מפת הלידה האסטרולוגית

קדם Forums טיפול ואימון מפת הלידה האסטרולוגית

• מפת הלידה האסטרולוגית

פורסם ע"י צפורה גרוען  גרפיקה on 21/08/2022 ב2:56 pm

היי

הבנתי שניתן לגלות בבדיקת מפת לידה הרבה על אופי, חוזקות, חולשות, מערכות יחסים וכו’… אבל האם מגלים זאת רק ע”י בדיקת הכוכבים וכו’, או שצריך גם לספר על עצמי ולהוסיף מידע…?

זה מיועד לכל אחת ולכל גיל?

ואם מישהיא עשתה כזה אבחון- האם היה לה יעיל? וכמה עולה כזה דבר?

תודה מראש!!

<b style=”font-family: inherit; font-size: inherit; color: var(–bb-body-text-color);”>

שיינדי אייזנבך הגיבה לפני 2 שנים, 1 חודש 2 חברות · 7 תגובות
  • 7 תגובות
  • שיינדי אייזנבך

טיפול
    חברה
    22/08/2022 ב6:58 am

בוקר טוב,

המפה האסטרולוגית מייצגת רגע נתון, שדבר כלשהו נולד.

זה יכול להיות לצורך העניין, אדם, בעל חי, מדינה או קשר בין שני אנשים.

הרגע הזה, שיישות כלשהי נולדת, והיא מתחילה להיות מושפעת מגרמי השמים כפי הרצון האלוקי (מרחיב על זה הרבה המהר”ל מפראג, בהזדמנות אצטט)

הרגע הזה מיוצג בתרשים שנקרא מפת לידה.

התרשים מספר בעצם איזה כוכב היה באיזה מיקום באותו רגע, ובאיזה יחסים עם שאר גרמי השמים, עובדות שמשפיעות על כל מהלך החיים שלנו.

מיקומים אלה והשפעתם עלינו יוצרים בעצם את ספר החיים שלנו. זה שאנחנו מממשים בכל רגע ורגע. ועל זה נאמר – הכל צפוי.

והרשות נתונה – בכל סיטואציה צפויה יש לנו בחירה לעשות טוב או רע.

עד כאן ברור?

אז בואי נמשיך.

אני כאסטרולוגית, צריכה לדעת “ללמוד” את תרשים המפה ולהבין מה היא באה לספר לנו.

אני צריכה להתמצא בסימנים, ביחסים, בקשרים ולהבין את התמונה הכוללת.

אסטרולוגית מיומנת יכולה אפילו לדמיין את מראה המאובחן ולצייר את אישיותו מתוך התבוננות בתרשים.

אבל –

תסכימי איתי שאותו תרשים יספר משהו אחר אם הוא שייך לגבר, או לאשה, או לתינוק רך או לחתול…

אני חייבת לשמוע את סיפור חייו של המאובחן, כדי לדעת “להדביק” את מה שאני רואה לאישיות, ואז להבין מה נדרש פה לעשות, לייעץ, לטפל וכד’.

(ההרצאה ארוכה מידי, אפצל לתשובה נוספת)

• שיינדי אייזנבך

טיפול
    חברה
    22/08/2022 ב7:11 am

המשך.

ה’למידה’ של המפה מחולקת לשניים:

א. עלי להבין מי האדם שרוצה ייעוץ. אופי. תכונות. נטיות. מערכות יחסים. וכו

ב. עלי להבין את השפעת הכוכבים -היום- על המפת לידה שלו, כדי לדעת למה הוא עובר עכשיו את מה שהוא עובר, ובעיקר, בשביל מה.

אני יכולה לראות מטרות רגשיות, רוחניות, התנהגותיות והשקפתיות בניסיונות חייו, וכך אני יודעת מה לייעץ לו בהתאם למטרות שאני רואה במעברי הכוכבים.

אז החכמה האסטרולוגית היא לא לנבא מה עבר על האדם, את זה לא אדע. אלא לאחר שסיפרת לי מה עובר עליך, אני יודעת

1. למה? עם קמץ.

2. למה? עם שווא.

וזה משהו שאין בשום אבחון אחר, חכם ככל שיהיה.

בלמה עם קמץ רואים גם סימנים לאירועי מפתח בגלגולים קודמים לפעמים,

ובלמה עם שווא רואים מה מטרת חייו של האדם, ואיך האירוע הזה משתלב במטרה הגדולה, ולצורך מה.

אז באבחון האסטרולוגי לא מקבלים רשימת מכולת של תכונות מעלות וחסרונות. מקבלים הרבה מעבר.

• שיינדי אייזנבך

טיפול
    חברה
    22/08/2022 ב7:14 am

האם זה מיועד לכל אחת? כן.

לכל גיל? לא.

בודקים מגיל 8-10 ומעלה, וככל שהאדם בוגר יותר, מבינים כבר טוב יותר את תוכנית חייו.

כמה זה עולה?

בין 350-500 שח לאבחון.

• צפורה גרוען

גרפיקה
    חברה
    22/08/2022 ב2:51 pm

תודה לך שיינדי על התשובה המפורטת! מענין מאד!

אז בעצם מי שיפנה לבדיקה כזאת יהיה אחד שעבר משבר מסיום ורוצה לדעה למה ולמה…? זה לא סתם לבדיקת אופי כי את זה אני מספרת לך מראש…?

ומה לגבי בדיקות כאלה בשידוכים? בודקים לפני סגירת שידוך שיש התאמה, ואם לא, לא סוגרים שידוך בגלל בדיקה כזאת?

• שיינדי אייזנבך

טיפול
    חברה
    23/08/2022 ב9:54 am

בעיקר באים לאבחון אסטרולוגי:

1. מחפשות אבחון למקצוע, בנות לפני בחירת מגמה, נשים שרוצות הסבה מקצועית.

2. מועמדים לשידוכים או הוריהם, שבודקים התאמה לפי אופי ועוד. נדיר שיהיה 0% התאמה. אבל אם יש, לא ניגשים לשידוך. (דור ישרים רגשי…)

3. אנשים בצמתים בחיים. קונפליקטים. דילמות. כל מיני תהיות או קשיים שמצד אחד לא במקום של שאלת רב, ומצד שני יש באמת קושי, ספק, בלבול, ומחפשים מענה מדויק ואמיתי המבוסס על החומר האישי של האדם, ולא על שיקול הדעת של המטפל.

4. ילדים ובני נוער עם בעיות לא מאובחנות, או מאובחנות ומורגש שלא עלו עדיין על הסיבות האמיתיות. האבחון יצביע על המקור. הסיבה האמיתית לקושי ודרכי טיפול ופתרונות.

• צפורה גרוען

גרפיקה
    חברה
    23/08/2022 ב4:20 pm

תודה לך!

לגבי שידוך- זה לא מפחיד לדעת מראש כמה אחוז התאמה יש? ואם יש רק 35%?

ואנשים משלמים לפני כל הצעת שידוך מחיר של 350-500 ש”ח לבדיקה?

• שיינדי אייזנבך

טיפול
    חברה
    23/08/2022 ב4:56 pm

זה לא מפחיד

כי זו בדיוק המטרה.

לדעת שניגשים לדבר עם אחוזי התאמה גבוהים.

משלמים על הפגישה הראשונה את הסכום המלא,

ואחר כך על הבדיקות האחרות לפי שעה.

לאחר שהגדרנו במדויק את צרכי הבחור, לדוגמה,

את מה שיש לו לתת בנישואין,

ומה שהוא מחפש בזוגיות,

ואיזה סגנון ואופי הוא מתחבר,

כבר קל לבדוק בטלפון מפות פוטנציאליות.

זה לא דבר יקר.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן