דחוף!! ייעוץ תעסוקתי לכיתה י”ב

קדם Forums טיפול ואימון דחוף!! ייעוץ תעסוקתי לכיתה י”ב

• דחוף!! ייעוץ תעסוקתי לכיתה י”ב

פורסם ע"י חגית  אומנות ועיצוב on 14/02/2022 ב4:22 pm

הי שלום לכולם,

לא יודעת באיזה קהילה אני אמורה לכתוב את זה,

אני מחפשת יועצת תעסוקתית מישהי טובה במחיר סביר,

לבחורה בי”ב-לבחירת מקצוע לימוד לשנה הבאה…

מישהי יודעת או מכירה מישהי טובה יכולה להמליץ לי,אם תוכלו לכתוב לי כאן פרטים וע”פ מה היא בודקת-

מבחן טיל,גרפולגיה,מבחן ממחושב,ייעוץ אישי.

אני מחפשת מישהי בעיקר מבחינת ייעוץ להתייעץ איתה מישהי בתחום הפסיכולוגי יותר עם הבנה והתמצאות בעולם התעסוקתי,משהו כזה..

אני שמעתי על מישהי שהיא נראה לי גם פסיכולגית וגם גרפולוגית ועושה ייעוץ תעסוקתי משהו כזה יהיה הכי טוב.

בכל אופן מה ומי שיש לכם שהיא מאד טובה תכתבו.

תודה מראש!

והצלחה לכולם!

חנה ביין הגיבה לפני 2 שנים, 2 חודשים 6 חברות · 9 תגובות
  • 9 תגובות
  • אפרת מהרשל

טיפול
    חברה
    14/02/2022 ב9:26 pm

לדעתי, לפני שמחפשים יעוץ תעסוקתי לגיל הזה, חשוב לברר מהן המטרות ומה תרצי להשיג.

אם מדובר בנערת סמינר שתמשיך בכל מקרה באחד מהמסלולים המוצעים- אני מניחה שהבירור התעסוקתי מיותר. לעיתים הוא אפילו מתסכל, אם בייעוץ המליצו על כיוון תעסוקתי שלא קיים בסמינר…

בנוסף, הגיל הזה הוא אמצע תהליך ההתבגרות, הדעות והנטיות ישתנו בעתיד והבשלות התעסוקתית עדיין בחיתוליה.

• שיינדי אייזנבך

טיפול
    חברה
    15/02/2022 ב7:52 am

אני עושה אבחון תעסוקתי דרך מפת לידה אסטרולוגית. כלומר, דרך יום ושעת הלידה של הבחורה.

הייעוץ מדויק ביותר, ולוקח בחשבון הרבה פרמטרים חוץ מיכולות ואופי.

אכן כמו שאפרת כותבת, לפעמים רואים באבחון שהמקצוע המתאים אינו קיים בסמינר. לא קרה כלום.

בוחרים משהו דומה, ליד, שהכי מקדם לעבר המטרה, והעיקר שבמוח מסודרים ויודעים לאן הכיוון.

תהליך האבחון לוקח כשעה.

• עפרה הר כסף גולדשטיין

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    15/02/2022 ב7:56 am

כיועצת תעסוקתית עם רקע רחב והמון ניסיון עם בנות י”ב, ייעוץ והכוון הכרחיים גם לבוחרות במסלולים שמציע הסמינר.

ראשית, המסלולים הן לפעמים התחלה לדרך ארוכה.

שנית, כשבת סגורה עם עצמה מה המטרה ולמה להתאמץ, היא לא תישבר בשיאם של קשיים. בכדי להוציא הסמכה בשנתיים-שלוש, הלימודים בחלק מהמסלולים מאד אינטנסיביים ומאתגרים ביותר. כשבת מקבלת ייעוץ והכוון, היא יודעת עם איזה קורסים היא תצטרך עזרה ומה התחומים שבהם היא תצליח בקלות.

ענין נוסף, הייעוץ לא מתייחס רק לכישורים אלא לאישיות ולנטיות. בת מאד קפדנית ומתוכננת לא תמצא סיפוק בעבודה שמרכיב הצפיות שבה נמוך, ויש כאלה. בת אסטניסטית צריכה סביבת עבודה מותאמת וכו. מלבד זאת, אפשר להכין אותה על מה לעבוד כדי להסתגל בעתיד ביתר הצלחה למקום עבודה ( “רודפות צדק” למשל…) ושום שינוי לא לוקח פחות משנים של מודעות ועבודה, אז זה הזמן.

אחרון, אצלי מקליטים את הפגישה, והשמיעה שוב ושוב, מעצימה ביותר ומאפשרת להמשיך להתחזק ולהיבנות למרות שזו פגישה יחידה.

באתר שלי אפשר להוריד חינם מדריך לעומדות בצומת בחירת מקצוע, מתאים במיוחד לבנות י”ב! www/kavnekuda.co.il

מאחלת הצלחה והתלבטות קצרה ויעילה

עפרה הר כסף גולדשטיין

• חגית

אומנות ועיצוב
    חברה
    15/02/2022 ב10:25 pm

שיינדי כמה את לוקחת?

כמה זה עולה?

• חנה ביין

טיפול
    מובילה
    10/03/2022 ב10:54 pm
    מנהלת קהילה בקדם

אפרת,

אם את רוצה ללכת על הטופ-

יש פסיכולוגים תעסוקתיים-

יתכן וקצת יקר אבל אילו אנשי המקצוע הגבוהים בתחום.

יש כמובן גם פסיכולוגיות תעסוקתיות.

אם זה פחות הכיוון-

ממליצה ללכת למישהי שלא רק מאבחנת אלא גם לוקחת כמה פגישות לשיח ובירור עם הנערה.

וכמובן שכתבת שילוב של גרפולוגית ופסיכולוגית יכול לעבוד ונשמע די מתאים.

ואם את מחפשת כל בדל של מידע בנושא-

יש מודל לבחירת מקצוע שהוא סופר ידודותי למשתמש ובטח ניתן למצוא אותו בקלות בספריות וברחבי גוגל –

מודל הולנד- מצרפת לך כאן טעימונת.

בהצלחה!

חנה

• חגית

אומנות ועיצוב
      חברה
      07/07/2022 ב7:31 pm

מכירה פסיכולוגיות תעסוקתיות,

שאת ממליצה עליהם?

• חנה ביין

טיפול
        מובילה
        09/07/2022 ב11:32 pm
        מנהלת קהילה בקדם

50-799-1770⁩0

ד”ר הדר בן סירא קיבלתי עליה הרבה המלצות לא מכירה אישית

• חנה ביין

טיפול
        מובילה
        09/07/2022 ב11:34 pm
        מנהלת קהילה בקדם

המליצו לי גם על מכון מכ”ם – ייעוץ פסיכולוגי תעסוקתי

מעצימים ופועלים לעידוד התעסוקה בחברה הישראלית על ידי הקניית כלים, כישורים ומיומנויות הנדרשים לפיתוח וניהול קריירה ולהכשרה מקצועית בהתאם לשינויים ולמגמות של שוק התעסוקה של המאה ה-21.

נדמה לי שהם קשורים לקרן- ידידות טורנטו,

אפשר לבקש פסיכולוגית תעסוקתית חרדית/ דתית

⁦077-801-3016⁩

בהצלחה

• צפורה

חברה
    חברה
    07/07/2022 ב10:11 pm

לחברת “לוגיפס” יש אבחון תעסוקתי ממוחשב.

ההכוונה היא תהליך מלא, שבודק באופן מקצועי את הכישורים ואת האישיות שלך בהתאם למקצועות שמתאימים לנטיות ליבך.

את עושה מבחן אחד, ומקבלת דוח התאמה לכל מקצוע לחוד, עם פירוט מדויק כולל מעלות/חסרונות לכל מקצוע.

חוץ מההמלצה את יכולה לבדוק התאמה למקצועות נוספים (למשל מה שיש בסמינר).

המבחן נמצא בשימוש של של יועצות תעסוקתיות, וגם כמבחן קבלה לעבודה בהרבה מקומות.

המבחן פותח ע”י ד”ר לפסיכולוגיה, ומלווה ע”י פסיכולוגים עם הכשרה ספציפית בתחום התעסוקה.

אפשר לבחור רמת הלימודים (אם את רוצה בלי תואר- לא תקבלי מקצועות שדורשים את זה.)

והמחיר הוא בדיחה לעומת ייעוץ תעסוקתי מול יועצת/גרפולוגית/פסיכולוגית.

ממליצה לנסות!

את יכולה לראות פה מאמר על הכוונה ללימודים/הכוונה תעסוקתית, ומשם להכנס למבחן.

https://logipass.net/blog/102

כך נראה הדוח שתקבלי:

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן