להגיב ל: אני מחפשת עבודה מסויימת. מעניין אותי לדעת אם בכלל קיים כזה דבר. עבודה לנשים במקום שיש רק נשים (כולל בוסית, ראש צוות ,מנכ”ל…) יש בנמצא?

• משתמש לא ידוע

חברה
    משתמש שנמחק
    08/12/2019 ב6:53 am

אני לא חושבת שתמצאי משהו יותר טוב ומצויין ונקי, אני זוכרת שתמיד אמרו לנו שהמקצוע הכי שמור הוא תכנות (פרט למקצועות ההוראה) היות ובו אין צורת בתמונות וסרטונים (גרפיקה) מענה זמין ומהיר לכל מי שבא – שיכול להיות בהחלט גברים וכדו’ (מזכירות) ובד”כ גם לא מדובר במשרדים מאד קטנים שאז מציאת העבודה יותר קשה וכן היות וכמות האנשים מצומצמת התקשורת איתם הרבה יותר תכופה ואין הרבה נשים חרדיות (משרדי אדריכלות, יועצי מס וכו’…) רק שאני יכולה להגיד לך שכיום אני עובדת במשרד שלא כולן חרדיות, אך בהחלט רובן. ויש כאן אפילו נשים שעובדות יותר מ – 20 שנה במקצוע משפחות מאד טובות ושמורות! כך שאני בטוחה (ורואים את זה גם מאד בשטח) שמי שהיא מאד חזקה ברוחניות שלה, בעז”ה גם הגברים ידעו איך לתקשר איתה, ומי “שפותחת פתח” אז תראה את התוצאות… ותמיד יש את הרבנים (הרבה גנס לדוגמא) שאפשר תמיד לשאול ותקבל עיצה והכוונה נכונה – שמזה אף פעם לא מפסידים… המון הצלחה בכל אופן! ותספרי לנו אם מצאת משהו טוב כזה… בהצלחה!

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן