אני מחפשת עבודה ב java, (react), עם נסיון 3 וחצי שנים.

קדם Forums הייטק עבודה אני מחפשת עבודה ב java, (react), עם נסיון 3 וחצי שנים.

• טובה ראבי

חברה
    חברה
    11/12/2021 ב11:33 pm

וואו, ממש לבקש את ״כל התורה על רגל אחת״… 🙂

הטיפים שלי בקציר האומר, אשמח להרחיב בנקודות שתבקשי:

א. מתפללים!

ב. כותבים קורות חיים עדכניים בצורה מקצועית ומושכת.

ג. מגבשים כיוון ברור לגבי ׳משרת החלומות׳ שלך, דהיינו, מהם הקריטריונים המינימליים והמקסימליים שבהם אמורה לעמוד הצעת משרה כדי שתקבלי אותה ברצון (טכנולוגית, רוחנית, טכנית, חברתית)

ד. עובדים על פיתוח ׳הסיפור האישי׳ שלך – איפה היית בעבר, מהן ההצלחות שצברת, מהן החוזקות שלך (וגם מהן החולשות ואיך את עובדת לפתור אותן), מה השאיפות המקצועיות שלך לעתיד, מהן הגבולות האישיים שלך ביחס לעבודה (לדוגמא: יוצאת בקביעות בשלש כדי לאסוף את הילדים או לא מתפשרת על רמת הסינון של האינטרנט)

ה. פועלים בכל הערוצים האפשריים כפי שיפורט להלן, לפי מה שמתאים לך:

1. פרסום פוסט חיפוש עבודה מפורט בפורומים רלונטיים.
    2. פניה לחברות/קרובות משפחה שעובדות בתחום – שליחת הקו׳׳ח שלך + הסבר מה את מחפשת ומהן החוזקות שלך, למה את מתאימה למשרה כזו.
    3. איתור חברות הייטק שמתאימות למשרת החלומות שהגדרת ופניה אקטיבית אליהן בצורה מכובדת.

4. פניה לחברות השמה כמו gotFreinds, אתוסיה, נישה, dialog

מומלץ מאד לנהל יומן מסודר של התהליך, אפשר בצורת טבלת אקסל, שבה תפרטי למי פנית, מתי, מה היתה התגובה, איך התקדם התהליך.
    כך תוכלי לעקוב ולראות איזה ערוץ מניב לך את התוצאות הטובות ביותר וכן תוכלי לשפר את עצמך בהתאם לפידבק שתקבלי.

תודה רבה ל @brachi , ממנה למדתי הרבה על תהליך חיפוש עבודה ובעיקר את הטיפ האחרון, ששווה המון!

השלב אחרי שיש לך הצעות ואת מוזמנת לראיונות, הוא כמובן להתכונן כראוי לראיון.
    לזה כבר צריך פוסט טיפים נפרד. 🙂

בהצלחה רבה!

• פרל גרילק

חברה
    חברה
    03/01/2022 ב12:34 pm

אם עדיין רלוונטי – אשמח לקורות חיים שלך

בהצלחה!

• תמר רוזנטל

חברה
    חברה
    04/01/2022 ב1:15 pm

אשמח לקורות חיים בפרטי למשרת במידה ומתאים לך משרת FULL STACK

https://www.nayax.com/careers-2/co/herzliya-hills/66.028/full-stack-developer/

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן