העברת קבצים ב-git לפרוייקט אחר עם שימור היסטוריית גרסאות

קדם Forums הייטק Programming Languages העברת קבצים ב-git לפרוייקט אחר עם שימור היסטוריית גרסאות

Tagged: ,

• העברת קבצים ב-git לפרוייקט אחר עם שימור היסטוריית גרסאות

פורסם ע"י בתיה ש  חברה on 06/07/2021 ב10:38 am

אני חדשה בשימוש ב-git, אם יש מישהי עם הרבה ניסיון בזה אשמח אם תוכל לעזור לי להבין תשובה ברורה:
    יש לי תיקייה (עם הרבה תתי תיקיות וקבצים) שאני רוצה להעביר לפרוייקט אחר באותו solution, וחשוב לי לשמור על היסטוריית הגרסאות של כולם גם אחרי ההעברה – כמו שזה היה נשמר בעבודה עם TFS.

כשעשיתי ניסיון ראיתי שבהעברה באותו פרויקט היסטוריית הגרסאות נשמרת, ובהעברה לפרויקט אחר – היא לא מופיעה ב-View History ב-Visual Studio, וגם ב-Timeline ב-VS Code.

מחיפוש בגוגל נראה שיש דרך של פקודות ב-cmd שמאפשרות לראות את הגרסאות הקודמות (עם הוספת הפרמטר –follow),
    אך מה שלא הצלחתי להבין זה האם יש דרך לראות את הגרסאות שלפני ההעברה גם ב-Visual Studio או ב-VS Code ולא רק ב-cmd שמבחינתי הוא לא נח בעליל לבדיקת גרסאות.

אם מישהי תוכל לתת לי תשובה ברורה – אודה לה מאוד.

בתיה ש הגיבה לפני 2 שנים, 10 חודשים 1 חברה · 1 תגובה
  • 1 תגובה
  • בתיה ש

חברה
    חברה
    07/07/2021 ב8:50 am

בסוף אני עונה לעצמי, 😀
    אבל אולי זה יעזור למישהי יום אחד…

שמתי לב שבביצוע cut & paste מתוך ה-visual studio עצמו מפרויקט אחד לפרויקט אחר – ה-VS ביצע העתקה ולא גזירה, כך שהקובץ היה קיים בשני המקומות בסופו של דבר, וב-View history של הקובץ החדש הופיעו השינויים רק מההעתקה והלאה.

אך לעומת זאת כשביצעתי את הגזירה וההדבקה ב-Windows explorer ואז באמת התבצעה גזירה ולא העתקה – היסטוריית הגרסאות נשמרה תקין.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן