לימוד עיבוד תמונה

קדם Forums צילום ומולטימדיה לימוד עיבוד תמונה

• אדל ביליה

צילום ומולטימדיה
    חברה
    25/10/2024 ב12:41 am

יש לך את הקורס של כרמית כהן לעיבוד תמונה (זה כרטיס דיסקאונקי) היא מסבירה בצורה נוחה ומקצועית ממליצה בחום!!!

• אחוה

צילום ומולטימדיה
    חברה
    25/10/2024 ב12:46 am

היי לי יש קורס מקיף בעיבוד (RAW) שיהיה מוכן בקרוב ממש

יש לי גם מלא סרטונים קצרים שמלמדים

אפשר לראות כאן באתר https://5f607ad1d70e0.site123.me/

ובנוסף אני מלמדת בפרטי דרך המיט (זום)

• א

צילום ומולטימדיה
    חברה
    25/10/2024 ב2:24 pm

מירלה כהן מלמדת בצורה ממש מובנת וטובה

היא אלופה

• ת ת

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    26/10/2024 ב11:34 pm

ממליצה מאד על האקשנים של נטלי.

יש לה חבילה כוללת סרטונים.

• שרה טירהויז

צילום ומולטימדיה
    חברה
    26/10/2024 ב11:49 pm

שלום יקרה

יש לי קורס דיגיטלי מקיף

חשוב לי להסביר מה מייחד את הקורס שלי:

המטרה שלי לתת לך סדר עבודה חכם ויעיל שיקצר לך את תהליך העיבוד כמובן עם תוצאות מקסימליות

1. נפתח עם Bridge – תוכנה שנתמקד בסידור יעיל ומיון התמונות, כדי ליצור סדר עבודה נכון שמייעל לך את כל תהליך העבודה כבר מהשלב הראשון.

2. נמשיך עם Camera Raw – תוכנה עוצמתית שאומנם הרבה צלמות משתמשות בה, אבל לא תמיד מנצלות את הפוטנציאל העצום של התוכנה הזו. נלמד איך למצות את המיטב מכל תמונה ולהשתמש בכלים שפשוט ‘שוכבים’ שם כמו אוצרות חבויים! נלמד איך להקפיץ את התמונה בכמה רמות מעל ולהגיע לתוצאות מושלמות ומדהימות שלא יאמינו שלא נכנסת לפוטושופ!!

3. Photoshop – כאן ניכנס לעיבודי תמונה מתקדמים במיוחד. נלמד לבצע תיקונים מורכבים ומדויקים (כמו פרופסורה בניתוח ראש (החלפת ראשים) / קוסמטיקה/ סנדלרות/ שיפור קומפוזיציות בעזרת הוספות וחיתוכים חכמים ושימוש בשכבות ומסכות.) נמשיך ונלמד איך להוסיף אווירה, דרמטיות ורגש לתמונה דרך משחקי תאורה וצבע,

השילוב בין עיבודי תיקון מדויקים לעיבודי אווירה יצירתיים וחלומיים יאפשר לך להגיע לרמה של עיבודים אמנותיים וקסומים ולשדרג כל תמונה לרמה הגבוהה ביותר

הקורס הזה נותן לך כלים סופר-מעשיים לעבודה מהירה ויעילה,

תוך שמירה על עיבודים מקצועיים ואמנותיים.

אני בטוחה שתצאי ממנו עם כלים חדשים שישדרגו לך את היכולות

והחלק הכי טוב –

מסלול העיבודים המלא נמצא בשלבי בנייה מתקדמים, ומשוחרר כשיעור שבועי החל מעוד שבועיים.

בכל שבוע תקבלי שיעור חדש עם הכלים והטכניקות העדכניים ביותר לעיבוד תמונות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

המחיר ההזדמנותי עומד על 1,500 ש”ח בלבד!
    ברגע שהקורס יהיה מוכן במלואו הוא יתומחר סביב 5,000 ש”ח, כך שזו הזדמנות מעולה שלא תחזור!

נ.ב. הקורס עיבודים הינו חלק ממסלול הלימודים השלם סטילסPRO אם את מחפשת לצלם ברמה הגבוהה ביותר, ולהתקדם לא רק בעיבוד, מוזמנת לפנות אלי – להשתתפות ביום הפתוח השני והאחרון שמתקיים שבוע הבא

להתראות שרה

0527622369

sarazilum#gmail.com

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן