angular – mterial

קדם Forums הייטק Web Development angular – mterial

• y6796875

חברה
    חברה
    12/12/2019 ב12:16 am

npm i @angular/material

• avigail O

הייטק
    חברה
    12/12/2019 ב7:45 am

שלום וברכה, באיזו גירסת Angular את רוצה להתקין את הAngular מטריאל? עד אנגולר 6 זו התקנה אחת ומאנגולר 6 זו התקנה אחרת… שימי לב שגרסת מטריאל חיבת להיות נמוכה מגרסת ה Angular שלך, אחרת הפרויקט בכלל יעוף עם שגיאה. חשוב לציין: ראיתי שמגרסת אנגולר 6 אפשר להתקין דרך ng add @angular/material כמו המתואר בהתקנת אנגולר 8, אני מודה שלא ניסיתי להתקין כך באנגולר 6, אם מישהי מנסה ויכולה לשתף אותנו בזה- אשמח מאוד! בגדול, ההתקנה הראשונית של מטריאל: עד אנגולר 8: הרצת הפקודה: npm install –save @angular/material @angular/cdk @angular/animations מיבאים את הספריה ל app.module.ts (גם במערך imports שבהמשך הקובץ, כמובן…): import {BrowserAnimationsModule} from ‘@angular/platform-browser/animations’; מיבאים את העיצובים לקובץ style.css הראשי ע”י הוספת השורה: @import “~@angular/material/prebuilt-themes/indigo-pink.css”; מאנגולר 8: הרצת הפקודה: ng add @angular/material וזהו… ההתקנה נעשית מעצמה, תוך כדי התקנה התוכנה תשאל אותך באיזה theme (פורמט עיצוב) להתקין (יש כמה סוגים) , פשוט בוחרים את האפשרות הרצויה עם החיצים למעלה/למטה (בדרך כלל זה custom) וממשיכים להתקין. לאחר מכן התוכנה תשאל אותך אם להוסיף גם את Hummer.js ואנימציות, עונים Y וממשיכים ואפשר להתחיל ליבא ספריות ולשהתמש בהן. השימוש: בעיקרון כל פקד במטריאל מכיל הסבר מאוד מפורט על הוספתו והשימוש בו. בגדול- על כל פקד שממתווסף- יש לייבא אותו ל app.module.ts: import {MatSlideToggleModule,MatAutocompleteModule} from ‘@angular/material’; בכוונה ייבאתי שני פקדים כדי שתראי שאפשר לייבא את כל הפקדים באותו import. (אין צורך לציין שצריך להוסיף את הפקדים גם במערך imports שבהמשך הקובץ, נכון?) המון הצלחות!!!!!

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    12/12/2019 ב8:16 am

אביגיל את מהממת!

• שרה אלישבע רבינוביץ (לוונטהל)

חברה
    חברה
    12/12/2019 ב9:19 am

איך אני ודעת איזה גרסת אנגולר יש לי – כשיצרתי את הפרויקט כתבתי npm i @angular/cli

• avigail O

הייטק
    חברה
    12/12/2019 ב9:25 am

תריצי את הפקודה: ng v וזה יציג לך את התוצאה הבאה: בשורה הראשונה- זו הגרסה של האנגולר.

• שרה אלישבע רבינוביץ (לוונטהל)

חברה
    חברה
    12/12/2019 ב10:23 am

תודה רבה- עזרת לי מאד

• y0548401908

חברה
    חברה
    12/12/2019 ב4:40 pm

תודה אלופה!

• y0548401908

חברה
    חברה
    12/12/2019 ב4:40 pm

תודה

• yiscaboim

חברה
    חברה
    15/12/2019 ב6:24 am

האם הAngular מטריאל היא ספרייה מומלצת ? בסיסית? בדיוק היה לי צורך להוסיף auto complete והתלבטתי אם נכון להוסיף את כל הספרייה הזו עבור auto complete באופן כללי נכון להתקמצן על התקנות מודולים רחבים ?

• avigail O

הייטק
    חברה
    15/12/2019 ב7:10 am

בדיוק בגלל שנכון להתקמצן על התקנות מודולים רחבים- לדעתי כדאי כן להתקין את מטריאל. הספריה מכילה ממש את רוב הפקדים והפונקציות שצריך כל פרויקט בסיסי. בתחילה גם אני ממש חשבתי שזה שטויות ולא צריך להתקין ספריה שלימה בשביל משהו קטן שהייתי צריכה. אבל עם הזמן ראיתי שכבר לוקח לי פי חמש זמן להתקין עשר ספריות אחרות שכל אחת מכילה אלפית מהיכולות של מטריאל. סביר להניח שאם את צריכה עכשיו פקד מסוים, במקרה שלך- auto complete, בקרוב תצטרכי גם drad-drop או פקד פופולרי אחר ממטריאל. חבל עכשיו לשבור את הראש בחיפוש ספריה לפקד כזה, ואח”כ לחפש ספריה אחרת לפקד אחר. לצורך המחשת הפופולאריות, צרפתי תמונה מהאתר של מטריאל ב npm: 19186 סימנו על דירוג הספריה לטובה(בכוכב). ניתן לראות את זה בפרויקט של מטריאל ב npm בקישור: https://github.com/angular/components לכן לעניות דעתי מטריאל היא ספריה מאוד מומלצת וחוסכת הממוווןןן זמן. המון הצלחות נ.ב תוך כדי כתיבת התגובה- עלה מספר המדרגים ל 19187….

• yiscaboim

חברה
    חברה
    15/12/2019 ב8:10 am

היי אביגיל תודה רבה על התשובה המפורטת והמהירה! באמת בררת לי את הנקודה הזו בהתחלה הוספתי ספרייה ייעודית לauto- complete. היה לי שם איזשהו באג וכשדיבגתי את הספריה גיליתי שיש שם ארוע של click שמתרחש בכל לחיצה על המסך ובארוע יש do while שעובר על כל התגיות שנלחצו עד למציאת התגית הרצויה .. כך שבאמת עדיף ספריות מבוססות …( אגב לספרייה הנ”ל היו יחסית הרבה הורדות ולא הרבה באגים ..) לגבי הספריות הגדולות מהנסיון שלך יש עדיפות ל angular matrial על פני ngx-bootstrap?

• avigail O

הייטק
    חברה
    15/12/2019 ב9:00 am

רק בשביל הסדר הטוב, כי לשניה גם אני התבלבלתי: יש ספריה Bootrtap שהיא נטו עיצובים, יש ספריה ngx-bootstrap שמבוססת על הbootstrap הבסיסית והיא מכילה גם כמה פקדים מנוהלים. ויש ספריה angular material שמכילה פקדים (components) מנוהלים והתנהגויות (direct) (כמו גרירה וזריקה וכו’) אני בעיקרון עובדת בעיקר עם angular material בעיקר בגלל שהוא מכיל את כל מה שאני צריכה (בשונה מ ngx-bootstrap שנתן לי מענה רק על חלק מהדרישות) בנוסף, הוא נתמך ע”י גוגל- כך שאפשר בהחלט לסמוך על הביצועים שלו, והוא משתפר כל הזמן בחדשנות, בחווית משתמש נעימה יותר, וביעילות קוד שלו. אבל, אם תעשי חיפוש קצר של זה נגד זה- תגלי שה ngx-bootstrap יותר פופלארי הוא בסיסי, קל ליישום ונחמד, ואולי דווקה בגלל זה רובם מסתפקים בו תוסיפו את העובדה שהוא מבוסס על הספריה הפופולארית bootstrap שכולם כבר מכירים… מה צריך יותר? אם תרצי הרחבה של ההשוואה, יש באתר הזה או כאן: https://www.npmtrends.com/@angular/material-vs-ngx-bootstrap בהצלחה!!

• yiscaboim

חברה
    חברה
    15/12/2019 ב9:30 am

בהחלט עשית לי סדר ,אלופה ! תודה רבה !!!

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    15/12/2019 ב12:07 pm

באמת אלופה

• תמר בויאר

חברה
    חברה
    17/05/2020 ב4:30 pm

הי הרצתי תפקודה ng add @angular/material ויש לי שגיאה Installing packages for tooling via npm. An unhandled exception occurred: npm ERR! code UNABLE_TO_VERIFY_LEAF_SIGNATURE npm ERR! errno UNABLE_TO_VERIFY_LEAF_SIGNATURE npm ERR! request to https://registry.npmjs.org/@angular%2fmaterial failed, reason: unable to verify the first certificate npm ERR! A complete log of this run can be found in: npm ERR! C:\Users\888\AppData\Roaming\npm-cache\_logs\2020-05-17T16_22_54_898Z-debug.log Package install failed, see above. See “C:\Users\888\AppData\Local\Temp\ng-QSFBeA\angular-errors.log” for further details. מישהו יודע איך פותרים את זה??

• tamarc5263

חברה
    חברה
    20/05/2020 ב11:34 am

למה אני לא מוצאת את הIMPORT שאני אמורה להוסיף לapp.module?

• y0548401908

חברה
    חברה
    20/05/2020 ב12:54 pm

מה את רוצה לייבא בimport?

• שבי לידר

חברה
    חברה
    09/09/2020 ב6:22 pm

למה שאני שמה אותו בapp.module.ts הוא עושה לי שגיאה?

• yiscaboim

חברה
    חברה
    09/09/2020 ב6:59 pm

מה השגיאה שאת מקבלת?

• שבי לידר

חברה
    חברה
    09/09/2020 ב7:57 pm
  • שבי לידר

חברה
    חברה
    09/09/2020 ב7:58 pm

זה מסמן לי את ‘@angular/material’; באדום
    אולי לא התקנתי משהו?

• yiscaboim

חברה
    חברה
    09/09/2020 ב9:03 pm

אני חושבת שזה אמור להיות כך import {MatProgressBarModule} from ‘@angular/material/progress-bar’; import {MatProgressSpinnerModule} from ‘@angular/material/progress-spinner’;

• שבי לידר

חברה
    חברה
    09/09/2020 ב9:27 pm

תודה רבה זה עזר לי מאד

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן