חנוכה – בנות, אל תפסידו את זה!

קדם Forums הייטק עבודה חנוכה – בנות, אל תפסידו את זה!

• חנוכה – בנות, אל תפסידו את זה!

פורסם ע"י goHigh Tech  חברה on 22/12/2019 ב9:43 am

שלום נשים יקרות, אחד הדברים שנשים כתבו לי שהן מתמודדות איתו הוא ה”נפילה” לתוך החגים מבלי להתכונן. אז הנה לכן כ4 דק’ שיכולות לשנות לכן את חנוכה מהקצה לקצה – ולא רק את החנוכה אלא את כל החיים. אני לא מגזימה. זה מה שזה עשה לי… ממש ברגעים אלו חברה כותבת לי שהיא צופה והיא בוכה בגלל זה… בכי מבורך 🙂 .. אז הנה הסרטון מצורף: שלכן בהערכה רבה עד מאוד, כתבו פידבק שנדע אם להשקיע בעוד כאלו 🙂 אפשר כמובן להפיץ לחברות טליה אפשר גם דרך גוגל דרייב >> או להורדה דרך ג’מבו מייל >> חסומה? שלחי מייל בלי נדר נשתדל לעזור.

nechami9044 הגיבה לפני 4 שנים, 4 חודשים 8 חברות · 7 תגובות
  • 7 תגובות
  • חנה קנובליך

הייטק
    חברה
    22/12/2019 ב10:46 am

וואו, מצמרר!!! כמה נכון…

• שרה אלבז

חברה
    חברה
    22/12/2019 ב10:59 am

את לא מבינה כמה שאת מרגשת ומחזקת!!!
    יישר כוח ענק על היוזמה המבורכת שלך תמשיכי לעשות חיל, ולתת לנו את כל הטוב העצום שיש בך.. תבורכי בכל הברכות!!!

• pnina

חברה
    חברה
    22/12/2019 ב11:04 am

וואו מדהים!! יישר כוח, ריגשת וחיזקת! תמשיכי לעשות חייל!

• לאה ז

חברה
    חברה
    22/12/2019 ב11:18 am

וואו! טליה! את מדהימה:) איזה אכפתיות! איזה לב ע-נ-ק! אני עוקבת אחרי המיזם הזה – ופשוט מתפעלת מהכל! ממש כל הכבוד, זה מאד חשוב!! שיהיה חנוכה שמח ומקדם לכולם:)

• יהודית מסורי

חברה
    חברה
    22/12/2019 ב11:30 am

טליה תודה רבה!!! את מדהימה! בזכותך אני מרגישה כעת מחוברת לחנוכה ולניסים שה’ עושה איתנו.

• michal029022

חברה
    חברה
    22/12/2019 ב12:40 pm

טליה, ירבו כמותך! רק הקב”ה יכול להחזיר לך על החיזוקים העצומים שאת נותנת. ו – תתני לנו עוד, כל טיפת מים מהסוג הזה מצמיאה עוד יותר… חנוכה שמח ומאיר.

• nechami9044

חברה
    חברה
    22/12/2019 ב2:12 pm

טליה המיוחדת והנדירה!!!!!! רק ה’ יודע מה את עושה…!!!! את פשוט נותנת כח אמיתי!!!! את מגישה את זה בצורה כלכך מרגשת ונוגעת ללב…שפותחת דלתות הכי חסומות….!!! תמשיכי במלאכת קודש הזאת!!! תודה רבה!!!

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן