מה יש לך להגיד על תכנות?

קדם Forums הייטק לימודים מה יש לך להגיד על תכנות?

• מה יש לך להגיד על תכנות?

פורסם ע"י תהילה אונגר  צילום ומולטימדיה on 30/05/2022 ב10:27 pm

שלום,

אני נמצאת בשלב של בחירת לימודי מקצוע ואחת ההתלבטויות שלי זה הייטק

אשמח מאוד אם תוכלי לענות לי על השאלות הבאות (זה ממש יעזור לי!):

*ההיתי רוצה לדעת מה בדיוק עושים בזה?

*מה הדרישות ממי שרוצה ללמוד את זה?

*כמה זמן לימודים? וכמה פעמים בשבוע?

*לאיזה נושא יש הכי ביקוש?

*ובהמשך איך נכנסים לתחום?

*ממש חשוב לי השעות, זה מתאים למשרת אם? זאת אומרת יש אפשרות לעבודה גג עד שלוש בערך?

*ומה לגבי חופשות כמה יש? עד כמה גמישים לתת ימי חופש?

תודה רבה מראש!🙏

תהילה אונגר הגיבה לפני 1 שנה, 11 חודשים 19 חברות · 31 תגובות
  • 31 תגובות
  • הדסה

הייטק
    חברה
    30/05/2022 ב11:40 pm

אנסה לענות לך בקצרה:

*ההיתי רוצה לדעת מה בדיוק עושים בזה? – כותבים קוד, נותנים למחשב הוראות איך לבצע פקודות, זה במשפט אחד…

*מה הדרישות ממי שרוצה ללמוד את זה? – יכולת לוגית טובה, תפיסה מהירה, אנגלית, יכולת השקעה, ובטח עוד דברים שלא עולים לי כרגע.

*כמה זמן לימודים? וכמה פעמים בשבוע? – תלוי איפה.

*לאיזה נושא יש הכי ביקוש? – יש המוני תתי תחומים, לכל אחת מתאים דברים שונים, באופן כללי אפשר לומר שפולסטאק זה הכי קלאסי וטוב.

*ובהמשך איך נכנסים לתחום? – עבודה ראשונה קשה למצוא ולוקח זמן, צריך לפעמים להתפשר, אח”כ כבר הרבה יותר קל

*ממש חשוב לי השעות, זה מתאים למשרת אם? זאת אומרת יש אפשרות לעבודה גג עד שלוש בערך? – ברוב המקומות וחברות ההייטק זה משרה מלאה של 9 שעות, בחברות כוח אדם אפשר שמונה שעות, פחות מזה נדיר מאוד.

*ומה לגבי חופשות כמה יש? עד כמה גמישים לתת ימי חופש? – אין חופשות… יש מספר מוגבל של ימים בשנה וזהו. צריך כל הזמן להיות מחושבנים.

בהצלחה רבה

• תהילה אונגר

צילום ומולטימדיה
    חברה
    31/05/2022 ב12:55 pm

תודה רבה יהודית על התשובות אחת על אחת

זה ממש עוזר לי!!

לגבי ההכשרה אני ב”ה נשואה +1

יש הכשרות מתאימות?

ואיך אתן מסתדרות בחופשים עם הילדים?

• גילי אדלר

הייטק
    חברה
    31/05/2022 ב3:38 pm

*ההיתי רוצה לדעת מה בדיוק עושים בזה? נותנים פקודות למחשב. כן – לדבר עם גולם… לפעמים הוא מגיב…

*מה הדרישות ממי שרוצה ללמוד את זה? ראש טוב חשיבה טובה, נכונות ללמידה כל החיים, אנגלית יתרון חזק. וכח להשקיע… לא צריך להיות גאון! זה לא כזה גאונות…

*כמה זמן לימודים? וכמה פעמים בשבוע? תלוי. אפשר להוציא תואר, תעודת הנדסאי, תעודת הכשרה, או ללמוד קורס ספציפי… והעומס בסדר יורד…

*לאיזה נושא יש הכי ביקוש? FULLSTAK – אבל גם בשאר הדברים לא חסר עבודה. ויש גם ביקוש גבוה לבודקות. המלצה שלי – לכי לעבוד במה שאת הכי אוהבת ומתחברת…

*ובהמשך איך נכנסים לתחום? בהתחלה קשה יותר. עם ניסיון – מחפשים אותך…

*ממש חשוב לי השעות, זה מתאים למשרת אם? זאת אומרת יש אפשרות לעבודה גג עד שלוש בערך? בעיקרון לא. זו עבודה שדורשת אותך לשמונה שעות+. אלא אם את אלופה ברמות נדירות ששווה להחזיק אותך גם במשרה קצרה יותר (אצלנו במשרד 8 זה משרת אם – כל השאר 9.5) עם ניסיון טוב מאוד – אפשרי גם שבע שעות… לא מכירה פחות…

*ומה לגבי חופשות כמה יש? עד כמה גמישים לתת ימי חופש? אין חופשות. כמה גמישים – תלוי איפה את עובדת… יש את המפרגנים הגדולים שנותנים לך 20-25 ימי חופשה בשנה. הנורמלי זה סביבות ה15. ומשתנה מאוד אם חול המועד ט’ באב פורים וכד’ על חשבונך או לא… בעיקרון אין חופשות. אבל זה מאוד חשוב לבדוק את כל הנקודות הללו לפני חתימת חוזה, ולבוא עם נכונות שזה לא מורה. לא בחופשות ולא בשכר. (וביננו, גם אם תיקחי חופש חצי מהחודש על חשבונך – עדיין תגיעי ליותר ממורה). רק שהם לא אוהבים שעושים אתזה הרבה מידי. אבל פעם ב…. בהחלט אפשר. הם רגילים לעובדים שטסים לחופש…

הצלחה!

ומילה אישית – אני ממש אוהבת את העבודה שלי, נהנית ממנה, ומהאתגר שהיא מספקת… לא יכולה לחשוב על לעבוד במשהו אחר..

• תהילה אונגר

צילום ומולטימדיה
    חברה
    31/05/2022 ב10:50 pm

תודה רבה גילי!!

על הסבלנות והזמן בכתיבת התשובה..

מעריכה את זה מאוד!!

עלתה לי עכשיו עוד שאלה איך באמת אני אמורה לדעת

איזה תחום בהייטק הכי מדבר אלי?

• אלישבע ש

הייטק
    חברה
    31/05/2022 ב11:09 pm

אז ככה, ממש על רגל אחת בלי הרבה לחשוב, התכונות שנדרשות לתתי התחומים בהייטק

QA: יסודיות , דיוק, יכולת ראיה רוחבית, שימת לב לפרטים קטנים

פיתוח: יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא, יכולת ריכוז ואסטרטגיה

פיתוח אוטומציה: שילוב של QA עם הפיתוח, סוג של פיתוח ‘על אש נמוכה’

DBA – התעסקות עם הרבה מידעים, סטטיסטיקות וחישובים

DEVOPS – חוש טכני, יכולת ניהול

מקוה שעזרתי לך

בהצלחה!

• אילה

חברה
    חברה
    01/06/2022 ב11:28 am

אני רק רוצה להוסיף לגבי השאלה הראשונה על מה העבודה כוללת

זה נכון שהעבודה כוללת כתיבת קוד. אבל זה רק חלק ממנה. ולא בטוח שהחלק שתופס את רוב הזמן

העבודה כוללת הבנה טובה של מה את אמורה לעשות, שזה אומר: איסוף הדרישות (או לקבל אותן מהמאפיין או משהו כזה), תכנון נכון (דיזיין) של מה שאת הולכת לכתוב, המון ישיבות (ישיבות צוות, ישיבות דיזיין, וכו’)

ואחרי שאת כותבת את הקוד, בתקווה שכתבת אותו בלי באגים (ואין סיכוי שאף פעם אין באגים), אז זה אומר לפעמים לשבת שעות כדי למצוא מה היתה הבעיה, ואז בסוף לשנות איזה משתנה אחד והכל מסתדר…

בקיצור. קוד זה רק הכלי שבו משתמשים כדי לפתח את מה שמפתחים.

• אודיה יהודה

הייטק
    חברה
    01/06/2022 ב12:38 pm

@tehilaungar קודם כל בהצלחה בבחירת המקצוע!! מאחלת לך סי”ד גדולה כי זה לא כזה פשוט..

אני למשל נתקעתי על תכנות כי כולם דחפו אותי לשם

דווקא היה נראה לי די בסדר ללכת על זה, כי דווקא היה נשמע ממש מעניין מהבירורים שעשיתי

אבל –

לא שקללתי את כללל הנתונים ולא חשבתי על זה שבסוף את עובדת בזה ויש לי משפחה ואוטוטו ילדים בעז”ה

ואין לעבוד פחות מ-9 שעות (מקסימום 8 משרת אם ורק בחלק מהחברות, אצלנו למשל לא.. או שאת ממש ממש מוכשרת ברמה שלא יסכימו לוותר עליך בכל מחיר ויסכימו לדרישה שלך לעבוד פחות שעות..)

ואין חופשות! עובדים כל יום כל השנה, חוץ מימים כמו – יום העצמאות..

(אולי בהמשך כשמאודדדד ירצו אותך יאפשרו לך יותר)

ולי למשל זה לא מתאים 🙁

אם היו אומרים לי את זה לפני זה והייתי חושבת על זה – לא חושבת שהייתי לומדת תכנות..

אולי מורה לתכנות, הייתי בוחרת מקצוע קצת פחות קשוח מבחינת זמני עבודה, שאוכל לעבוד פחות גם במקרה הצורך

ואגב אצלנו למשל זה ממש לא 9 שעות, רק ברשמי. כי יש ימים כמו בתקופה האחרונה אצלנו שהעבודה לחוצההה ואת חייבת לגמור היום את מה שהביאו לך ואני מוצאת את עצמי הרבה מעבר לשעות..

מה שלא נראה לי יקרה אם הייתי גרפיקאית או משהו בסוג

אז חשוב מאודדד לקחת גם את זה בחשבון!

הרבה הצלחה וסי”ד לך ולכל מי שעומדת בצומת הדרכים הזה, שתדעו לבחור במקצוע הנכון ושמתאים מכל הבחינות!! 🙂

• הדסה

הייטק
      חברה
      01/06/2022 ב12:43 pm

דווקא לגבי גרפיקאית זה לא נכון…

לגרפיקאית פרטית יש לחץ מטורף ברמה שהיא לפעמים נשארת ערה לילות שלמים!

חייבים לגמור את המצגת למחנה, לא משנה שהביאו לך את הטקסט ברגע האחרון ואת הפלייבק ברגע שאחרי האחרון, התוכנית בשמונה בבוקר ויתהפך העולם – את חייבת לגמור את המצגת בזמן…

הדדליינים קשוחים מאוד!

גם אצל שכירה – העיתון יורד לדפוס ביום שלישי בתשע, נניח.

יתהפך העולם – הכל חייב להיות מוכן…

אז הדוגמא של גרפיקאית לא ממש מוצלחת לעבודה שאין מה לחצים מטורפים:)

• אודיה יהודה

הייטק
        חברה
        01/06/2022 ב12:51 pm

אוקי, צודקת

אבל עדיין זה לא לחץ על בסיס יומי, לא?

רק מידי פעם זה נסבל, אבל כל יום זה מאודדד קשה

אם את עובדת במשרד פרסום למשל אז יש את היום הלחוץ ההוא בו מורידים לדפוס את העיתון או משהו בסוג אבל לא כל יום לחוץ, ויש לך אפשרות לבחור גם סוג כזה של עבודה ולא עבודה כפרטית.

תמיד כעצמאית יש לך יותר לחץ ואת לא עומדת בשעות שקבעת לעצמך (מניסיון כעצמאית בתכנות..)

• shira zioni

הייטק
          חברה
          01/06/2022 ב1:32 pm

נשמה חבל שאת לא מרוצה
          כי דברים שרואים מכאן לא רואים משם
          בתור אחת שעשתה הסבה לתכנות
          כמה שנים לאחר החתונה
          יכולה להגיד לך ש99% מהמקצעות
          (חוץ מהוראה וגננות כמובן)
          עובדים משרה מלאה לפעמים בלחץ גדול מאד
          וכמובן בלי חופשים יש רק הבדל קטן אבל גדול
          שבשום מקצוע אחר לא תגיעי למשכורת של מתכנתת
          את יודעת כמה עובדות יש (שעובדות קשה מאד)
          שמרוויחות מקסימום 6K בחודש, גם אחרי שנים של נסיון
          ברוב המשרות הגג של הגג אולי 10K

אז אם כבר לעבוד קשה, משרה מלאה וכו’
          לפחות להרוויח נורמלי

• אודיה יהודה

הייטק
            חברה
            01/06/2022 ב2:34 pm

צודקת, אבל מה שקשה לי זה לא הלחץ, זה השעות

9 שעות ביום מידי קשה לי

וזה לא קיים במשרות אחרות..

אין לי מידי הרבה סבלנות לשבת כ”כ הרבה ולעבוד, זו הנקודה

אני חוזרת גמורה ואין לי כ”כ כוח וסבלנות לבית

אז לא חושבת שזה עניין של תהני ממה שיש לך, כי אני דווקא מאוד כזו. בכלל לא אחת שמתלוננת אבל ה-9 שעות בהחלט גומרים עלי..

כל אחד כמה שהוא מסוגל והמשכורת בכלל לא כל החיים, ואפילו לא משחקת תפקיד מידי משמעותי אצלי

אני לגמרי מאמינה שהעבודה היא סה”כ ההשתדלות שלי

השכר הוא לפי מה שמגיע לי בכל מקרה, לא משנה במה אעבוד

הקב”ה גם יכול לעשות מנהלת חשבונות עם משכורת מעל 12K (זה דודה שלי וזה לגמרי אמיתי! לא חשבת שכר, סה”כ מנהלת חשבונות) מעלים לה הרבה. לא מעודכנת איפה היא בדיוק אוחזת כבר..

אז אם עבודה זה רק בתור חובת ההשתדלות והמשכורת תהיה זו שמגיעה לך בכל מקרה משמים, אז למה לא ללכת על מה שטוב לך ומתאים ליכולות והכוחות שלך?

שוקלת לעשות הסבה, אבל לא אפשרי לי טכנית כרגע..

• rachel i

חברה
              חברה
              01/06/2022 ב6:15 pm

וואי נשמע שאת ממש מותשת מהעבודה..

אבל רק המלצה קטנה לפני שאת שוקלת הסבת מקצוע-

תבדקי כמה עשו הסבה לתכנות (ויש המון!!) וכדאי גם שתבררי למה.

מהכרות אישית עם אדריכלית מנוסה שעשתה הסבה לתכנות
              ממסקנה שזה המקצוע הכי רווחי.

אולי כדאי לשקול לעבור לעבודה היברידית.

• גילי אדלר

הייטק
              חברה
              02/06/2022 ב3:44 am

ממליצה לך גם לבדוק לעבור למשרד אחר, או לרענן את הטכנולוגיות בהן את משתמשת… סתם בשביל לשבור את השגרה. גם קורס מעניין שיעיף אותך יכול להיות נחמד.

אם יש לך ניסיון של יותר משלוש שנים אין שום סיבה שלא תמצאי עבודה טובה בשמונה שעות.

(חוץ מזה שמעבר עבודה תמיד משפר את התנאים בעוד תחומים)

• chana —

חברה
      חברה
      02/06/2022 ב12:47 pm

חברה שלי

עובדת 8 שעות ,משתעממת לפעמים כשהראש צוות עסוקה ,ואין לה אישור בכלל לעשות שעות נוספות ,ומקבלת שכר מינימום

• מירי ו

הייטק
      חברה
      08/06/2022 ב8:50 am

גם בתכנות את יכולה לעבור למקום שיש פחות לחץ ולמקום שגם אם זו משרה מלאה אז זה גלובאלי וכך לא בהכרח עובדים 9 שעות במיוחד אם משלבים עבודה מהבית

אני שמעתי על כמה שעובדות במשרה מלאה ואף פעם לא עושות 9 שעות כי זה מבוסס הספקים ולא שעות

גם העניין של עבודה מהבית שהיום מתאפשר בעיקר בהייטק יותר מבתחומים אחרים יכול להיות יותר נוח לאמהות ולחסוך זמן וכוח

• א ק

הייטק
    חברה
    01/06/2022 ב1:46 pm

שירה,

כל מילה!

• רבקה טייך טייך

הוראה רכזות וחינוך
    חברה
    01/06/2022 ב2:58 pm

אני חושבת שזה תלוי גם אם זה משרד ממשלתי או הייטק תל אביבי לא?

אני לא מתכנתת אבל בתור בת של מנהל פיתוח באינטל שטוען שהייטק זה לא מקצוע לנשים …

מבחינת כמות השעות והמאמץ שהיא לוקחת

הבנתי שיש הבדל גם אם זה חברות אמריקאיות וכו

אז אולי כל אחת עובדת במקום אחר …

• אודיה יהודה

הייטק
      חברה
      02/06/2022 ב4:27 pm

ווואאאי גם חמי מתכנת וטוען שתכנות זה לא עבודה לנשים..

אולי יש בזה משהו?!🤔

• א ק

הייטק
        חברה
        02/06/2022 ב4:39 pm

אודיה אז איך את מציעה שרותים של רילנס למישהי שמחפשת פרויקט גמר? זה נמשע שאת חנוקה…

• אודיה יהודה

הייטק
          חברה
          06/06/2022 ב10:23 am

עבדתי כפרילנסרית לפני זה

בין 2 עבודות כשכירה שהיה בינהם מרווח נשימה ארוך.. 🙂

• רבקה וינוקור

חברה
    חברה
    01/06/2022 ב5:46 pm

אני לא הייתי נכנסת לתחומים השונים שיש להייטק להציע בשלב של בחירת המקצוע

כי ברוב המקרים נכנסים פשוט לתחום שמוצאים עבודה ראשונה ואז עם הזמן רואים אם שווה עדיף לעבור לתחום אחר

או תוך כדי הלימודים מגבשים דעה

העבודה בהייטק מגוונת בהחלט, ובאמת בדרכ כל אחת מגיעה למה שמתאים לה פחות או יותר

מי שחושב שכל היום עובדים וכותבים קוד למחשב- זה לא מדוייק

יש הרבה עבודת צוות ועבודה מול גורמים שונים

צריך להעביר או לקבל חומר לסכם על פתרונות להציף בעיות

מי שאחריות רחבה וניהול אנשים מתלבש עלייה יכולה למצוא את עצמה מאד מהר גם עם קטע ניהולי

יכולת הסבר טובה גם יכולה לבוא לידי ביטוי

בגדול, עדיף להיות עם הבנה טובה יכולת קליטה מהירה ואוטודידקטיות

מי שהיא ומתמטיקה ממש לא הסתדרו עד כה- לרוב פחות תהנה בתחום ההייטק

מי שאוהבת את זה – יכולה ממש להנות מכל רגע בעבודה.

לחץ בעבודה, ימי חופשה מעטים משרה מלאה

אילו דברים שמשתנים ממקום למקום ואפילו מאדם לאדם באותו מקום

בגדול רוב המשרות מלאות, אבל עם הזמן אפשר להוריד שעות עד 8 ו7 וחצי

ימי חופשה אכן אין כמו מורה .. כמו המצב בכל העבודות המשרדיות

תמיד אפשר לקחת ימים נוספים על חשבון השכר יש מקומות שפחות מסתכלים בעין טובה על מי שלוקח מלא חופש ויש מקומות שמאפשרים יותר

בכל המקומות שעבדתי היו תמיד ותיקות שלקחו חופש כל בין הזמנים למשל ויומיים שלוש לפני חגים משמעותיים

וכמו שאחרות ציינו

השכר גבוה ביחס לרוב העבודות ולכן הקשיים מתגמדים

אפשר לקחת יותר עזרה בכסף

לקנות דברים מוכנים

• פנינה ליכט

הייטק
    חברה
    01/06/2022 ב6:56 pm

תהילה,

קודם כל בהצלחה בבחירה!

את אוהבת גיאומטריה? כי פיתוח הוא בדיוק הראש של גיאומטריה. כמה כללי יסוד שמהם את יוצאת ובונה דברים מעניינים מאוד. יש המון מקום ליצירתיות , ליצירה, לומדים כל הזמן.

יש עוד חלק בתכנות – אלגוריתמיקה, אבל רוב המפתחות לא עוסקות בו בצורה יומיומית, אלא משתמשות בקוד מוכן באדיבות משועממים אחרים 🙂 החלק הזה הוא יותר לוגי ומדויק, מזכיר הרבה יותר את האלגברה לסוגיה, אבל ברוב המקומות- הוא לא החלק העיקרי.

בשביל האלגוריתמיקה צריכים להיות חזקים מאוד, הפיתוח עצמו לא דורש גאונות, כן מומלץ להיות חכמים:) או לפחות לדעת ללמוד ולהיכנס בקלות לדברים חדשים.

ולגבי השעות, תרשו לי לחלוק עליכם קצת, כי זה תלוי ציפיות שכר.

אם את מחפשת את המשכורות הגבוהות באמת – אין סיכוי בשנים הראשונות לפחות מ8. אבל אם את מסתפקת במשכורות שמקובלות במקומות העבודה החרדיים (והן מתחילות לעלות אגב) את יכולה בהחלט למצוא משרה שמורה ב7 שעות.

אני אישית עובדת כרגע בעבודה שניה של 7 שעות, כמתחילה באמת ההבדל במקומות החרדיים היה ענק (עדיין זה איכשהו קצת יותר מהמורות:) אבל ככל שעוברות השנים המשכורות עולות (לא אמרתי הייטק, אמרתי עולות) ואפשר לרדת אפילו מ7.

אבל שוב, זה רק אם באמת את מוכנה לגשת למקומות כאלו, שהכסף הוא השיקול האחרון ללכת אליהם, אבל יש דברים אחרים שווים מאוד שאפשר לקבל שם. (לעבוד איתי, למשל?)

• חני קוסטליץ

הייטק
    חברה
    02/06/2022 ב12:30 pm

שלום יהודית,

עבודה בתכנות היא מרתקת, ומרגשת, ומעניינת. ברוב המקרים מדובר בעבודת צוות. כמו שכתבו למעלה – את לא כל היום דבוקה למסך והמקלדת, אלא יש גם ישיבות, פגישות ושיחות.

המשכורת תלויה מאד באיזה משרד את הולכת לעבוד. עבדתי שנים במקום חרדי. הייתי ר”צ פיתוח בחברה, והמשכורת שלי הייתה נמוכה עדיין מאד. אולי אני לא אסרטיבית ועקשנית מספיק, יכול להיות.

בנוסף כמובן יש את הנושא של ניסיון. אחרי כמה שנות ניסיון בתחום – תוכלי לקבל משכורת טובה יותר ותנאים טובים בהרבה מאשר מתחילה.

לגבי השעות – זה אכן סיוט. לא ברור לי איך אמא לכמה ילדים יכולה לעבוד 9 שעות במשרד, גם אם חלק מהמשרה היא מהבית. זה טירוף. מניסיון. במשך כמה שנים לא הייתי אמא בכלל. רק רציתי שהילדים יהיו בשקט כי אני הרוגה מהנסיעה הביתה, שילכו לישון מהר כדי שאוכל גם אני ללכת לישון, כי מחר בבוקר אני שוב ברבע לשש על הרגלים כדי ברבע לשבע להיות בתל אביב, כדי ברבע לארבע לצאת מהמשרד (עבדתי 8 שעות), כדי להגיע לבני ברק בארבע וחצי כדי לאסוף אותם מהמעון.

נכון שאם את מרוויחה יותר את יכולה לקחת יותר עזרה, אבל בתפיסה שלי – הילדים שלי צריכים אמא, ולא בייביסיטר.

זו הסיבה שבשלב מסוים התעקשתי על לרדת לחצי משרה (או זה או שאני מתפטרת). הייתי שם כבר די ותיקה, וכמו שאמרתי – המשכורת לא היתה גבוהה, כך שהיה להם חבל להפסיד את הפריירית, והסכימו.

מצד שני – עכשיו אני “מפונקת” ולא יכולה לעבור לשום מקום אחר כי מי יקבל אותי לפחות מ7-8 שעות?!

לכן התחלתי לעבוד כעצמאית.

אבל באיזו משרה משרדית יש לך פחות מ7-8 שעות!?

ונקודה אחרונה – החופשות. זו אכן נקודה בעייתית מאד. אין לך חופשה. חול המועד גונב לך את כל ימי החופש שצברת בעמל רב לאורך השנה. אפשר לקחת חופשה לכמה ימים על חשבון השכר, אבל לא כל מעסיק אוהב את זה (שזה טפשי לגמרי, גם ברמה העסקית! כי עובדת מרוצה היא עובדת יעילה, וכי אנחנו בני אדם וצריכים גם לנשום ולא רק לעבוד בחיים). ובנוסף לכי תתאמי עם שאר הבנות בצוות את שלושת השבועות של בין הזמנים כך שלא כולן תצאנה לחופשה באותו זמן…

אבל – ככה זה בכל המקומות למעט בהוראה וגננות. ולהיפך – אם את מוכרת בחנות – ערבי חג / ערב פסח הם התקופות הכי עמוסות בשנה, בדיוק כשאת משוועת לחופשה בעצמך.

כך שנושא החופשות הוא לא מה שיכריע לכאן או לכאן.

טוב, הארכתי. מעריכה אם הצלחת להגיע עד לכאן 🙂 המון המון הצלחה!

• chana —

חברה
    חברה
    02/06/2022 ב12:44 pm

חברה שלי עובדת במשרה של 8 שעות ,ואין לה גם אישור לעשות שעות נוספות ומשתעממת לפעמים בעבודה ,כך היא אומרת

• ברוריה נדל

חברה
    חברה
    02/06/2022 ב5:28 pm

יודעת לומר לך רק לגבי לימודים כי אני עדיין מחפשת עבודה…

אם תחליטי שהתחום מתאים לך ותרצי ללמוד את התחום המבוקש בשעות גמישות

ישנו קורס FULL STACK של UDEMY מאד מומלץ(באנגלית-אך זהו רווח כי האנגלית שלך משתפשפת בהיכרח עם הלימודים)

הקורס קצר, אבל אם לכל הג’וניורים קשה להיכנס לתחום אז בלי תואר הרבה יותר

• אסתר

חברה
    חברה
    07/06/2022 ב8:39 am

אם לא מתאים לך תשע שעות
    יש בשוק משרות של שמונה
    לא התחתנת עם העבודה ואין סיבה שלא תעברי למקום אחר
    אגב בסוד – אני מכירה מהסביבה הקרובה שלי באזור שמונה נשים שעובדות שבע שעות

זה לא קיים כמעט אבל קיים – ואם זה באמת חשוב לך – אז שווה להתאמץ על זה
    וגם אם לא בשלב הזה – בשלב שתהיי יותר ותיקה – במקום העלאת שכר תבקשי הורדת שעות – יש מעסיקים שזה יכול להתאים להם

• שרה

חברה
    חברה
    07/06/2022 ב9:43 pm

דבר ראשון שיהיה ממש בהצלחה:-)

מצרפת כאן מייל ששלחו לי,

אולי יהיה לתועלת למי שמתלבטת בתחום:

רוצים להכנס להייטק ולא יודעים מאיפה להתחיל? הכנו לכם מגוון קורסים קצרים להתנסות
    מגוון קורסים קצרים להתנסות מעשית וממוקדת בעולמות ההייטק בתחומים הבאים:

דאטה, סייבר, תכנות, QA

מה ואיך לומדים?
    קורסים קצרים של עד כחודשיים בשעות הערב
    למידה היברידית
    התנסות מעשית
    ללא עלות!

לאחר הקורס תוכלו להחליט האם להמשיך ולהתמקצע בתחום. הקורסים לימדו במהלך חודשי יוני/יולי.
    מהרו להרשם. מס’ המקומות מוגבל> https://bit.ly/3G9KwmG<br clear=”all”>

• מירי ו

הייטק
    חברה
    08/06/2022 ב8:39 am

אני לא חושבת שאפשר ממש להקביל את זה לגיאומטריה כמו שתמיד אומרים- גיאומטריה שנאתי ומתכנות אני ממש נהנית כך שלא חושבת שזה בדיוק חופף לפחות לא העבודה ביומיום שהיא פחות אלגוריתמיקה אלא יותר תכנון

• רבקי צולק

חברה
    חברה
    08/06/2022 ב8:45 am

אצלנו מגייסים מתכנתות גם לחצי משרה

אם את מתכנתת פול סטאק, עם לפחות 5 שנות נסיון

את יכולה לשלוח מייל ל [email protected] כדי לקבל יותר פרטים.

• תהילה אונגר

צילום ומולטימדיה
    חברה
    19/06/2022 ב12:38 pm

תודה רבה על כל התגובות!!

• תהילה אונגר

צילום ומולטימדיה
      חברה
      19/06/2022 ב12:40 pm

ושרה תודה רבה

על הקישור להתנסות הזאת

ב”ה הצלחתי לתפוס מקום אחד לפני האחרון

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן