לעלות ילד גן

קדם Forums הוראה למידה ועזרים לעלות ילד גן

• לעלות ילד גן

פורסם ע"י מוריה נפתלי  צילום ומולטימדיה on 24/12/2023 ב10:34 am

הבן שלי נולד ב25.1 ופספס שנתון. הרגשתי שהוא בוגר מספיק לשים אותו בגן עייריה בטרום טרום חובה. שילמתי קצת יותר על ביטוח של ילד שלא בשנתון ועדין א בן שלוש והוא היה בגן שנה שלימה
    שהגננת היתה מרוצה ממנו ממש…
    שנה לאחריה העברתי אותו גן ושם השאירו אותו בטרום טרום חובה למרות ההמלצה שלי בתור אמא להעלות אותו לטרום חובה.
    עכשיו גם אני וגם הגננת חושבת שממש מיותר לו להישאר הוא יודע הרבה דברים והוא מפסיד מזה ממש.

אני בקשתי להעלות אותו והמפקחת אמרה שאין בעיה לעלות אותו אבל בגן חובה ישאר שנתיים
    כי לעלות מגן לגן אפשר אבל מגן לכיתה אי אפשר לא בשנתון
    אשמח לדעת אם מישהי יודעת אם אפשר לעלות באמת מגן חובה לכיתה א’ ולא שישאר שנתיים

כי להעביר אותו עכשיו לגן עם ילדים שלא מכיר ואז שוב פעם בגן חובה שישאר בלי חברים כואב לי
    וגם לא בצדק כי הוא חכם ממש

מירי הגיבה לפני 4 חודשים 2 חברות · 1 תגובה
  • 1 תגובה
  • מירי

כללי
    חברה
    24/12/2023 ב8:07 pm

אין לי תשובה עניינית לשאלה

אבל כן מרגישה צורך לציין שחכם ממש זה לא פרמטר יחיד.

יש עוד הרבה מאוד היבטים משמעותיים, חוץ משכל, בשיקול האם להעלות ילד או לא

בטח ובטח במקרה כזה שרשמית זה לא השנתון שלו.

בשלות לכתה א’ זה לא רק שכל

זה גם המהירות תגובה (ממש לאחרונה אמרה לי מורה מתקנת שילדות שהן קטנות בגיל,

מאוד בולט אצלן הקושי בהתארגנות – להוציא מחברת, לסגור, לכניס לילקוט, לגזור, להדביק…)

ההיבט הרגשי – חברתי

ועוד נקודה משמעותית – ילד שנכנס קטן ממש, יגיע בגיל צעיר יותר לשלב שכבר לא כ”כ משחקים ומוציאים אנרגיות, וזה חבל כי זה שנים שלא חוזרות. ממכירה מקרוב ילד (היום כבר בחור), גאון ממש, משהו שלא רואים, יליד שבט. רצו להקפיץ אותו כיתה כי באמת שלא היה לו מה לחפש בשנתון שלו, וזו היתה הסיבה היחידה שבגללה הוחלט לוותר על זה.

עכשיו להחליט על כתה א’ – נראה לי קצת מוקדם, כי כל הפרמטרים האחרים עדיין יכולים להשתנות…

בהצלחה בכל החלטה!

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן