Jquery- how to do a query on another query result?

קדם Forums הייטק Web Development Jquery- how to do a query on another query result?

• Jquery- how to do a query on another query result?

פורסם ע"י goHigh Tech  חברה on 21/01/2020 ב11:31 am

לדוגמה- אני רוצה לשלוף את כל האלמנטים שיש להם קלאס בשם A. אבל רק כאלו שנמצאים בתוך DIV ששמו הוא נניח ABC. עשיתי כך: שלפתי קודם את ה HTML של הדיב שאני רוצה: $(“#ABC”).html() איך ממשיכים? או האם יש דרך אחרת? תודה רבה מראש!

goHigh Tech הגיבה לפני 4 שנים, 3 חודשים 2 חברות · 7 תגובות
  • 7 תגובות
  • חנה קמינצקי

חברה
    חברה
    21/01/2020 ב12:26 pm

למה לא לכתוב סלקטור ששולף את כולם לכתחילה? $(“#ABC .A”) בכל מקרה לאובייקט שחוזר מ query יש פונקציה find דרכה את יכולה לשלוח סלקטור נוסף שבודק על האובייקט שחזר.

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    21/01/2020 ב1:00 pm

אני צריכה משהו כזה: $(#ABC[required = ‘requird’]) אבל כשאני מפעילה בצורה הזו- לא חוזר לי כלום. כי לדעתי הוא מחפש אובייקט ששמו ABC וגם שיש לו אטריביוט ריקואירד- וזה לא מה שאני רוצה…. מה זה FIND?

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    21/01/2020 ב1:06 pm

אוקיי, אני רואה שFIND החזיר לי את התשובה הרצויה! תודה רבה לך שהארת את עיניי!!!!

• חנה קמינצקי

חברה
    חברה
    21/01/2020 ב1:07 pm

@oryakalifa אם את רוצה לחפש משהו בתוך משהו – את צריכה לעשות רווח בינהם. כאן יש לך הסבר על find: https://api.jquery.com/find/ find מחפש לך אלמנט בתוך אלמנט, שאם הבנתי נכון זה בדיוק מה שאת מחפשת.

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    21/01/2020 ב1:09 pm

$(“#ABC”).find($(“[required = ‘required’]”))

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    21/01/2020 ב1:13 pm

@chanakamin תודה רבה! זה מעולה ממש!!! 🙂

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    22/01/2020 ב11:33 am

@chanakamin מעולה ממש!!! תודה רבה! 🙂

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן