בוצע – אתר לחברת הדברה פיקס הדברות

קדם Forums הייטק פרילנסרית בוצע – אתר לחברת הדברה פיקס הדברות

• בוצע – אתר לחברת הדברה פיקס הדברות

פורסם ע"י goHigh Tech  חברה on 26/04/2020 ב4:01 pm

שם הפרויקט אתר לחברת הדברה פיקס-הדברות מספר פרויקט 1 גרסה 20.04.26 תמונה אופיינית לזיהוי הפרויקט מידע על החברה והפרויקט Domain Name: FixHadbarot.com הדומיין הינו בבעלות המזמין חברת פיקס הדברות עוסקת בהדברת מזיקים והגנה בפני נזקי יונים. אזור העבודה של החברה הוא אזור המרכז. יש לבנות עבור החברה אתר אינטרנט תדמיתי. בעתיד יתכן ותהיה דרישה לאתר הכולל גם סליקת תשלומים. מכוון שיש לא מעט חברות הדברה קיימת דרישה לקידום האתר בחיפוש בגוגל. מיומנויות נדרשות יתכן שתידרשנה מיומנויות בנושאים הבאים אך לא בהכרח. המיומנויות תלויות באופן המימוש של האתר Website design, PHP, HTML, WordPress, Graphic Design, Wix technology תבנית מוצעת לבניית האתר יש לכלול בהצעה מבנה של אתר לדוגמה שעל פיו יבנה הפרויקט שלנו. ניתן לכלול מספר דוגמאות. הדוגמאות יכולות להיות באמצעות לינק אחד או יותר לאתרים קיימים, תוך ציון שהאתר שלנו יבנה ויראה כמו האתר המופיע בלינק. יש לציין במידת האפשר מה ייכלל או מה לא ייכלל באתר שלנו יחסית לאתר המופיע בלינק המוצע. כלומר יש להדגיש את השוני בין האתר שלנו לאתר המוצג בלינק. שיטת ההתקשרות לביצוע הפרויקט מחיר קבוע הערכת תקציב על ידי מזמין הפרויקט 1500 שח תאריך פרסום הפרויקט 28 אפריל 2020 זמן נדרש לסיום חודש ימים פרטי מזמין הפרויקט: מאיר בר לב, [email protected] , 052-4238989 חומרים וקישורים נוספים קישור לכל מידע הפרויקט קישור פייסבוק להגשת הצעה אנא כתבי תגובה הכוללת את המייל שלך ואנו נחזור אליך.

mirit s הגיבה לפני 3 שנים, 12 חודשים 6 חברות · 8 תגובות
  • 8 תגובות
  • Hadas Berkovich

הייטק
    חברה
    29/04/2020 ב9:33 am

שלום, אני בודקת תוכנה, ואשמח לקחת חלק בפרוייקט ככל שרלוונטי. [email protected]

• mirit s

חברה
    חברה
    29/04/2020 ב1:51 pm

שלום , אני הנדסאית תוכנה , בעלת נסיון בבדיקות. אשמח לקחת חלק בפרוייקט. [email protected]

• yaels3234

חברה
    חברה
    29/04/2020 ב5:03 pm

שלום. אני הנדסאית תוכנה עם ניסיון קצר ב php והמון מוטיבציה לפתח עוד… אשמח לקחת חלק בפרויקט. [email protected] [email protected]@gmail.com אשמח אני

• שירה כהן

חברה
    חברה
    29/04/2020 ב8:58 pm

שלום רב, בעלת ניסיון בWordPress בבניית אתר תדמיתי. [email protected]

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    29/04/2020 ב8:59 pm

אנא שלחי לינקים לעבודות שבצעת

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    29/04/2020 ב9:00 pm

שלב אותך בבדיקות התוכנה בע”ה בהמשך

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    29/04/2020 ב9:00 pm

נשלב אותך בבדיקות התוכנה בע”ה בהמשך

• אסתי פכטהלט

חברה
    חברה
    04/05/2020 ב5:04 pm

שלום, אני סיימתי לימודי הנדסאים אשמח לשמוע פרטים על הפרוייקט במייל שלי: [email protected]

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן