למי שייך השטח הזה?

קדם Forums אדריכלות ועיצוב פנים למי שייך השטח הזה?

• למי שייך השטח הזה?

פורסם ע"י יעל כהן  הייטק on 10/11/2023 ב11:08 am

אולי האדריכליות האלפות שכאן יכלו להחכים אותי:

יש לנו בבניין בקומת הקרקע חדר שכרגע בשימוש חברת בזק. (הם מאחסנים שם ציוד ומגיעים פעם בשבועיים שלוש)

לי נראה שהחדר במקור מיועד למחסן/ חדר אופניים ועגלות. ז”א שהוא שטח ציבורי של הבניין.

(בנסח טאבו של כל הגוש והחלקה, לא מצויין שיש חלק ששייך לבזק)

איך אפשר לדעת למי שייך השטח הזה?

יעל כהן הגיבה לפני 6 חודשים, 1 שבוע 2 חברות · 4 תגובות
  • 4 תגובות
  • פרלה פרקל תכנון וגב חזק למשפצים

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    11/11/2023 ב8:22 pm

אפשר בשלב ראשון לחפש ע”י עו”ד את הנסח טאבו המפורט עם כל הנספחים, כל בנ”א יכול לשלם כמה שקלים ולהוציא את זה לבד אבל בלי הנספחים ובלי ממש להבין מה כתוב… לכן אם החדר חשוב קחו עו”ד.
    יש בנספחים מפות ושטחים והכל מסומן מה שיש למי… אשר לראות לבד ואם לא מסתדרים או א מופיע לקחת עו”ד שיחפור הם עושים את זה מצוין

אם החדר לא רשום על שם בזק שהעו”ד שלכם ישלח שאלה/ תביעה לעורך הדין שליווה את הבנין בתקופה הבניה – הוא גם אחראי על רישום בטאבו ואולי שכח לכתוב שזה ציבורי- עגלות ואופניים וכו’.

פניה אליו אישית ללא עו”ד יכולה לגרום שהוא יתקן בטאבו איך שנראה לו ואולי איך שרוצה….
    אם זה בנין ישן – זה מורכב.

• יעל כהן

הייטק
    חברה
    12/11/2023 ב10:41 am

@PERLAPERKAL , תודה.

בתשריט בית משותף כתוב שהשטח הוא מחסן.

מצורף תמונה. זה אומר שזה אכן שטח ציבורי? או שיתכן שהמחסן הזה הוא בבעלות בזק?

• פרלה פרקל תכנון וגב חזק למשפצים

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    12/11/2023 ב10:50 am

שימי לב ל2 דברים

1. השטחים האחרים ממוספרים 1.2.3. הם שייכים לבעלי דירות 1.2.3. בהתאמה כמובן, כאן כתוב 0

2.השטחים האחרים צבועים ורוד תכלת כתום שטח זה לא צבוע

שתי הנקודות הנ,ל בהחלט נותן תחושה של ציבורי

עוד נקודה – לא יכול להיות אדם שיש לו שטח בבנין אם אין לו גם דירה, למשל לא יכול להיות למישהו חניה או כמה מטרים בגג או בלובי אם אין לו דירה כי השטחים לא עומדים בפני עצמם אלא מצורפים לשט שיש עליו נסח טאבו

עצם העובדה שכתוב 0 ולא צבוע זה נראה כציבורי, ובזק אולי התנחלו…
    פני לעו”ד לטפל בנושא אולי ימצא ממצאים אחרים שכן משייכים את המקום לבזק, (לא הגיוני כי בזק זה גוף ולא איש פרטי) אבל תדעי שטפלת בענין.

יש עוד מסמך שכתוב בו כל מספר מיהו הבעלים שם פרטי ומשפחה של הבעלים, חפשי אותי ותראי מי זה 0

• יעל כהן

הייטק
    חברה
    12/11/2023 ב11:18 am

@PERLAPERKAL

ואוו.

כנראה שאכן נצטרך לפנות לעו”ד.

ממש תודה לך. עזרת לי ממש.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן