מטפלת זקוקה לעזרתכן בדחיפות!!!

קדם Forums הוראה למידה ועזרים מטפלת זקוקה לעזרתכן בדחיפות!!!

• מטפלת זקוקה לעזרתכן בדחיפות!!!

פורסם ע"י רחלי  אדריכלות ועיצוב פנים on 31/08/2023 ב12:56 am

מטפלת שוכנעה להישאר במעון שנה נוספת, והסכימה בעיקר כי אמרו לה שמי שנשארת מקבלת מענק של כמה אלפי שקלים. פתאום המעון דורש ממנה לעבור קורס מטפלות, וטוען שמשה”ח נותן את המענק רק למטפלות עם תעודה. מדובר במטפלת שהורים משנה שעברה מבקשים שתעלה כיתה עם הילד… נותנת את כל הלב והנשמה, הרבה הרבה מעבר לדרישות התפקיד. יכלה לעשות הרבה פחות ועדיין לצאת בסדר גמור. סוג אחת שאמור להיות משתלם למעון שתישאר.

כרגע לא מתאים לה, טכנית, לעשות את הקורס, וגם כועסת על הרעיון, ששיכנעו אותה להישאר כי תקבל מענק ופתאום דורשים ממנה כביכול “שעות נוספות”- של הקורס, כדי לקבל אותו.

היא הייתה רוצה לעזוב, אבל לפני כן רוצה לברר האם אכן יש תנאי כזה מצד משרד החינוך, ואם כן- האם אין דרך לעקוף אותו. ואם עוברת למעון אחר- האם תהיה זכאית לקבל שם את המענק או שרק אם ממשיכה שנה שניה באותו מקום דווקא.

נשמח מאוד מאוד לכל מידע מוסמך שקשור למענק, גם אם לא עונה ספציפית על אחת משתי השאלות ששאלתי.

המידע דרוש לנו בדחיפות כי צריכה כבר להחזיר תשובה האם נרשמת לקורס או לא.

תודה רבה מראש!!!

רחלי הגיבה לפני 8 חודשים, 2 שבועות 4 חברות · 5 תגובות
  • 5 תגובות
  • שרה הל

כללי
    חברה
    31/08/2023 ב2:15 am

לא בטוחה

אבל אני חושבת שמשרד החינוך מתנה את זה בתעודה

כי אני יודעת שזו המטרה שלהן לגרום לזה שכל המטפלות יחזיקו תעודות

בעוד כמה שנים הם הולכים להתנות את העבודה בתעודה (כמו בהוראה שא”א להיות מורה בלי תעודת הוראה)

הם מבטיחים שיעלו גם את השכר בהדרגה….

אני לא חושבת שיעזור לה לעבור למעון אחר כי בכל המקומות ידחפו אותה ללימודים לתעודה ואם לא השנה אז שנה הבאה….

ואחרי הכל מעון חדש זה צוות חדש וקשיי התאקלמות ומעבר והפסד של חגים חופשות ומחלה צבורים.

מקווה שירגע הכעס תוכל לנשום עמוק ולנסות לדבר איתם ולהגיע להבנות בכבוד.

כי ככל הנראה לא הם ולא היא רוצים עכשיו דרמות ומעברים.

• פרלה פרקל תכנון וגב חזק למשפצים

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    31/08/2023 ב8:35 am

אולי גם יכולה לפרוס את הקורס לשנתיים ולא להעמיס הכל בשנה או חצי שנה אחת זה מאוד מקל

• רחלי

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    31/08/2023 ב6:41 pm

תודה על התגובות.

היא לא התכוונה בכלל להמשיך לעבוד במעון, מחפשת עבודה בתחום אחר לגמרי והסכימה להמשיך בינתיים רק כי שכנעו אותה שזה יהיה לה שווה. כך שלא משנה לה מה יהיו התנאים של משה”ח בעוד כמה שנים, כי בעז”ה היא כבר לא תהיה שם, וכן אין לה עניין לפרוס את הקורס כי אין לה עניין לעשות אותו בכלל. חבל לה על הזמן היקר שיבוא על חשבון חיפוש העבודה בתחום שהיא רוצה…

יש פה אולי למישהי מידע יותר מוסמך? אולי מנהלות מעונות שיכולות להחכים אותנו קצת, או כאלה שקשורות לתחום?

בדיוק היום מישהי סיפרה לי על מנהלת שהיא מכירה שאמרה לה שלא דורשים תעודה ואצלה כל העובדות מקבלות. וכן מישהי נוספת שאומרת שבחיפוש בגוגל היא ראתה שאין קשר לתעודה. (למרות שאני אישית לא ממש מצליחה למצוא מידע בנושא בגוגל 🙁 ).

• מירי

כללי
    חברה
    01/09/2023 ב2:25 am

עברתי עכשיו על קובץ ההנחיות

מדובר במענק התמדה שמבוסס על תקופת העבודה בפועל במעון

לא ראיתי שום אזכור לתעודה

מצ”ב המסמך רשמי

• רחלי

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    05/09/2023 ב11:21 am

תודה רבה מירי!!!

בדיוק משהו כזה חיפשתי:)

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן