json and array in angular

קדם Forums הייטק Web Development json and array in angular

• json and array in angular

פורסם ע"י ns445540  חברה on 21/01/2020 ב9:30 am

שלום, אני מקבלת מהשרת json עם הרבה נתונים. מעניין אותי איך עובדים איתו באנגולר 8 ? יוצרים מחלקות ואובייקטים ומכניסים אותו לתוך אובייקט של מחלקה -או שמשתמשים בו ועוברים עליו בלולאה וכו’ על ה json. דבר נוסף- מהי הדרך הטובה להשתמש ב clock-picker כמו שיש באנגולר 1 תודה רבה!!!

ns445540 הגיבה לפני 4 שנים, 3 חודשים 3 חברות · 10 תגובות
  • 10 תגובות
  • חנה קמינצקי

חברה
    חברה
    21/01/2020 ב9:49 am

אם הבנתי נכון את השאלה – במה שיצא לי להתעסק, נגענו בנתונים כמו שהגיעו מהשרת, אבל הגדרנו שהנתונים שיגיעו הם מסוג מסוים – מחלקות / ממשקים שיצרנו. לא יוצרים מחדש את האובייקטים. אולי יש כאן כאלה שעובדות אחרת? בנוגע ל clockpicker ברמה אישית לא יצא לי להתעסק איתו, אבל בחיפוש מהיר נראה שיש תחליפים נחמדים, לדוג’ https://www.npmjs.com/package/amazing-time-picker בהצלחה

• ns445540

חברה
    חברה
    21/01/2020 ב10:01 am

תודה רבה!!! אני מקבלת את הנתונים כ json וצריכה להחזיר אותו מעודכן לשרת כ json אני ישתמש בו מסוג אובייקט ואז בסוף אני ימיר אותו ל json? יש אפשרות להמיר אובייקטים ומחלקות ל json? תודה רבה

• חנה קמינצקי

חברה
    חברה
    21/01/2020 ב10:36 am

האמת שמעניין אותי למה בדיוק את מתכוונת כשאת אומרת json…. את שואלת אם אפשר להמיר – אז וודאי שאפשר, דרך הפונקציה JSON.stringify שמקבלת כל אוביקט שהוא וממירה אותו ל json. אבל למה את צריכה לעשות את ההמרה הזו? בעיקרון כשאת מעבירה אובייקט בבקשות post את יכולה להעביר אובייקט כמו שהוא בלי להסתבך עם המרות.

• avigail O

הייטק
    חברה
    21/01/2020 ב11:05 am

יש כאן קצת בלבול, כל אוביקט באנגולר 2 ומעלה הוא בעצם ג’סון. אין צורך בהמרה כדי לשלוח לשרת. (כל עוד השמות של השדות זהים לשמות בשרת) בעיקרון, בשביל הסדר- מומלץ כן ליצור אוביקטים באנגולר (כדי ששמות השדות יהיו קבועים ומסודרים, ולמנוע טעויות כתיב מיותרות)

• חנה קמינצקי

חברה
    חברה
    21/01/2020 ב12:32 pm

שאלתי למה בדיוק מתכוונים כשאומרים json אני לא מגדירה אובייקטים ב js בתור json כי הם לא. האובייקטים באנגולר הם בסופו של דבר אובייקטים של js רגילים. json זה הפורמט שמשתמשים בו כדי להעביר אובייקטים, והוא דומה מאוד לפורמט של אובייקטים ב js. אין צורך לעשות את ההמרה כי היא מתבצעת אוטומטית, לא כי האוביקטים הם jsonלכתחילה. בכל מקרה המרה מ json לאוביקטים ולהפך מתבצעת ע”י JSON.stringify / JSON.parse

• avigail O

הייטק
    חברה
    21/01/2020 ב12:46 pm

JSON.stringify משמש להמרת ג’סון למחרוזת. משמש להמרת מחרוזת לג’סון JSON.parse

• חנה קמינצקי

חברה
    חברה
    21/01/2020 ב12:51 pm

The JSON.stringify() method converts a JavaScript object or value to a JSON string, https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/JavaScript/Reference/Global_Objects/JSON/stringify

• avigail O

הייטק
    חברה
    21/01/2020 ב12:55 pm
  • ns445540

חברה
    חברה
    21/01/2020 ב3:24 pm

תודה רבה!!! עזרתם לי מאוד?

• ns445540

חברה
    חברה
    23/01/2020 ב10:26 am

אני חייבת עזרה דחופה!!! בקשר ל clockpicker הקישור ששלחת הוא פותח מודל של שעון ואני צריכה שיפתח לי ריבוע עם שעון קטן כמו: https://weareoutman.github.io/clockpicker/ הוא בנוי על bootstrap ו jquery ואני לא יכולה להשמש ב bootstrap כי הוא משבש לי את העיצוב של האתר. יש למישהי רעיון לעקוף את זה או שעון כזה בלי boostrap תודה רבה

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן