עם מסר לחיים, בכל אופן בספרות החרדית..

קופירייטינג משמעותו רעיונאות ובא כסעיף אחד מתוך התחום של כתיבת התוכן השיווקי.

מהי כתיבה שיווקית?

כתיבה שגורמת לקהל היעד (בתקווה שבפורום דכאן אין צורך להסביר את פשר המילים…)

לרצות לעשות פעולה שציפיתי שיעשו.

לפעמים ב”זבנג” לפרצוף (ופה בעיקר נשתמש בקופירייטינג או במיקרו-קופי)

או בכתיבה המתארת את המוצר ומעבירה מסר כמה הוא שווה ואיכותי. (במקרים של יח”צ, ניוזלטר וכו’)

נדגים את הרעיון הבסיסי:

מילכה קוראת ספר להנאתה, כשלפתע מגלה שזהו הספר החדש של זלדי. – כתיבה ספרותית.

מילכה, את הספר החדש של זלדי קראת כבר? – כתיבה שיווקית שמטרתה לגרום למילכה לחפש את הספר של זלדי ולקרוא אותו.

לא יאומן כי יצ’ופר – הספר החדש של זלדי בחנויות. – שימוש בקופירייטינג למודעת מבצע על הספר.

האם כל אחת יכולה ללמוד לכתוב כתיבה שיווקית?

(למה רובינו רוצות לשווק נכון)

כל אחת יכולה ללמוד, וודאי.

ויותר מזה, בסופו של יום, העולם של המעצבות היום מתנהל בכתיבה ברובו, שלא כבעבר, בשיחת טלפון.

לכן חשוב לכל אחת לדעת איך כותבים שיווקי בצורה נכונה.

השאלה היא מה מטרת הלימוד.

אם מטרת הלימוד היא לידע האישי וההתנהלות יומיומית, או לצורך “הלכה למעשה”, כדי ליישם על העבודות הבאות שלך. מומלץ מאד למעצבות גרפיות להכיר את התוכן של “התוכן”. ואפילו כדי לדעת מה לבקש מהקופירייטרית וכותבת התוכן שלך…

ויש כאלו שאוהבות לכתוב, מחוברות למילה הכתובה ונהנות מכל “הברקה פרסומית” כשבראש שלהן יש מלאי שופע של רעיונות, להן מתאים ללמוד כדי לעבוד בתחום המבוקש כל כך בשוק.

ואם אנו מדברות, מעניין אותי לשמוע גם על התוכניות האחרות שיש לבית ספר שלך להציע

מכון פירסט קלאס מציע לימודים במגוון רחב של מקצועות כמו:

עיצוב גרפי, עיצוב מתקדם, צילום מקצועי, איור דיגיטלי, איור ידני, עריכת וידאו ומצגות, עיצוב ובניית אתרים, כתיבה שיווקית ומזכירות, כשכל תוכנית מלווה בנשות מקצוע מהטובות בתחומן, יחד עם ליווי אישי וצמוד להצלחת כל אחת בס”ד.

ואולי תשתפי אותנו גם בדבר הבא שאת הולכת לחדש?

אנחנו במכון חושבים ומבררים כל הזמן איזה לימודי מקצוע חסרים לבנות חרדיות, מה עוד אפשר להוסיף ולהקל על המגזר היקר שלנו, שמשקיע במקצועיות ברמה גבוהה ומבלי להתפשר על הערכים החשובים והיקרים לנו באמת. כרגע, לפי הביקוש הוספנו כתיבה שיווקית, ובניית אתרים. ומקווים עם הזמן להוסיף גם עיצוב פנים והום סטיילינג בעז”ה,

בתור אישה עובדת ששומרת על מקצועיות שיא, והיא גם אמא יהודיה עם עקרונות

אולי תשתפי אותנו על התמודדות, איזה טיפ יש לך בעניין?

לא קשה לי לענות על זה כי זו אחת השאלות הפופולריות שאני נתקלת…” איך את יכולה גם לנהל עסק שדורש כל כך הרבה וגם להיות אמא”.

התשובה מאוד ברורה אצלי ואני אומרת אותה בגאון, אין לי מחשב בבית כן, ראיתם טוב!

כשאני בבית, אני אמא לילדים לגמרי, רק איתם, והמחשב נמצא במשרד.

את הטיפ הזה, אגב, אני נותנת לכן חברות קדם, כשאת עם הילדים תהי איתם לגמרי (וגם ובעיקר עם הראש…)

איך הגעת לתחום העיצוב, צילום ומדיה?

מאז ומתמיד נמשכתי לאומנות ולעיצוב. לפני כ14 שנים למדתי עיצוב גרפי ועבדתי כעצמאית בתחום. העיצוב הוא ממש חלק מהחיים שלי, גם היום.

אחרי כמה שנים כשראיתי עד כמה הביקוש גדול במגזר שלנו לכל המקצועות כמו עיצוב, מדיה וצילום, ואת חוסר המענה במקומות לימודים הולמים לציבור החרדי השמור, כך שכמעט בכל בתי הספר של לימודי המקצוע היו מורים, ובעיקר גברים חילונים, כמו גם החברה לא התאימה כלל לבנות מהסמינרים שלנו, לכן פתחתי בתחילה מסלול לעיצוב גרפי שנה א’ למתחילות ושנה ב’ למתקדמות. ב”ה אחרי שראינו שיש ביקוש גם לצילום, עריכת וידאו וכו’ פתחנו מסלולים נוספים כשהשמים הם הגבול…

ב”ה אני רואה סיעתא דשמיא בכל צעד ושעל.

מה למדת מהעסק לחיים?

כשיש רצון אמיתי לעזור לאנשים ה’ איתנו,

הרצון שמניע אותי הוא לעזור לבחורות ולנשים ללמוד מקצועות לחיים במקום איכותי ומקצועי, לא רק לשם החוויה, אלא להמשיך ולמשוך שפע כלכלי לפרנסת הבית, כדי שהבעלים שלהן יוכלו לשבת וללמוד ברוגע. הסיפוק והנחת שלי הם ההצלחה של התלמידות שלי.

הטבה בלעדית לחברות קדם

אי אפשר בלי לפנק את המקום המדהים פה…

5% הנחה (שישאר ביננו! חברות קדם)

מוגבל עד יום ראשון כ”ח באייר תשפ”ב (29/05/22)

ולסיום אם זלדי היתה תמונה איזה תמונה היית?

ולמה

הייתי תמונת נוף פסטורלי כזה עם שמים כחולים ושטחים של דשא עם עצים יפים וציפורים, אני מוסיפה גם פרחים יפים לנוף הזה, כי אני טיפוס שאוהבת לראות רק טוב ורק פריחה ומאחלת את כל הטוב הזה לכולנו

תודה זלדי, היתה לי חוויה מיוחדת לראיון אותך.

וזלדי כאן היום (וכל יום) לענות לכם על שאלות,

נצלו את ההזמדנות לשאול אותה כל שאלה,

ותסמכו אליה שתקבלו תשובה מלבלבלת מלאת פריחה וטוב 🙂

גרפלדמן – פלדמן הגיבה לפני 1 שנה, 10 חודשים 5 חברות · 4 תגובות
  • 4 תגובות
  • חני מרנשטיין

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    25/05/2022 ב11:46 pm
    מנהלת קהילה בקדם

כל כך זלדי!!

נהניתי מכל מילה!

אהבתי את השאלה האחרונה על התמונה,

ואם מרשות לי להוסיף,

מוסיפה לתמונה גם מסגרת.

כי התמונה היא תמונת נוף מדהימה ואינסופית,

אבל שומרת על מסגרת מקצועית ושמורה 🙂

• פירסט קלאס

מיתוג שיווק ופרסום
      חברה
      26/05/2022 ב1:02 am

תודה חני על הפרגון.

היה כמה ששאלו על הקורס כתיבה שיווקית מתי זה מתחיל והאם יש שיעור ניסיון, אז רציתי להודיע לכם שביום שלישי שבוע הבא א’ סיון 31/05/22 יתקיים השיעור הראשון שזה גם שיעור ניסיון,

אפשר להירשם [email protected]

או:054-845-4593

זלדי

• מירי

גרפיקה
    חברה
    29/05/2022 ב3:58 pm

רציתי גם להוסיף כמה מילים.

הטיפ שנתת על הפרדה בין עבודה לבית, הוא כל כך נכון והיא מיושמת בעקביות, זה המוטו של “אמא יהודיה”

אבל זה רק עוד חלק קטן מהערכים שמועברים ב”פירסט קלאס” בין השיעורים.

זה לא רק ללמוד עוד מקצוע, זה מלווה עם המון תכנים איכותיים וערכים טובים שמתלווים באוטומט עם השיעורים.

וממשיכים גם המון המון אחרי.

זלדי תודה על הכל.

• גרפלדמן – פלדמן

גרפיקה
    חברה
    30/05/2022 ב2:26 pm

כאחת מהצוות של פירסט קלאס

אני חייבת לציין שאני עובדת בעוד מקומות

אבל האוירה המיוחדת שיש שפירסט קלאס אין אותו בשום מקום

הפרגון לצוות ולתלמידות

מבלי לוותר על הערכים והמקצועיות.

זה באמת משהו שמייחד את המקום

מעבר למכל מה שכבר כתבו כאן.

זלדי, תמשיכי להצליח.

לאה.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן