יצירתית מחוץ לקופסא? יש לי אתגר בשבילך! -מתנה לנבחרת!

קדם Forums עיצוב והפקת אירועים ושמחות יצירתית מחוץ לקופסא? יש לי אתגר בשבילך! -מתנה לנבחרת!

• יצירתית מחוץ לקופסא? יש לי אתגר בשבילך! -מתנה לנבחרת!

פורסם ע"י פייגי  אומנות ועיצוב on 13/07/2021 ב2:05 am

שלום חברות יקרות!

אני בעלת עסק של עיצובי פירות וירקות יוקרתיים ומכובדים ברמת על בינלאומית (בלונדון)

קהל היעד שלי הם ארגונים ומוסדות שרוצים לשלוח לתורמים וצוות, ואנשים עם מושגים ויכולת שמוכנים לשלם על פינוק או ארוע מושלם להם או לאחרים.

השוק באיזורי מלא בעיצובי שוקולדים ויין, מגשי סנדביצ’ים ופירות חתוכים וסלטים.

פרלינים, עוגות ומוסים אני משלבת אבל מזמינה מאחרות- זה תחום אחר שאני לא נכנסת אליו….

אני מחפשת רעיונות יצירתיים ומכובדים שקהל היעד ירצה לקנות גם כשלא מחפשים להשקיע בעיצוב פירות או כשרוצים לקנות כמות וכדו’ או מזמינים ברגע האחרון ולא שייך להכין עיצוב טרי מהרגע להרגע (גם דורש זמן)

גם אפשר למשל להכין כבר חודש לפני פורים ולשלוח בפורים כי עיצובי פירות אפשר לקבל רק כמות מוגבלת שניתן להכין טרי.

מה שחשוב לי:

1) משהו שאפשר להכין מראש- פירות וירקות חייבים להיעשות טרי אז עוד משהו שעובדות יכולות לעשות.

2) משהו שירוץ כל השנה

3) מכובד ומשדר הערכה והשקעה (לתורם וכדו’), ייחודי ויוקרתי!

– אם למישהי יש רעיונות לחגים הבעל”ט ולכל חגי השנה שאז פחות שולחים פירות- אשמח גם כן.

לדוג’: תפוח מגולף שנה טובה עם צנצנת דבש בתוך מארז יפה- ומה עוד להוסיף כדי שיהיה מרשים ומכובד?

אשמח לקבל רעיונות למייל:

[email protected]

רעיונות מוצלחים שייבחרו יזכו את שולחותיהן בזכות למגש פירות למי שתחפצו בלונדון!!

תודה ענקית!!!!

פייגי

פייגי  הגיבה לפני 2 שנים, 10 חודשים 1 חברה · 0 תגובות
  • 0 תגובות

עוד לא נכתבו תגובות לדיון זה.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן