אתר ועד הבית

קדם Forums הייטק פרילנסרית אתר ועד הבית

• אתר ועד הבית

פורסם ע"י goHigh Tech  חברה on 01/05/2020 ב9:52 am

ו אייר תש”פ, 30 אפריל 2020 שלבי הפרויקט שלב א – סריקת אתרים ובחירת תבנית (יש לתת הצעת מחיר לשלב זה בנפרד) א. הצעת מחיר לשלב סקר האתרים ב. סריקת אתרי ועד בית באינטרנט ג. הצגת הלינקים לאתרים כדי לבחור תבנית כללית ד. בחירת תבנית ותכולת אתר ע”י המזמין שלב ב – ביצוע הפרויקט והעלאה לשרת (יש לתת הצעת מחיר לשלב זה בנפרד לאחר סיום שלב א) א. הצעת מחיר לביצוע הפרויקט ב. ביצוע הפרויקט והעלאה לשרת Lunarpages.com תכולת הפרויקט על הפרויקט להכיל לפחות את הפונקציות הבאות א. כניסה באמצעות מייל וסיסמה (אפשרות לשנות ולשחזר סיסמה) ב. תקנון הבית ג. פרוטוקולים והחלטות של החלטות הדיירים (שמירת מסמכים וגישה אליהם) ד. צ’ט בין הדיירים ה. תשלום ועד הבית, סליקה (בסיס נתונים שהועד יכול לצפות בטבלה לגבי מי שילם וכמה) ו. רשימת קבלנים ונותני שרות ז. רשימת קבלנים וספקים שנבחרו לביצוע עבודות בפועל (ניקיון, גינון, חשמל, שיפוצים, אינסטלציה, חברת ביטוח) ח. תיבת הודעות לדיירים (הודעות כלליות, משלוח הודעה לדייר ספציפי) ט. מה חדש ומידע לדיירים י. רשימת דיירים (שם משפחה, שם בני הזוג, דירה, קומה, טלפון, מייל) יא. קשר עם הועד (העברת בקשות, הערות וכו) יב. אפשרות עדכון מידע ע”י הועד (כניסה כ- admin) יג. תמונות הבניין בדף הבית (slideshow) יד. ארכיון תמונות כללי טו. ארכיון סריקת מסמכים שהועד יכול לגשת אליו (בנוסף ובנפרד הארכיון הפרוטוקולים) דרישות כלליות א. מי שמציעה הצעה מתבקשת להיכנס לפרופיל שלה ולעדכן ניסיון מקצועי ככל שניתן. אם אין ניסיון לכתוב מה ואיפה למדת. יסייע לנו בהמשך ב. את ההצעות יש לשלוח למאיר בר לב. מייל [email protected] טלפון 052-4238989 בהמשך נוסיף מערכת לשליחת הצעות באופן נוח יותר. עובדים על זה תודה

t s הגיבה לפני 3 שנים 7 חברות · 13 תגובות
  • 13 תגובות
  • shoshanas5229

חברה
    חברה
    03/05/2020 ב11:13 am

שלום, אני מעוניינת בפרויקט, חלקים רבים מהדרישות פיתחתי כבר לפני זמן קצר ואני חושבת שהפרויקט ממש בשבילי

• tovi27818

חברה
    חברה
    14/05/2020 ב6:45 am

שלום
    אני מעונינת בפרויקט
    יש לי נסיון ואני ישמח לעשות אותו.

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    14/05/2020 ב2:38 pm

היי תודה על תגובתך אנא הכניסי את הצעתך לטופס ההצעה

• מרים סוקולובסקי

חברה
    חברה
    16/06/2020 ב1:40 pm

שלום, זה עדין רלוונטי?

• Mali

הייטק
    חברה
    08/07/2020 ב12:12 pm

שלום וברכה, האם זה עדיין רלוונטי? תודה.

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    08/07/2020 ב6:33 pm

כן

• שרה שטרן

הייטק
    חברה
    29/10/2020 ב8:36 am

שלום האם זה עדיין רלוונטי?

• שרה שטרן

הייטק
    חברה
    29/10/2020 ב8:40 am

יש לי נסיון רב בבנית אתרים

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    29/10/2020 ב10:06 am

כן רלבנטי לצערי הייתי עסוק בנושאים אחרים ולא קידמתי את זה תסתכלי על אתרי ועדי בתים ותביני במה מדובר

• שרה שטרן

הייטק
    חברה
    30/10/2020 ב8:05 am

יש אתר חינמי מוכן.. https://shchenim.co.il/information/about-index

• שרה שטרן

הייטק
    חברה
    01/11/2020 ב12:15 pm

אתה עדיין מעונין בפיתוח?

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    01/11/2020 ב12:36 pm

אני יודע שיש כמה אתרים שניתן להשתמש בהם בחינם
    רציתי לבנות משהו לבניין שלנו בלבד עם אפשרות להציע את השרות בהמשך כמו שהאתרים החינמיים מציעים
    בהמשך אפשר להרוויח מפרסומות והפניית בעלי מקצוע לוועדי הבתים

כרגע אני קצת עסוק אולי אתפנה לזה בעוד חודש

את יודעת לבנות ולתכנת ב-WIX (לא חובה)

• t s

חברה
    חברה
    13/04/2021 ב5:43 pm

אשמח לעשות בדיקות על המערכת

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן