NLP ככלי לחיים

קדם Forums טיפול ואימון NLP ככלי לחיים

• פורסם ע"י מנגינת רקע  בריאות תזונה והתעמלות on 26/05/2024 ב6:37 pm

אני מחפשת מידע על לימודי NLP ככלי לחיים

אני לא מעוניינת לטפל, כן לדעת את השיטה לעומקה

איפה הכי כדאי ללמוד, מקום מקצועי וברמה גבוה!!

מעדיפה לימודים פרונטליים (קשה לי בזום, ) אבל הכי חשוב לי מקצועיות..

אשמח לכל מידע,

חנה א הגיבה לפני 2 שבועות, 5 ימים 7 חברות · 6 תגובות
  • 6 תגובות
  • מרים סולובייציק

יעוץ אימון והנחיה
    חברה
    26/05/2024 ב7:42 pm

במעיינות לומדים את זה שנתיים, פרקטישנר שנה א’, מאסטר שנה ב’.

הם ממש מקצועיים. בדוק ומנוסה.

• מרים תאיר אביטן A

הוראה רכזות וחינוך
    חברה
    27/05/2024 ב10:17 am

יש את מיכל לשם. שמעתי עליה הרבה דברים טובים ושהיא מקצועית ממש
    יש לה גם בבני ברק גם בירושלים.

• רחלי

טיפול
    חברה
    28/05/2024 ב8:45 am

אם העלו כאן את NLP, רוצה לשאול על זה משהו: יש לי נערה מטופלת, שמגיעה אלי לטיפול דינמי, בשל ארוע קשה שעברה בחייה, והיא אכן זקוקה לטיפול עמוק.

באחת הפגישות עם ההורים האמא שאלה אותי על NLP, ואמרה שהומלץ להם על הטיפול הזה, כשיטה שעובדת על התת מודע. אמרתי לה שאינני מתמצאת בזה, אבל חשוב שתדע שאם היא חושבת על הכיוון הזה, היא תצטרך לבחור בין שניהם, כי אנחנו לא עושים שני טיפולים במקביל.

אני רוצה להעלות פה את הנושא בפני בעלות הידע המקצועי: האם אפשר להפוך למטפל ולעשות עבודה מקצועית ואמיתית רק באמצעות שיטה מסוימת שלמד, כמו NLP ודומיהם.

אינני מכירה ואינני מתמצאת בסוג השיטות האלה, אלא שכנראה מתוך רצון לפתרון מהיר, ואולי גם קל, יש ביקוש להצעות שמבטיחות מקסימום תוצאות עם מינימום מאמץ.

ואני שואלת שאלה תיאורטית (כבר עניתי לאמא את תשובתי): האם זה אחראי לעזוב או לוותר מלכתחילה על טיפול דינמי עמוק ואולי ארוך, בשל משבר חיים משמעותי שיש לו השלכות בהווה ויהיו לו מן הסתם השלכות גם בעתיד, לטובת טיפול אינסטנט כדוגמת NLP?

והערה חשובה: במקרה הזה לא מדובר על השקעה כספית, כי הטיפול שלי ניתן במקום ציבורי, ובטיפול NLP היא תצטרך לשלם.

אשמח לשמוע מבעלות ידע מקצועי.

• שרה וינר

טיפול
      חברה
      29/05/2024 ב8:40 am

בס”ד

רחלי לשאלתך

אני מטפלת בשיטה הדינמית בשילוב NLP מזה שנים ובהחלט ממליצה על זה ככלי טיפולי מדהים!

ברור שהשיטה הדינמית זה בסיס אבל יש דברים שנחרטו עמוק בנפש שהדינמי לבד לא מספיק

ויש צורך לשלב את הNLP ,מינסיון הNLP שחלק ממנו הוא הדמיון המודרך עובד על התת מודע

עוזר להשתחרר מחוויות ילדות קשות הרגלים וכו’וכו’ ומשחרר חוויות קשות שיושבות שם עמוק

אני שומעת לא פעם ממטופלות שהתהליכים האלה שעושים בNLPעזר להם להשתחרר ממועקות עמוקות,

לגמרי מסכימה איתך שNLP לבד לא מתאים לכל סןג של בעיה ושחייב שילוב

שיהיה בהצלחה לכולם!

• צפורה סולוביציק | מוטעם – תוכן מותאם בטעם משובח

מיתוג שיווק ופרסום
    חברה
    29/05/2024 ב5:16 am

ממליצה מאד על NLP פרקטישינר+ מאסטר בשופרא

(מרחב הכשרה מקצועית שע”י סמינר אהל אברהם, בבני ברק)

שילוב מעמיק והרכב בלעדי שמאפשר ללמוד את שני הקורסים באותה שנה.

תעודה מטעם תוצאות – תבררי קצת…

והמורה היא הגב’ אביבית רוזן, מאסטר טריינר NLP, מטפלת, יועצת חינוכית וסתם אישה מדהימה.

• חנה א

אומנות הבמה והפקות תוכן
    חברה
    29/05/2024 ב12:37 pm

את מעלה פה נושא רציני לדיון, אולם כנראה את פחות מכירה את השיטה, nlp הוא לא טיפול אינסטנט!, הוא טיפול עמוק ומהיר הרבה יותר מהשיטה הדינמית, הוא מתאים להרבה נשים, בהחלט לא לכולם כמו כל שיטה , הוא חזק מאד ולכן לא נסחב..

לדעתי חשוב מאד להבין את מבנה הנפש, נושא ההגנות, ועוד ידע מהסוג הזה כדי להבין מה עובר על המטופלת בזמן הטיפול החזק והמהיר יותר, לדעתי, ללמוד רק כלי ולא משנה מהו , זה מעט מידי ידע בשביל לעבוד בזהירות, והנפש היא לא משחק, מצד שני לטפל רק בשיטה הדינמית גם לא ממש בריא לנפש להתעמק בכאב בלי לתת שחרור מהיר יותר, או להתרגל ל”קבייים”, (המטפל), אנחנו דור שקשה לו לסבול, והדברים שעוברים עלינו פעם לא היו! לנסות למצוא פתרון מהיר יותר עבור הנפש- כמובן מבלי לפגוע במקצועיות זה דבר חשוב!

ידע בסיסי מקצועי בעולם הנפש+ כלי חזק מקצועי וקצר מועד לעניות דעתי, זו הדרך וזו בשורה לכולנו!

מסייגת..

שזה לא סותר כל שיטה או מחשבה אחרת רק מביאה כאן את דעתי ואת הכרותי עם הכלי המדהים ששמו nlp)

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן