פלאגינים חינמיים, מי רוצה?

קדם Forums אולפן וסאונד פלאגינים חינמיים, מי רוצה?

• פלאגינים חינמיים, מי רוצה?

פורסם ע"י ענת אלון מנהלת קהילה בקדם אולפן סאונד ונגינה on 10/08/2022 ב11:43 pm

שלום חברות,

אני יודעת שרוב הבנות שפותחות אולפן ועובדות עם מידי, מוסרות את המחשב לידי טכנאי נאמן,
    שמפציץ את המחשב בערמות של פלאגינים שווים… אני לא נכנסת לנושא של פרוץ/גזל וכל זה,
    עניין אישי של כל אחת עם רבה ולא שלי 🙂

אני כן רוצה לסקור כאן פלאגינים חינימיים וכשרים להורדה והתקנה ללא חשש, שהתקנתי וניסיתי,
    ובלנ”ד אצרף גם דוגמאות שניגנתי בעצמי להמחשה. באמת קל למצוא המון חומרים חינמיים, השאלה עד כמה הם שווים ושימושיים, אלו שכן יכולים לעזור, אשתף פה בשמחה.

נתחיל עם הפסנתר? חקרתי המון פלאגינים וכמה שפסנתר זה בסך הכל פסנתר, יש לו אין ספור גוונים וסגנונות.
    מצאתי אחד, יפה ממש , עמוק וקצת עמום עם אפשרות לשחק עם המעטפת שלו ולהבהיר או לעמעם יותר,

הפלאג להורדה כאן.

דוגמא שלי כאן.

איך מתקינים?

מורידים את הקובץ win 64 (למערכת חלונות)

מחלצים את הקובץ

מעתיקים ומדביקים את הקבצים שבתיקיה לנתיב הבא:

c–>program files–>steinberg–>VST plugins

באופן רגיל, התוכנה סורקת את תיקיות הפלאגינים שלה בכל הפעלה מחדש, אבל אם בכל אופן התוכנה
    לא זיהתה את הכלי החדש, והוא לא מופיע ברשימת הכלים, יש להיכנס בתוכנה לתפריט
    studio–> VST Plug-in manager

וללחוץ על סמל הרענון מימין למעלה.

כמה נ.ב.
    – אם את חוששת, אל תעשי את זה, כי אין לי אפשרות לקחת אחריות על התקנות שאני לא עושה בעצמי.
    – הפלאג הזה מאד קל ולא דורש התקנה שמפזרת רכיבים בכל מקום, ולכן אפשר להסיר אותו בקלות.
    רק היזהרי למחוק רק את מה שהדבקת ולא ח”ו רכיבים אחרים! ושוב כנ”ל, בלי אחריות.

– הפסנתר קצת כואב בתדר 500, ממליצה לטפל באיקיו דינמי או במולטיבנד קומפרסור כדי לרכך אותו.

בהצלחה!

ענת אלון מנהלת קהילה בקדם הגיבה לפני 1 שנה, 8 חודשים 1 חברה · 0 תגובות
  • 0 תגובות

עוד לא נכתבו תגובות לדיון זה.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן