מה נכון לעשות עד שמוצאים עבודה בתכנות?????

קדם Forums הייטק עבודה מה נכון לעשות עד שמוצאים עבודה בתכנות?????

• מה נכון לעשות עד שמוצאים עבודה בתכנות?????

פורסם ע"י Michal Choen  הייטק on 31/01/2024 ב7:46 pm

היי,

אני כמו הרבה בנות …

סיימתי לימודי הנדסת תוכנה ולא מוצאת עבודה בתחום!!

כרגע אני עובדת בעבודה זמנית (לא בתכנות!!!!!!!!!)
    וכל הזמן אני שואלת את עצמי האם זה נכון מה שאני עושה?
    מצד שני— מה עדיף????
    להיות בבית ולא לעשות כלום??????????????????????????????
    את הפרויקט גמר סיימתי מזמן, עשיתי קורסים נוספים בתכנות, הלכתי לכמה ראיונות………….
    מה עוד אני צריכה לעשות ??

אשמח לעצות בנושא (האם להישאר בעבודה הזמנית שהיא לא בתכנות או להישאר בבית…..)

תודה!

קדם תמיכה הגיבה לפני 3 חודשים, 2 שבועות 5 חברות · 5 תגובות
  • 5 תגובות
  • saraamoyal26

חברה
    חברה
    01/02/2024 ב10:09 am

שלום,

אינני יודעת לומר מה עדיף, אשתף מנסיוני ואציין כמה נקודות,

אני כמו הרבה בנות חיפשתי עבודה ראשונה בתכנות יותר משנה (בקורונה), השקעתי המון זמן בלהמשיך ללמוד כמה שאפשר שתמיד יהיה לי מה לומר בראיונות, וגם בחנתי כל הזמן את התקדמות החיפוש ומה אפשר לשפר ולהתכונן. כמו כן דיברתי עם כל מי שאפשר וחפרתי לאנשים.

לאורך התקופה עבדתי במשרה חלקית ביותר + מילויי מקום לפי בחירה שלי ( סוג של חינוך מיוחד ) וככה תמיד הייתי עסוקה והיה לי לאן לרוץ וגם סדר יום אבל בהחלט פנויה לחפש עבודה, זמינה ועם זמן לתכנת לעצמי ולהתכונן כמה שצריך (הייתי רווקה). אז כמובן שזה לא מתאים לכל אחת אבל התחושה שלי היא שאם הייתי עובדת במשרה מלאה לא הייתי משקיעה ככה בחיפוש ולא הייתי מוצאת בסוף. אם כי אולי יש בנות שכן יכולות להשקיע באופן מסיבי תוך כדי עבודה והנושא הוא גם התודעה – אם את מתייאשת ומשלימה או מרגישה בחיפושים.

למעשה אחרי שנתיים פוטרתי מהמשרה מסיבות טכניות, וגם אז נשארתי בבית כשלושה חודשים בסבלנות ותפילה עד שהתחלתי תהליך (ארוך מאד בלי עבודה…) במקום אליו התקבלתי לבסוף.

אוסיף כי בתקופה הזו התלבטתי מאד אם לעבוד אפילו חצי משרה והתיעצתי עם רב, הוא אמר שכל עוד זה לא לצורך הפרנסה ליום יום, מה שקובע זה הרצון שלי והתחושה הפנימית כי אישה לא חייבת לעבוד והיא עושה זאת מרצונה,

לדעתי את יכולה להרגיש אם יש לך כח להמשיך לחפש וכמה את מוכנה להשקיע באופן שלא תתחרטי גם אם לא תמצאי בסוף כי את יודעת שזו השתדלות, כמובן בהתאם למצב שיש לכל אחת אפשרות לנתח אותו ולהבין מה יקדם אותה ומה מפריע לה, ומה, כמובן , כבר לא בידיים שלה.

מלא הצלחה ותפילות, אם כבר אז גם צדקות… הבטחנו את המעשרות של המשרה החדשה לעמותה מסוימת עד תאריך מסוים או כמה משכורות… גם בפעם הקודמת, וגם קיבלתי קבלה בצניעות ובאותו שבוע התחלתי את התהליך….

• shira w

חברה
    חברה
    01/02/2024 ב2:33 pm

לחפש ולחפש ולחפש. לשלוח עוד ועוד קו”ח. ממש להקדיש זמן שמתקשרים למגייסות פוטנציאליות ושולחים גם אם אין תגובות.<br style=””>

יש מקומות פשוטים שלרוב כן יקראו לך לפחות לראיון : ness (0527161727, מטריקס וכו<br style=””>

ועדיף לעבוד שם או בבדיקות ואוטומציה ( יש גם את המקום הזה לאוטומציה 0523669965) ותוך כדי להמשיך לחפש מאשר עבודה שלא בתחום.

בעניין העבודה תלוי אם יש לך פניות להמשיך לחפש. ואת באמת עושה את זה. אם לא, עדיף להקדיש את מירב המאמצים לחיפוש.

אפשר לקחת קורס active code של קמטק שלפעמים דרך זה מוצאים עבודה.

• רחל מרקובסקי M

הייטק
    חברה
    01/02/2024 ב5:03 pm

שירה, לאור מה שכתבת :

“ועדיף לעבוד שם או בבדיקות ואוטומציה ותוך כדי להמשיך לחפש …”

האמת שזו שאלה שאני מתחבטת כבר הרבה זמן

האם זה אתי והוגן לקחת עבודה, לחתום חוזה ולהמשיך לחפש עבודה תו”כ?

בד”כ בחודשים הראשונים העובד הוא כמעט לא אפקטיבי

גם אחת עם ניסיון לוקח לה זמן להשתלב וללמוד את המערכת

ובזמן הזה המעסיק באיזשהו מקום מפסיד עליך.

ואם את לוקחת משהו על סמך שאת ממשיכה לחפש כל הזמן

זה נשמע לכם הוגן? מה אומרות המומחות כאן?

• Michal Choen

הייטק
      חברה
      01/02/2024 ב6:26 pm

תודה על כל התגובות!

בעז”ה רק עם תפילות😃

• קדם תמיכה

כללי
    מנהלת
    04/02/2024 ב1:49 am

היי מיכל יש לך את התוכנית המהממת של טליה שוורץ אולי יכולה לעזור לך, משאירה לך קישור

https://taliashwartz.ravpage.co.il/GoHigh

ובכלל – נצלי את הזמן ללמוד. כל דבר. להתקדם לא להישאר במקום.

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן