התייעצות דחופה

קדם Forums הייטק עבודה התייעצות דחופה

• התייעצות דחופה

פורסם ע"י שרה סאל  הייטק on 20/12/2023 ב9:38 am

היי

רציתי להתייעץ איתכם בשאלה קריטית בשבילי,

אני נשואה ואמא ל4 ילדים, עד לפני שנתיים עבדתי בהנה”ח (5 שנים) ולא נהניתי, הומלץ לי מאוד ללמוד פיתוח תוכנה,

שיתי קורס של 8 חודשים ולמדתי לבד אבל קצת הלכתי לאיבוד,

העניין הוא שאין לי יותר מידי זמן כבר להיות בלי הכנסה,

השאלה מה אתם אומרות- יש לי סיכוי בכלל למצוא עבודה???? עדיף לעשות קורס זריז בבדיקות??? להתייאש לגמרי???

ממש ממש אשמח לכל מי שתוכל להקדיש מזמנה ולנסות לייעץ לי, אני כבר די מיואשת ומבולבלת

תודה רבה רבה!!!

Mali Vaknin הגיבה לפני 5 חודשים 4 חברות · 4 תגובות
  • 4 תגובות
  • מיכל וולף

חברה
    חברה
    20/12/2023 ב10:15 am

לדעתי את יכולה למצוא עבודה בבדיקות תוכנה

בד”כ מספיק להם הכשרה קצרה כמו זו שלך

יש מלא בודקות שלמדו פיתוח ולא בדיקות והן לא נצרכו לתעודה בדוקא של בדיקות

• שרה סאל

הייטק
      חברה
      21/12/2023 ב4:31 pm

דווקא הייתי מאוד רוצה ללכת לתחום הבדיקות אבל אני מנסה להבין אם אני חייבת תעודה של בודקת, כי יש לי אפשרות לקחת פרוייקטים לבדוק אותם ולנסות לכתוב עליהם תסריטי בדיקות, לבדוק ואז לעשות קובץ אקסל שבו אני מפרטת את הבאגים,

השאלה אם זה יספיק בשביל להתקבל לעבודה או שבראיונות שואלים שאלות תאוריה על כל מיני מושגים ותהליכים.

אשמח לשמוע מכל מי שטיפה מתמצאת בתחום – אם חייב להשקיע בתעודה או שלנסות לבדוק פרוייקטים בצורה עצמאית,

ואם דווקא עדיף לימודים – יש לכם המלצה על מקום שעושה את זה מהר? מבחינתי לימודים של כל יום אבל שלא ימחר מידי..

כל תשובה תהיה חסד אמיתי בשבילי ממש!!!!!!!

• ברוריה נדל

חברה
    חברה
    21/12/2023 ב3:25 pm

היי שרה,

תחום החשבונאות די נושק לתחום של דאטה אנליסט (תת תחום בתוך עולם התכנות)

לא מזמן קיבלתי איזשהו מייל על קורס שמיועד להסבה מתחום החשבונאות לתחום הדאטה אנליסט (זה היה משהו קצר)

אין לי את המייל הזה להעביר לך, אך אולי תנסי לברר על הכיוון של דאטה אנליסט

• Mali Vaknin

הייטק
    חברה
    22/12/2023 ב12:10 pm

היי , אני בודקת ידני אוטומציה ויכולה להגיד לך שבראיונות עבודה כשאת ללא ניסיון ונגשת למשרת בדיקות ידניות שואלים אותך על תאוריות ומושגים בבדיקות , אם תגשי למשרת פיתוח אוטומציה יהיה לך גם שאלות בקוד.

בעקרון כדאי לך לקחת קורס קצרצר על בדיקות ידניות כדי שתכירי מושגים ותרגישי בטחון .

בקשר לתעודה מנסיוני – בעיקר למשרות ממשלתיות יבקשו ממך תעודה , להרבה מאד משרות של חברות הייטק וסטארטאפים לא יבקשו את התעודה . ואז זה תלוי איפה את גרה – במרכז הרוב זה הייטק ולא ממשלתי. ובירושלים – הרוב זה ממשלתי .

בכל אופן לא הייתי נגשת רק למשרה של בדיקות ידניות כי היום העולם התקדם ורוצים בודק שידע גם וגם , ויכתוב גם תסריטים לאוטומציה ..

וכדאי לך באמת כמו שכתבו לך לקחת אתר רציני לכתוב לו טסטים של בדיקות ידניות ולהוסיף גם כמה טסטים אוטומטיים, ואז להוסיף לתיק עבודות בגיט. אני חושבת שזה ירשים מעסיקים, יתן לך נסיון מעשי , ויהיה לך יותר קל בראיונות עבודה.

בהצלחה רבה!

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן