Installing Paramiko (Python and PIP) on Windows

קדם Forums הייטק Programming Languages Installing Paramiko (Python and PIP) on Windows

• Installing Paramiko (Python and PIP) on Windows

פורסם ע"י Avia Maman  חברה on 31/05/2020 ב9:42 am

שלום אני צריכה לפתוח פרוייקט פייטון חדש .
    המשימה שאני צריכה לעשות היא לפנות לשרת Linux , ליצור קובץ ,לכתוב ולקרא ממנו.
    הבנתי שיש תוסף לפייטון בשם paramiko שמאפשר פקודות SSH מפייתון על שרת Linux מרוחק כדי להתקין את התוסף ישנם מספר שלבים הבעיה שיש לי בעיות עם ההתקנה כמעט בכל שלב. אלו השלבים שעלי לבצע : משהי יודעת האם התוסף הזה עובד רק על python 2.7 ? והאם אני חייבת לעבוד על Visual Stusio 2008 ? אשמח אם יש משהי שתדע לכוון אותי מאיפה אני אמורה להתחיל (בהתחשב בעובדה שאין לי מושג בפייטון….). תודה

michal029022 הגיבה לפני 3 שנים, 11 חודשים 2 חברות · 1 תגובה
  • 1 תגובה
  • michal029022

חברה
    חברה
    16/06/2020 ב5:18 am

בד״כ תוסף\ספריה\תוכנה תדע להתמודד עם הגירסא הכתובה בהוראות שלו ומעלה. אם את מתקינה גירסאות שגבוהות ממה שרשום בהוראות ואת מקבלת שגיאות שקשורות לגירסא – אפשר לנסות להתקין את הגירסא המדויקת, אבל נדיר שזה קורה. לא תמיד צריך להשתמש דווקא בסביבת עבודה שהם מציעים. במקרה זה – אם את לא מכירה את התוסף הזה והשימוש בו – מומלץ להיצמד להוראות(גם פה- גירסא 2008 ומעלה) שימי לב בפקודות בשורת הפקודה להתייחס לגירסאות )

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן