כל מי שמשתמשת באילוסטרייטור לכאן!

קדם Forums גרפיקה כל מי שמשתמשת באילוסטרייטור לכאן!

• כל מי שמשתמשת באילוסטרייטור לכאן!

פורסם ע"י תגיל שריד  גרפיקה on 11/01/2024 ב10:23 pm

חברות יקרות!
    אני ממש מתחננת מכן שתענו לי על השאלה הבאה –
    *האם גם לכן קרה בתקופה האחרונה שהחיצים במקלדת זזים הפוך כשכותבים באנגלית?* (וכמובן כשהכיתוב בכיוון הנכון מימין לשמאל)
    אשמח לתשובה של כן ולא

אני פשוט כבר כמה חודשים בקשר עם אדובי על הבעיה הזאת ועשיתי את *כל* ההגדרות שאפשר כדי לסדר עברית הפוכה וכו, עברתי על כל המדריכים (כמובן שאפשר לשמוע עוד עצות אם נתקלת בעבר בבעיה), ובעבר נתקלתי בבעיה אך העניין כאן הוא שזה עושה בכל הגירסאות החדשות והישנות! מה שבעבר (עד לפני חודשיים בערך..) זה לא עשה לי
    ופניתי לאדובי ואחרי בדיקה הם אמרו לי שאדובי מחקו את הפיצ’ר הזה (של אפשרות לזוז בטקסט בעברית ימין ושמאל בחיצים בהתאמה) לגמרי מאילוסטרייטור!!
    כך שגם אם אהפוך את העולם עם כל מיני הגדרות זה לא ישתנה כי זה לא קיים יותר..

העניין הוא שלא שמעתי על הבעיה הזאת מאף מעצבת אחרת…
    וגם אמרתי להם אבל הם התעקשו שכן
    אז הם ביקשו ממני לעשות סקר ולראות האם הבעיה הזאת באמת אצל כולם או שרק אני לא מצליחה להסתדר בלי החיצים כשהם נורמאלי!
    אז אשמח לתגובותיכן! (כי כרגע מבחינה טיפוגרפית אני קצת מושבתת באילוסטיריטור..)

ועד אז, הם אמרו לי לפתוח בקשה ליצירת הפיצ’ר באילוסטרייטור וצריך להצביע אליו (כן כמו בנטפרי :)) ואם יש הרבה הצבעות זה ישתנה… אז אשמח שגם תצביעו בכל מקרה כאן >>
    the cursor is going to the opposite side while typing in Middle East world ready composer in Illustrator hebrew / English Arabic language – Adobe Illustrator (uservoice.com)

רייזי גוטמן הגיבה לפני 4 חודשים 3 חברות · 4 תגובות
  • 4 תגובות
  • מירי memory

גרפיקה
    חברה
    11/01/2024 ב10:38 pm

ואו\ זה באמת בעיה מעצבנת.

מה לעשות? רק ללחוץ על המילה “קריטי”?

• תגיל שריד

גרפיקה
    חברה
    12/01/2024 ב10:54 am

אני חושבת שללחוץ בצד שמאל על הצבעה וגם ללחוץ על הקריטי ואז לפרסם פוסט..
    וואי מגניב באמת גם את מתמודדת עם זה?

• תגיל שריד

גרפיקה
    חברה
    13/01/2024 ב9:50 pm

אני מבקשת שאם יש כאן מישהי שזה כן עובד אצלה ויש לה מנוי של אדובי, ממש אשמח שתגיד לי אפילו בפרטי כי אדובי צריכים לדעת כדי לסדר את הבעיה…🙏

• רייזי גוטמן

גרפיקה
    חברה
    13/01/2024 ב10:12 pm

אצלי זה גם הולך לכיוון ההפוך בעברית, בינתיים לא כ”כ הפריע לי.

אבל אין לי בעיה להצביע

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן