חדר שינה

• מירי זלצמן – מעצבת פנים

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    06/05/2021 ב3:35 pm

היי

אני קניתי לפני חודשיים בערך

בחנות בשם ” רומיקס ר.א. ריהוט” יש להם כמה סניפים

אני קניתי בקרית ביאליק

יש להם מבחר גדול והמון רעיונות יפים!!

ויש להם מעצבות ותיקות ומנוסות שעושות התאמה אישית…

אפשר לראות באתר שלהם

https://roome.co.il/

ומה חשוב לבדוק:

1. את המידות המדויקות של החדר- כולל פתחים

ואני מאוד מרוצה!!

2. מה הצרכים

3. תקציב

בהצלחה!!

• רחלי עטייא עטיה

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    07/05/2021 ב10:30 am

חיה,

חדר שינה זה אחד הדברים היותר כפים לעצב ולתכנן!!

אני ממליצה ללקוחות להכנס לתהליך קצר ולא מורכב. שמפרט את כל הפרמטרים החשובים ונותן תחושת ביטחון לפני הקניה וההשקעה.

דבר ראשון: מערך חדר – מידות אורח ורוחב של החדר, פרטי המבנה – חלון, דלת, פתחים ומיקומם.

דבר שני: אחסון – בדירות כמו שלנו לרוב לא יהיה לנו די שטח כדי ‘לבזבז’ על חדר ארונות… ולכן, אחסון נכון בחדרי השינה הוא פעמים רבות קריטי (כמובן שזה משתנה מלקוח ללקוח) רגע לפני שאת הולכת לקנות חדר שינה, תעשי רשימה של פרטים אותם את צריכה שהחדר יכיל. ותתמקדי בסדר גודל של ארון, ארגז מצעים, שידת איפור וכדו…

השלב השלישי: עיצוב –

1. סגנון – מודרני, קלאסי, אקלקטי, סקנדינבי… סגנון הוא בעיקר תוצאה של מי את \ אתם. מה עושה לך טוב ומה מרגיש לך הכי בבית (כאן, נכנס\ת המעצבת \ הנגר לתמונה ומסעיים לך בהדגמות, קטלוגים וכדו ומכוונים לסגנון)

2. צבע – המיתוס הוא: שלא מכניסים צבע בחדר שינה כי בסוף הצבע נמאס. זה נכון, אבל לא לגמרי. אומנם את הרהיטים עצמם מומלץ להשאיר בצבע רגוע: שמנת, לבן, סהרה… צבעים בהירים מאד. אבל את הצבע אפשר לתת על אלמנט שניתן לשינוי עם קצת יצרתיות ומעוף. לדוג: קיר \ חלק מקיר בחדר אותו נצבע בגוון האהוב או שנדביק טפט מעניין, וילון, מצעים, אקססוריז לקיר\ לתקרה. כמובן בנגיעות ובמינון נכון (וזהו שוב תפקדה של מעצבת…)

3. תאורה – לתאורה יש הרבה מאד משמעות בחדר. בחדר שינה תהיה תאורה מרכזית אור חזק אבל לא מסנוור. בנוסף תהיה תאורת אוירה בעיקר באזור המיטות. כמובן אור צהוב המשרה אוירה חמה ומרגיעה.

הורדתי מספר תמונות להדגים השפעה של אלמנטים שונים כמו: צבע, אקססוריז וגוף תאורה על האוירה הסגנון והעיצוב של החדר.

בהצלחה רבה!!

• לאה .

אדריכלות ועיצוב פנים
      חברה
      23/05/2021 ב11:00 am

איזה תגובה מקסימה!

• פרלה פרקל תכנון וגב חזק למשפצים

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    24/05/2021 ב12:43 am

רחלי עטיה, את מסבירה מעולה, ניסוחים ברורים ומאורגנים.

בהצלחה רבה !

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן