שלישי מקצועי עם חנה שטמר

קדם Forums גרפיקה שלישי מקצועי עם חנה שטמר

• שלישי מקצועי עם חנה שטמר

פורסם ע"י פערי אויש אויש מנהלת קהילה בקדם מיתוג שיווק ופרסום on 08/11/2022 ב12:38 am

את חנה שטמר, יועצת עסקית וארגונית, אני מכירה כבר כמה שנים. חנה מובילה נשים להצלחה עסקית וכלכלית, מה שאני אוהבת בה זה גישה פקרטית מעשית בגובה עיניים.

חנה, מה הדבר שמייחד אותך?

הגעתי לתחום אחרי הרבה הרבה נסיון. קודם כל כבת לאבא שהוא בעל עסק ותיק, וללימודים המקצועיים יצאתי אחרי 15 שנים של ניהול.

מהו העקרון המוביל אצלך?

על כרטיס הביקור שלי כתבתי כבר לפני 7 שנים: “בכוחו של כל אדם ועסק, למצוא בתוכו את חוזקותיו, ועימם לפרוץ קדימה”. הרעיון הוא שהמשאבים כבר קיימים, הם נמצאים. לנו נשאר רק לגלות אותם ולהשתמש בהם נכון.

למי מתאים השירות שלך?

לבעלת עסק אמיצה, שיכולה להסתכל למציאות בעיניים, ומוכנה לצאת לתהליך בלי לצפות לנוסחאות קסם.

כמה המילים על השיטה שלך?

אוה, שאלה מתקילה. משום שאני נגד “שיטה”. אני חושבת שאם עובדים עם “שיטות”, אנחנו מכניסים את האנשים לתוך מבנים שלא בהכרח מתאימים להם. העקרון שמנחה אותי הוא תהליך מותאם אישית. אפילו השיווק מותאם למשאבים האישיים של בעלת העסק, וצורת המכירה מתאימה לאופי שלה. וכשאני אומרת תהליך, לא מדובר על תהליך ארוך בדווקא. 2-3 פגישות הן גם תהליך, אם הן מנוהלות נכון. אחרי פגישה ראשונה- פגישת אסטרטגיה- בה אנחנו אוספים את הנתונים ומגדירים מטרות, בונים תכנית מותאמת אישית. ולפעמים- גם מספיקה הפגישה הזו, שעושה סדר בעניינים, והשאלות נעלמות מאליהן.

אולי תסבירי לי מה זה המשמעות יועצת עסקית?

ומה, יועצת ארגונית?

לפני שיצאתי לדרך, היה לי חשוב לרכוש סל כלים נרחב כדי שאוכל לתת מענה רחב ככל האפשר. היעוץ העסקי הוא שם כולל לידע בנושא קידום עסק: שיווק, מכירות, פיננסים וכו. היעוץ הארגוני עוסק בניהול ומתמקד בניהול אנשים וניהול משימות. לימודי היעוץ הארגוני מעניקיפ הסתכלות רחבה מאד, וכן כלים לניהול תהליך יעוצי. תהליך שנבנה יחד עם הלקוח, ולא הנחתת עיצות מבחוץ.

במשך השנים הוספתי כלים נוספים: אימון, לנטרול חסמים והשגת מטרות, גישור, לניהול תהליכים שבו משתתפים כמה גורמים, כמו מעסיק ועובדים, שותפים וכו, אימון מיוחד ל Adhd ועוד, הכל כדי שאוכל בס”ד להוביל אצל הלקוחות תהליכי שינוי אמיתיים, ולא פלסטר.

בתור אשה עובדת ששומרת על מקצועיות גבוהה, והיא גם אמא יהודיה עם עקרונות

אולי תשתפי אותנו על התמודדות, איזה טיפ יש לך בעניין?

בשנים בהן הבית היה מבורך בילדים קטנים, חיפשתי עבודה לא תובענית, גם אם היא פחות תואמת את הכישורים שלי. היום במבט לאחור, אני מבינה שזה היה חלק משמעותי ממה שאני היום, זה שחוויתי את העולם העסקי גם כשכירה, גם כעצמאית, גם כמנהלת ביניים- מתחתי עובדות ומעלי בוס, כל אלו העניקו לי את התובנות והנסיון.

עם השיווק של העסק הנוכחי שלי יצאתי אחרי שהבית יחסית התרוקן והייתי יותר פנויה. עובדה זו מאפשרת לי לתת כוח לאמהות היקרות שלנו, שגם מגדלות משפחה ברוכה, וגם עסוקות בפרנסה. עם כל הערכים, וההבנה שהבית הוא הפרויקט העיקרי, עדיין לעיתים הן מתוסכלות מכך שהן לא ממצות את מלוא הפוטנציאל שלהן. אני מחזקת את ידיהן, שאכן ההתמודדות היא אמיתית, ומשותפת לכולן, והחיים ארוכים. עוד יגיעו שנים בהן הן תהינה פנויות יותר למימוש חלומות.

מה למדת מהעסק לחיים?

אדם הוא יצור חברתי. הוא לעולם לא חי לעצמו. עסק ללא הסביבה העסקית שלו, הלקוחות, הספקים- איננו עסק. גם אנחנו, ללא האינטרקציות שלנו עם הסביבה, איננו אדם.

מה ההצעה שלך לחברות קדם?

בשבוע הבא אני מקיימת הדרכה מיוחדת “מתפתחים במציאות מורכבת”. המציאות בה אנו חיים מאד מאתגרת, שינויים תכופים, אינפלציה והרת. גיליתי שהרגונים הגדולים, למרות שהם מסורבלים ובירוקרטים, מצליחים יותר להמשיך להתפתח על אף האתגרים. ראיתי שזה בגלל כלי הניהול שיש להם. בעיקר כלי חדשני, שבקרוב נשמע עליו יותר ויותר: אג’ייל Egile התהליכים שאני מעבירה את בעלות העסק, אני מקנה להן את הכלי הזה, ויחד עובדות להטמיע אותו בעסק. התוצאות פשוט מדהימות. חשבתי שהייתי רוצה שהכלי הזה יהיה נחלת הכלל. בהדרכה עצמה תיחשפנה לכלי ולשימושים שלו. בהמשך אני מציעה תכנית מקיפה להטמעת ההתנהלות החדשה בעסק.

אני מזמינה אתכן להשתתף בהדרכה שתתקיים בזום, ביום שלישי הבא, כ”א בחשוון. ההטבה הראשונה היא, עצם ההשתתפות בהדרכה. תצאו ממנה אחרת! מי שתרצה להמשיך בתכנית, תגיד שהיא מקדם, ואצ’פר אותה במשהו נוסף.

חנה, אם היית כלי כתיבה. איזה כלי כתיבה היית?

עפרון.

שום דבר לא סוף פסוק. תמיד ניתן למחוק, ולהתחיל מההתחלה.

🙂 אהבתי את הבחירה של העפרון, כמו שאמרתי בהתחלה, כלי יעיל פרקטי ומעשי.

שימנה לב: 👇

1. כאן הקישור להרשמה לוובינר המיוחד של חנה כאן, שימו לב, הוא ללא תשלום רק צריך להרשם מראש

ולשמור על התאריך ביומן 🙂

2. חנה נמצאת איתנו היום לענות על השאלות שלכם, מוזמנות לשאול להגיב ולבדוק מה שבא לכן,

בהצלחה בעסק’ במציאות המורכבת שלנו 😇

פערי

מירי ברנדויין הגיבה לפני 1 שנה, 6 חודשים 2 חברות · 1 תגובה
  • 1 תגובה
  • מירי ברנדויין

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    15/11/2022 ב1:48 pm

מי שעדיין לא נרשמה ממליצה מאד! זה היום!!!

חנה שטמר- יועצת עסקית שהיא אגדה!!!

פרקטית עם המון תוכן מדהים

מנגישה את התוכן לעולם המדויק שלנו

במילים ברורות, חדות ומובנות.

ולא תיאוריות ישנות שלא תמיד עובדות

עברתי אצלה תהליך מדהים! ממליצה מאד לתפוס את ההזדמנות לשמוע אותה

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן