העוקץ הניגרי- הקים רשת סייענים בישראל

קדם Forums עצמאיות ראשי שיח פתוח העוקץ הניגרי- הקים רשת סייענים בישראל

• העוקץ הניגרי- הקים רשת סייענים בישראל

פורסם ע"י חיה מריאנובסקי מנהלת קהילה בקדם חשבונאות ויעוץ מס on 25/08/2022 ב9:50 pm

העוקץ הניגרי- זוהי תופעה של עוקץ דרך האינטרנט , מקבלים הודעה בכל מיני דרכים, בעיקר מייל המציע לשלם כסף ואז לקבל תמורת זה כסף בכיסוי של סיפור קורע לב או הצעה מפתה. מכיון שהתופעה בעיקר נמצאת באינטרנט (אבל לא רק) מספר שנים עכשיו ראיתי תחקיר שהם השתדרגו ויש להם רשת שלמה של סיעניים שפועלת בישראל! ולכן נראה לי שחשוב להעלות מודעות, (גם חרדים נופלים לזה)לכן נראה לי שחשוב לזכור כמה כללים -אין כסף קל, אף אחד לא יכול להבטיח לכם רווח כלשהוא תמורת השקעות

גם מצד האמונה – פרנסה היא בידיי שמיים.

סיפורי קורעי לב שמפעילים עליכם לחץ לפעול – תצאו שניה מהסיטואציה , ספרו לאדם אחר שיסתכל על הסיטואציה מלמעלה ותצאו מעמדת ה”מציל” של העולם.

אסור לצלם , אסור להגיד – אל תאמינו, זה שטויות. לרוב מדובר בפחדנים שיש להם מה להסתיר. ואל תלחצו סתם … ידע זה כוח, ולדעת שזה קיים זה חשוב. סיעתא דשמיא בהכל.

דינה יודלביץ הגיבה לפני 1 שנה, 8 חודשים 12 חברות · 13 תגובות
  • 13 תגובות
  • מירי

כללי
    חברה
    26/08/2022 ב1:35 am

קרוב משפחה שלי קבל מייל כזה…

בתאריך יום ה׳, 19 במאי 2022 ב-11:43 מאת ‪Barrister Steven Kposa‬‏ <‪barristerstevenkposa@gmail.<wbr>com‬‏>:‬

שמי הוא עו”ד סטיבן קפוסה המבוסס בטוגו. זה קשור למותו של מרשתי המנוח, יליד ארצך, הנושא את אותו שם משפחה כמוך. הוא מת בתאונת דרכים בדרכם חזרה מחגים והותיר סכום של 9.5 מיליון דולר בבנק טוגו. לאחר ניסיון לא מוצלח למצוא קרוב ללקוח שלי המנוח, החלטתי ליצור איתך קשר כדי לעמוד בתור הקרוב שכן אתה קרוב המשפחה ולתבוע את הכספים הללו מבנק טוגו.

אנא השב לי להבהרה מפורטת יותר בנושא זה.

עורך הדין סטיבן קפוסה.
    לומה טוגו.
    טל’:+22892971359
    קרנות ירושה

הוא כמובן חשד בהונאה, אבל כן המשיך טיפה להתכתב עם הברנש

וזו היתה התגובה שקבל:

בתאריך יום ה׳, 19 במאי 2022 ב-12:27 מאת ‪Barrister Steven Kposa‬‏ <‪barristerstevenkposa@gmail.<wbr>com‬‏>:‬

אהרן XXX היקר,

שם הלקוח שלי הוא מר. דמה אדוארד XXX, תודה על תגובתך.

כל מה שאני רוצה ממך הוא לעמוד בתור קרוב משפחה ונהנה בעיזבון הלא נתבע של מר דמה אדוארד המנוח מר דמה אדוארד המנוח. שוב, עשיתי כל מה שאפשר כדי לאתר את קרובי משפחתי המנוח ללא כל מזל; רוב נכסיו כאן הושחתו על ידי ברדסים וחלקם צמחו על ידי עשבים שוטים מכיוון שאין מי שישמור עליהם. זה היה עד שחברת הפיננסים עם הפיקדון האמור הזמינה אותי למשרדם והורתה לי כעורך דינו כאן בטוגו לאתר ולהציג בפניהם את קרובי משפחתו לשחרור הכספים החריגים שלו אצלם, הסכום הכולל של (ארה”ב). 9.5 מיליון דולר) בלבד.

על כך החלטתי לפנות אליך כנושאת אותו שם משפחה על מנת לסייע לי להגיש תביעות לקרן הירושה הזו לצורך שחרור והעברה. הקרבה הבאה כפי שנקבעה בחוק הירושה, אינה מוגבלת ליחסי הנפטר ואינה מסומנת למעגל היחסים ההוריים, אלא היא מבחירת המיטיב באשר למי הוא רוצה לרצות זאת (הנהנה). ) באופן רשמי על ידי כתיבה, או בלתי פורמלי על ידי חשיפת מידע סודי למוטב, להיות שותף עסקי, קרוב משפחה, מלך, חבר או מיטיבי לכת.

לפיכך מכוח האמור לעיל, אני מבקשת הסכמה להציגך כקרובי משפחתו של מרשי המנוח שכן קרובי משפחתי לכאורה נפטרו יחד עמו בתאונת הדרכים. עליך לשים לב כי כל המסמכים שיידרשו בעסקה מסוג זה שיבררו אותך כמוטב ובני משפחתך של מרשתי המנוח, יתקבלו כדין ובחוק ויונפקו בשמך ובטובתך. אם לא תתבע קרן ירושה זו, היא תופקד מחדש לאוצר של חברת הכספים וגם תוחרם כשטר שלא נתבע שיחולק בין הדירקטוריון והוא יהפוך להיסטוריה.

אין מה לדאוג שכן הכל חוקי עם תיעוד, חובתי לספק את הקרובים ומי שאאשר כקרובים יהפוך למוטב ויקבל את כספי הירושה.

הנושא החשוב ביותר שיש לשקול כעת הוא אמון ואמון בעניין זה, ולכן אני מבקש שזו צריכה להיות מילת המפתח שלנו במהלך העסקה הזו ואני יכול להבטיח לך באופן מלא כי ככל שאעבוד איתך על זה, אני תמיד אשאר אותו הדבר. אני לא מכיר אותך אבל אני מרגיש שתהיה מספיק אנושי כדי להיות כנה אליי לפחות בגלל שהבאת אותך לעסקה שמסוגלת להביא משהו מוחשי.

כל מה שאני צריך זה את הנתונים שלך כדי לשכלל את המסמכים המשפטיים ולהציג אותך רשמית לבנק בתור הקרוב ללקוח שלי שנפטר, כך שניתן יהיה לשחרר לך כספי הירושה בסך 9,500.000.00 דולר ארה”ב ואנו נשתף אותם כמפורט להלן. אתה תהיה זכאי ל-60% מהסכום הכולל כסיפוק על שעזרת לי לנצח בעסקה זו ו-30% יהיו עבורי ועבור משפחתי בעוד ש-10% אני מציע ייתרמו לארגוני הצדקה בכל מדינה שתבחר אך אם תבחר תרגיש אחרת אל תהסס להודיע לי.

1. השמות הפרטיים שלך:……………………..<wbr>…………………. …
    2. שם המשפחה שלך:……………………..<wbr>…………………. .
    3. תאריך הלידה שלך:……………………..<wbr>…………….. .
    4. מספרי הטלפון והפקס שלך:……………………..<wbr>.
    5. העיסוקים שלך:……………………..<wbr>…………………. .
    6. הכתובת/מדינה שלך:……………………..<wbr>……

עם מידע זה אמשיך להבטיח מכתב תביעה וייצוג עם המידע שסופק. כאמור לעיל, מכשיר משפטי זה כאשר הוא מוגש לבנק מחייב אוטומטית את המוסד הפיננסי לבצע מימוש העברה לטובתך וככזה יהיה חתום ויישאר בלתי חוזר. בכתבנו הבא, אני מציע שנגיע להסכם הבנה ליחס שיתוף הוגן. צירפתי את רישיון עורך הדין שלי כדי שתוכל לדעת עם מי אתה מדבר כעורך דין.

לכן אני מצפה לשמוע ממך מוקדם יותר עם המידע הדרוש כדי להתחיל בעבודה על ההעברה. התקשר אליי ברגע שתקבל את המייל הזה. אני רוצה שננהל שיחת טלפון קטנה עם מספר הטלפון הישיר שלי +228929-71359.

תודה על שיתוף הפעולה הצפוי.

שלך בעניינים משפטיים,

עורך דין . סטיבן קפוסה.
    ש.ק. CHAMBERS טוגו
    196 BOULERVAL Lomé.
    BP: 869 CENTER Lomé.
    הרפובליקה של טוגו.
    טל:+228929-71359

לאחר בדיקה ברשת נראה שמדובר אכן בנוכל שעושה שימוש ברישיון עו”ד “חוקי” כביכול, כדי לשדר אמינות…

• מרים M-R

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    26/08/2022 ב1:59 am

ואוו אני ממש בהלםםם!!

חברה שלי קיבלה ממש כזהה😲😲

לפני משו כמו חודשיים.. פלוס מינוס

ובאמת הבנ”א רשם את פרטי ה”מנוח” עם אותו שם משפחה כמו החברה…

• שולמית הורוביץ

בריאות תזונה והתעמלות
    חברה
    29/08/2022 ב11:46 pm

אני קיבלתי דומה …

בקשה מערבייה שרוצה לעלות לארץ

ויש לה ירושה בלבנון,,,,אני לא זוכרת בדיוק מה….

היא שלחה את זה למייל העיסקי שלי.

ושמעתי אח”כ שגם לכן פחות כדאי להגדיר חשבון מייל בתור ‘עיסקי’….

• מרפסת נוף

גרפיקה
    חברה
    30/08/2022 ב12:00 am

אני קבלתי מייל כזה שג”כ דיבר על ירושה
    כמובן דווחתי על ספאם ופישינג
    מאז הוא לא חזר
    תזהרו…

• ציפי חשין

צילום ומולטימדיה
      חברה
      30/08/2022 ב8:40 am

אני קיבלתי בדיוק כזה מייל ועוד כמה בסגנון

פשוט המשכתי הלאה

• עדן ישראל

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    30/08/2022 ב9:46 am

וואו!

גיסתי בנקאית והיא אומרת שיש לה לקוחה שנפלה בזה והעבירה כמה עשרות אלפים לנוכלים כאלו

הבנק הזהיר אותה לא לעשות את זה אבל היא בחרה שכן

וואוו אם זו כזו תופעה אז היא נפלה בגדול…

• צפורה

חברה
    חברה
    30/08/2022 ב11:44 am

הודעות כאלו מנוסחות לעיתים קרובות בצורה מוזרה. (תרגומים של גוגל כנראה. השולח לא יודע עברית, ושולח את התרגום שהוא עשה באינטרנט).

בהודעה שהעלו לפה זה ממש בולט: “מרשתי המנוח”, “בדרכם חזרה מחגים”, ” אני מבקשת הסכמה … שכן קרובי משפחתי לכאורה נפטרו יחד עמו“…

אבל אני לא רוצה למנוע מאף אחת ירושה שמנה וטובה, אולי באמת אי פעם תקבלי הודעה על ירושה אמיתית…

אבל הודעות מהסוג הזה- הם בוודאי לא הודעות אמיתיות:

1. פניה כללית ללא השם שלך. “שלום רב”, “לקוח יקר”, (הוא כתב “שם משפחתך”, ולא ציין מה השם.)

2. עברית משובשת

3. כתובת אימייל לחזרה ששונה ממהות המייל. (למשל אומרים ללחוץ על הלינק לשליחת מכתב לבנק פועלים, אבל כתובת המייל היא ללא הסיומת של בנק פועלים).

4. כנ”ל לגבי לינקים. כשמרחפים עם העכבר על לינק – אפשר לראות את הכתובת שאליה הוא מוביל בפועל. (עוקץ קלאסי: אפשר לעשות היפרלינק, בטקסט – לינק לאתר אמיתי, אבל הלינק האמיתי הוא משהו אחר).

5. לפעמים אפילו פתיחה של לינק מורידה רוגלה וכדו’ למחשב. אסור “רק לפתוח להציץ לראות על מה מדובר”.

6. מייל בעברית שמשולבים בו תאריכים בפורמט שאינו מקובל בארץ.

7. בשום שלב, לשום צורך אל תתנו פרטי אשראי! אם הם רוצים כסף, ואתם ממש ממש בטוחים שאתם רוצים לתת אותו – תעשו ההעברה בנקאית ישירה.

8. שימו לב לקישורים שמבקשים מכם לאמת שם משתמש וסיסמא. ייתכן שתקבלו מייל כביכול מהבנק, שמבקשים לאמת שם משתמש וסיסמא, אבל תכנסו לאתר זדוני (הם ישימו תמונות לוגו של הבנק כדי לבלבל) וברגע שתכניסו את הפרטים – אתם חושפים את הפרטים האלו להאקרים. שימו לב תמיד לפני שתכנסו לאתר רגיש – שאתם באתר האמיתי, עם הדומיין הנכון. (גם בכניסה מחיפוש גוגל, לא רק ממייל)

9. טיפ כללי כדי שלא להפגע ממתקפות כופר – לגבות חומר חשוב מחוץ למחשב (ענן + התקן חיצוני). ואז גם אם החומר נגנב- לא קרה כלום.

10. אל תכתבי ברשת (כן, כן, גם ב”קדם”) פרטים אישיים על עצמך, ובוודאי שלא מייל או טלפון. אלא אם כן זה משהו נורא חשוב ואת מוכנה לקחת את הסיכון. (לפעמים הנזק הוא רק כמה מאות מיילים לא רלוונטיים של פרסומות למוצרים שמעולם לא נרשמת לרשימת התפוצה שלהם).

11. באופן כללי צריך זהירות גדולה בכל הנוגע לשימוש ברשת. נזקים רוחניים, וגם נזקים כלכליים או אחרים.

בהצלחה רבה!

• חיה מריאנובסקי

חשבונאות ויעוץ מס
    חברה
    31/08/2022 ב1:06 am
    מנהלת קהילה בקדם

נכון

ויפה מאוד מה שכתבת

השדרוג פה שיש אנשים בישראל שעוזרים להם

איך ?

מגיעה מבוגרת או אישה רגילה לקחת כסף מהאדם במזומן לאחר שהם רכשו את אמונך בעזרת זה שהראו לך כספות של כסף או השקעות שהרוויחו ( היא מקבלת אחוז מהכסף הזה )

לאחר מכן זה עובר למפעיל שלהם פה בארץ ואז זה עובר לניגריה

כלומר זה דרך חשבונות ישראלים הם עושים שימוש

אותם אנשים שפועלים תחת המפעיל לא יודעים שזה מועבר לניגריה לטענתם .

בקיצור זה חיבור דל האינטרנט ושדרוג של זה לישראלים ממש

• דבורי ברלין

גרפיקה
    חברה
    31/08/2022 ב12:08 pm

אני גם קיבלתי הודעה כזו

אבל זה התחיל מהודעה תמימה, משהו כמו “חיפשתי אותך הרבה זמן ולא ענית?”

זה היה בעותק מוסתר, זה היה נראה מוזר, אך הגבתי “במה העניין?”

ואז הייתה תשובה הארוכה על ירושה למייל העסקי

זה הדליק מיד נורה אדומה, מאיפה לו לדעת את שמי

במייל העסקי הוא לא מופיע כולל שם משפחה,)

מיד עשיתי חיפוש באינטרנט, ראיתי גם בפרוג משהו שהזהיר על זה

שהוא כתב לו משני מיילים פקטיביים והמנוח עם הירושה השתנה לפי השם שלו

בהחלט כדאי ללחוץ על פישינג ולהיזהר לא להמשיך תקשורת

• לויה בוחניק

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    06/09/2022 ב9:50 am

אני מכירה גם כאלה שמפרסמים מוצרים למכירה,

אני כמעט נפלתי בפח,

זה ממש משכנע המחיר

הם מוכרים את העגלות הכי טובות במחירים ממש זולים דונה בוגבו יויו וכל עגלה שרק תבקשי בסביבות 1000 ש”ח +/-

אבל בגלל העברית המשובשת חששתי,

כמעט העברתי להם כסף,

והחברה של ההעברת כספים שאלה אותי אם אני רוצה בטוח להעביר וכו’ ואמרו ששמעו שיש עוקץ ואז חזרתי בי,

משהיא נתקלה?

הנה המייל הראשוני שהם שולחים:

שלום,

עגלת בייביזן YOYO² 6+ חדשה ……. עלות של 255 דולר ארה”ב

משלוח ומשלוח לכתובת הבית שלך בישראל …. עלות $ 50 דולר

עגלת Yoyo הינה מקורית חדשה עם אביזרים מלאים בארגזי המפעל שלהם, עם אחריות בינלאומית לשנה ומדיניות החזרה של 60 יום.

חברה הממוקמת בארה”ב
    משרד סניף בטורקיה

אנו שולחים ומספקים לכל לקוחותינו ברחבי העולם

משלוח באמצעות FedEX, Dhl או Ups.
    זמן אספקה: 3 – 4 ימים כדי לקבל אתכם עד לפתח ביתכם.

אמצעי תשלום:
    1. ווסטרן יוניון (בנק דואר ישראל)
    2. ריה העברת כספים ( http://www.moneysend.co.il )
    3. העברת גרם כסף
    3. העברה בנקאית
    4. כרטיס אשראי

מדיניות החזרה:

שביעות הרצון שלך היא המטרה שלנו. אתה צריך לבדוק את ההזמנה שלך עם המסירה. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה מהרכישה שלך, אנא החזיר את הסחורה שלך תוך 60 יום להחלפה או החזר מיידי ואדיב, לפי העדפתך. מקבלי החבילה יקבלו שובר סחורה. שימו לב: הפריט שהוחזר חייב להיות באריזתו המקורית במצב מכיר. אם הסחורה שלך מגיעה פגומה, אנא פנה אלינו באופן מיידי כדי שנוכל להחזיר לך את כספך או לשלוח לך פריט חדש.

בצע כראוי את הזמנתך על ידי מילוי טופס הלקוח שלנו למטה כדי שנוכל להשתמש בו לצורך אריזה, תווית והכנת הסחורה שלך למשלוח לביתך.

טופס הלקוח:
    שמו המלא של המקבל:
    כתובת:
    עִיר:
    מדינה:
    מדינה:
    מיקוד:
    מספר טלפון נייד:
    סְחוֹרָה:
    צבעים:
    יחידה נדרשת:

מצפה לשמוע ממך.
    איחולים לבביים,
    אסטרטג מקוון., Eagle Electronics Inc.
    https://<wbr>eagleswingselectronicsinc.com/<wbr>product/babyzen-yoyo%c2%b2-6-<wbr>stroller/
    טלפון: – +1 470 766-0741
    טל ‘: +90 5365434070

• לויה בוחניק

אדריכלות ועיצוב פנים
    חברה
    06/09/2022 ב9:54 am

בהמשך לתגובתי הקודמת כששאלתי אותם אם זה אמין:

שלום,

תודה על תשובתך, אנו מעוניינים בקשר עסקי ארוך טווח איתך.

עגלת Babyzen YOYO² 6+ חדשה לגמרי, מקורית.
    100% אותנטי, חדש
    אחריות בינלאומית לשנה + מדיניות החזרה של 60 יום

הצעת מחיר:-
    New Babyzen YOYO² 6+ עגלת ….. עלות $255 USD
    משלוח, טיפול ומשלוח לכתובת הבית שלך בישראל….. עלות $50 USD

סך הכל = $305 USD
    כן, אנו מוכרים את כל סוגי עגלות בוגבו ועגלות אחרות

האתר שלנו נמצא בבניית דומיין וידאו והוא אינו זמין עבור כל המוצרים כעת עד שכל העבודה עליו תוקנה וזאת עקב שדרוג העלאת מוצרים חדשים ותיקון במחיר.

אנחנו עובדים על זה . זה בבנייה עכשיו.

ספר לנו את השם והדגם של bugaboo או כל עגלה שאתה צריך ואנו נבדוק את החנות שלנו ונחזור אליך עם המחירים הנמכרים ביותר שלנו…

המלאי שלנו נשלח מארצות הברית או מטורקיה שלנו על בסיס מחסני לקוחות.
    נשלח באמצעות USPS או UPS, DHL , FedEx או שליח פרטי אחר (בהתאם למיקום ומשקל החבילה) אלא אם צוין אחרת, כל ההזמנות יישלחו תוך 24 שעות מעיבוד התשלום שלך.
    100% משלוח בטוח ומהיר שאנו מציעים.

ראשית ברצוני שתבין שאינך מתעסק עם אדם פרטי אלא אתה מתמודד עם חברה בעלת רישיון ורשומה במסגרת תוכנית העסקים העולמית של ארה”ב וטורקיה, כל מה שנעשה ונאמר הוא תחת שבועה ורשומה שיש לקיים. על פי חוק או שאנו עומדים לדין.

אין לך מה להפסיד בקנייה מהחברה שלנו. אם אינך מרוצה ב-100% מהרכישה שלך, מכל סיבה שהיא, תוך 60 יום, אנו נחזיר 100% מההשקעה שלך ללא כל שאלה.
    אנו נותנים לך 100% ביטחון שברגע שנאשר את התשלום שלך, ההזמנה שלך תעובד ותשלח מיד ואנו נחזור אליך עם כל מסמכי המשלוח ברגע שנשלח החוצה כדי לאשר את המשלוח שלך.

לאחר המשלוח, אנו מוציאים מסמכים לאישור משלוחים, כגון (אייר WayBill, קבלה של שולחים, מספר מעקב של שולחים) כך שתוכל לעקוב ולנטר את החבילה שלך באינטרנט לפני שהיא מגיעה לפתח ביתך.

כאשר החבילה מגיעה, אינך צריך לשלם כל עמלה אחרת עבור מס או מע”מ מכיוון שאנו שולחים ישירות לפתח ביתך..
    60 יום אחריות להחזר כספי ומדיניות החזרה

שביעות הרצון המלאה שלך חשובה לנו. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה ב-100% מהרכישה שלך פשוט צור RMA ושלח את הפריט שלך בחזרה אלינו באותו מצב, עם אריזה מקורית ואנו נשמח לספק לך החזר מלא של מחיר הרכישה או אשראי בחנות לקראת החלפה (לא כולל דמי משלוח וטיפול)

אנו מציעים לך 100% אחריות וביטוח כסף, העסקאות שלך איתנו יהיו בטוחות ומאובטחות, אנו מציעים גם מדיניות החזר כספי של 60 יום, זה במקרה שאתה לא אוהב את המוצר ששלחנו לך או אם יש נזק להתרחש, יש לך את כל הזכות לשלוח בחזרה את הסחורה וכספך יישלח אליך בחזרה או שנחליף את המוצר.

המידע שלך בטוח ומאובטח עם HTTPS

הנוחות, הביטחון והביטחון שלך הם הדאגה הגדולה ביותר שלנו. כל העסקאות מוצפנות דיגיטלית תוך שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר. אנחנו לעולם לא חולקים את המידע שלך.

החברה שלנו מעולם לא התייחסה ללקוח רע, אנו מבטיחים להתייחס להזמנה שלך בצורה מושלמת, אנו בהחלט מבטיחים לך שההזמנה שלך אצלנו תתבצע בצורה חלקה ובריאה.

אל תהסס שאתה בטוח בקבלת ההזמנה שלך, מה יש לנו להרוויח אם נבקש ממך לאסוף את הכסף בבנק מבלי שהפריט יישלח החוצה, חוץ מזה שהממשלה הולכת לאסור אותנו פשוט כי זה מעשה הונאה מה שאסור… אני מבטיח לך ומבטיח לך שלעולם לא תצטער על התמודדות איתנו, נשבע שהכל יהיה בסדר לאחר אישור התשלום. אנחנו באמת מעוניינים להתעסק איתך כי אני יודע שתביא לנו יותר לקוחות לאחר קבלת עגלת Babyzen YOYO² 6+

שביעות הרצון שלך מובטחת!
    תודה
    כל טוב
    http://www.eagleswingselectronicsinc.

וגם בסוף שלא האמנתי כבר ושלחתי להם הודעה

בצעתי כרגע העברה,

אבל קבלתי מידע שקניית עגלות מטורקיה היא לא אמינה,

והכסף הולך לפח,

הכסף כרגע נמצא אצל ריה העברת כספים,

אני מציעה שתשלח את העגלה לארץ ברגע שאני רואה שהעגלה נחתה בארץ אני מאשרת את ההעברה,

במידה ואין אפשרות אני לא אזרוק את הכסף שלי לפח

הם הגיבו לי:

שלום,

תודה על המשוב שלך.

כחברה רשומה ומוסמכת, אנו מקבלים תשלום לפני המשלוח, על מנת שנוכל לשלם את דמי ההובלה לחברת השילוח על מנת שיוכלו להעביר את עגלת יויו עד פתח ביתכם. אנחנו גם צריכים לשלם עבור הביטוח והעמלת המותאם לממשלה כי הממשלה מפקחת על כל החפצים שנכנסים ויוצאים מהארץ על מנת להבטיח משלוח חלק ובטוח. עם זאת, יש לך ערבות של 100% שתקבל את ההזמנה לאחר שנאשר את התשלום.

ברגע שנשלח את החבילה שלך, נשלח לך את הפרטים הבאים כדי שתוכל לאשר שהמשלוח בוצע

1. קודי מעקב (כדי שתוכל לעקוב אחר המוצרים שלך באינטרנט לפני שהם מגיעים עד סף דלתך)
    2. אוויר באמצעות חשבון

אנחנו חברה חוקית ורשומה עם מוניטין טוב בשוק…
    אנו יכולים לאפשר לך לשלם לכתובת שלנו בארה”ב ואנו מבטיחים לספק את ההזמנה שלך ישירות לכתובת הבית שלך.

אנחנו באמת מבינים את הנקודות והחששות שלך בסדר אבל אנחנו לא עובדים ככה, אנחנו שולחים פריטים לקונים מפתן הדלת בסדר?
    אבל אני רוצה שתדע שאנחנו חברה חוקית ורשומה כאן בארה”ב ובטורקיה שיש לה שם חברה טובים, תמונה ומוניטין כדי להגן עליה מפני רעות.
    כדי שתדעו שאנחנו חברה אמיתית, לגיטימית וחברה רשומה ואני גם רוצה שתדעו שיש לנו מדיניות להחזר כספי.. בסדר?
    מה שאומר שהכסף שלך ניתן להחזרה אליך אם לא קיבלת את עגלת Yoyoo שלך או שיש לך עגלה פגומה, בסדר?

אז אני רוצה שתהיה סמוך ובטוח שברגע שהתשלום שלך יאושר, נמשיך עם המשלוח מיד ונחזור אליך עם פרטי המשלוח/משלוח המלאים כגון
    מספר מעקב וחשבון אוויר, כדי שתוכל לפקח על החבילה שלך באינטרנט לפני שהיא מגיעה לפתח ביתך בסדר?

תודה
    כל טוב

• אמונה בנישתי

בריאות תזונה והתעמלות
    חברה
    06/09/2022 ב10:07 am

שמנה ❤

יש גם עוקץ בשם ‘דואר ישראל’. שלחו לנו כמה מיילים מדואר ישראל שמחכה לנו חבילה שהזמנו מחו”ל.

כדי לשחרר אותה הם דורשים הפקדה של סכום מסוים. הסכום משתנה מפעם לפעם.

כיון שלא הזמנו שום חבילה יצאנו לברר בדואר ישראל. הם מכירים את התופעה ואין להם אפשרות למגר אותה.

מדובר בהונאה.

אז אם כן הזמנתם משהו מחו”ל אל תשלמו לאף גורם, גם לא לדואר ישראל לפני שבדקתם שהכל אמין ואין עוקץ במייל ששלחו לכם.

• דינה יודלביץ

הייטק
    חברה
    06/09/2022 ב9:12 pm

לגבי מה שכתבו שעדיף לבצע העברה מאשר לתת אשראי- לא בטוחה שנכון ,

לאשראי יש ביטוח ויכול להיות שהם יוכלו לעזור במקרה של עוקץ

מה שכן חשוב לעקוב ואם יש חיובים נספים לפנות מיד לאשראי – הם מזכים תוך יום

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן