שרשור הכרות אולפניסטיות

קדם Forums אולפן וסאונד שרשור הכרות אולפניסטיות

Tagged: 

• שרשור הכרות אולפניסטיות

פורסם ע"י ענת אלון מנהלת קהילה בקדם אולפן סאונד ונגינה on 19/03/2023 ב11:58 am

מוזמנת להציג את עצמך ואת האולפן שלך, כמה שנים את עוסקת בתחום,
    אולי תרצי לספר איפה למדת ואיך את מתקדמת, וגם להראות לנו תמונות מהאולפן.
    חשוב לנו לשמוע באיזה מקום בארץ את ממוקמת, האם את שרה בעצמך או מקבלת לקוחות,
    או בכלל עוסקת בתחום אחר באולפן (כמו הפקת תוכניות, מיקסים או עיצוב סאונד)
    והאם את רוצה לתת הזדמנות לזמרות צעירות שרוצות להתפרסם.
    אם כן, מה חשוב לך שיהיה בהן? ואיך אפשר ליצור קשר?

קדימה, מחכות לך!

• 5 תגובות
  • יהודית ק

אולפן סאונד ונגינה
    חברה
    12/10/2023 ב6:47 pm

שלום לכולן,

שמי יהודית, אמנית יוצרת, כותבת ושרה, מנגנת על מגוון כלים. בעלת אולפן הקלטות ביתי באשדוד כבר כמה שנים,

למדתי בעבר במכללת bpm למוזיקה, ועשיתי סטאז’ באחד מהאולפני הקלטות המובילים בארץ בתל אביב.

(מאז חזרתי בתשובה…).

היום אני מפיקה שירים מקוריים ברמה גבוהה. בנוסף אני עושה הופעות בשילוב דברי אמונה בכל הארץ.

מתמקדת בעיקר ביצירה והפקה של שירים מקוריים, כל מי שמעוניינת לשמוע דוגמאות מוזמנת ליצור קשר…

0556703173

• יהודית ק

אולפן סאונד ונגינה
    חברה
    12/10/2023 ב6:48 pm

בנוסף אני גם מלמדת שיעורים פרטים בקיובייס באשדוד… 0556703173

• שירה צורן

אולפן סאונד ונגינה
    חברה
    13/12/2023 ב11:46 pm

ממליצה בטירוף על חברה מוכשרת, אולפניסטית וזמרת בעצמה…..

מאיזור המרכז אבל שווה לבוא גם מרחוק!!!!!!!!!!!

• נעמי פנסו

חברה
    חברה
    04/01/2024 ב6:53 pm
  • יעל פרודקשיין- הפקות סאונד ותאורה

אומנות הבמה והפקות תוכן
    חברה
    14/01/2024 ב11:35 am

היי,

נעים להכיר, יעל בוחניק 🙂

יעל פרודקשיין, מפיקת סאונד ותאורה.

עוזרת למוסדות חינוך ולמפיקים להוציא לאור אירועים בלתי נשכחים בעזרת אומנות טכנית הכוללת טכנאות סאונד מדויקת, תאורה ייחודית והפקה מרשימה, תוך שליטה אומנותית במערכות המחשוב ופוקוס מלא לאורך האירוע לשביעות רצון המארגנות והקהל הצופה.

מאז שהייתי קטנה, אני זוכרת את עצמי מביטה בסקרנות בצוות הטכני באירועים השונים בביה”ס ואף לומדת את השימוש באלמנטים מובילים במכשור בתחום האירועים באופן עצמאי, כאשר המשיכה הטבעית שלי לעולם המוזיקה העשיר גרמה לי להבין שההרמוניה המושלמת תהיה השילוב בין שני האהבות שלי: אומנות טכנית (כן, יש כזה דבר!) ומוזיקה.

בלימודי טכנאות הסאונד והתאורה מצאתי את מה שחיפשתי. נמשכתי לסאונד ולתאורה המדהימים וכל העת גיליתי עוד מגוון אפשרויות בלתי מוגבל שהופך כל אירוע מסטנדרטי למפעים ויוצא דופן.

כיום, אני מגשימה את החלום שלי ומממשת את האפקטים המיוחדים במגוון אירועים מסוגים שונים- תאורנית בהופעות של שיפי כהנא, במסיבות בית ספר, בערבי הוקרה ועוד. כאשר במקביל אני כל הזמן מתקדמת, לומדת ומתמקצעת עוד יותר, כדי שאוכל לתת למוסדות שאני מלווה, לא רק את השירות המקצועי ביותר אלא גם את כל החידושים הטרנדיים בתחום.

אני רואה זכות ושליחות להפוך את החלק הלכאורה טכני הזה, למסכת אומנותית שמאפשרת להפיק את המיטב מהקולות ומהמראות שמוגשים לקהל.

מזמינה אותך לראות ולהנות 🤩

יעל- 0534168145

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן