עבודה מהבית בחברה חילונית ללא בנות נוספות חרדיות

קדם Forums הייטק עבודה עבודה מהבית בחברה חילונית ללא בנות נוספות חרדיות

• עבודה מהבית בחברה חילונית ללא בנות נוספות חרדיות

פורסם ע"י חני  הייטק on 22/03/2022 ב9:57 am

אני אשמח לשמוע ממי שעובדת בצורה כזאת באלו האתגרים וההתמודדויות היא נתקלת.

ואני מדגישה – עבודה מהבית (או שפעם בשבוע צריך לבא)

כי לכאורה גם מי שעובדת בקבלן חרדי אצל לקוח חילוני (כמו מטריקס ודומותיה) למעשה עובדת מול הלקוח ולכאורה אין שום משמעות לזה שהיא עובדת במקום חרדי מלבד גובה המשכורת.

לכן אני רוצה לדעת האם בכל אופן יש משמעות לעניין ובעיות נוספות.

תודה מראש לעונות.

הדסה הגיבה לפני 2 שנים, 1 חודש 3 חברות · 3 תגובות
  • 3 תגובות
  • הדסה

הייטק
    חברה
    22/03/2022 ב11:06 am

אני התחלתי בדיוק כך לפני יותר משנה, ב”ה עכשיו כבר יש לנו 3 חרדיות, אבל מפוזרות בצוותות שונים, כך שזה עדיין להיות ממש יחידה בצוות.

דבר ראשון – לא נכנסים לכזה מקום בלי לשאול רב עם כל הפרטים!

זה לא מתאים לכל אחת.

צריך לדעת לומר באסרטיביות עדינה בדיוק מה מתאים לך ומה לא.

מי שחשוב לה החברה בעבודה – זה לא מתאים לה. זה ממש בדידות, צריך לדבר עם הצוות בצורה עניינית וטכנית. אין לך עם מי לדבר, את מי לשתף בענייני העבודה, להתלונן על הבוס ועל המשימה המעצבנת וכו’…

בעיה רצינית נוספת שמטריקס ודומיו מסדרים לך זה השתתפות באירועים חברתיים. צריך לדעת להגיד מראש בדיוק במה את לא יכולה להשתתף, שוב, לא מתאים לכל אחת.

גם לגבי סינון האינטרנט, את צריכה לדאוג לעצמך, לדבר עם האנשים הנכונים, פשוט לעשות לבד את כל העבודה…

בפעם בשבוע שאת מגיעה למשרד, אף אחד לא ידאג לך למקום שלא ליד גברים. תצטרכי לסדר את זה גם, ולא תמיד זה פשוט.

ואחרי כל זה – אחרי שדאגת לסינון, למקום הישיבה, והסברת הכל – הבעיה שנשארת לתמיד זה ישיבות הצוות המעורבות. הם לא מכירים חרדיות, לא יודעים שאת לא תשבי סביב השולחן בחדר הישיבות ליד גבר, ומה אם אין נשים בישיבה? והחדר קטן?

זו הבעיה היחידה שאין לה פתרון וצריך כל פעם להתמודד איתה…

אם יש לך שאלות נוספות אשמח לעזור מניסיוני.

בהצלחה רבה!

• הדסה רייס

חברה
    חברה
    23/03/2022 ב8:22 am

אני גם התלבטתי על כזו משרה (בסוף קיבלתי הצעה ממקום עם חרדיות)

כשחשבתי ללכת על זה תכננתי לארגן משרד של בנות שעובדות מהבית, כדי לפתור את בעיית החברה. בכל השאר אני לא רואה הבדל גדול בין לעבוד בחברת כח אדם חרדית אצל לקוח חילוני. גם אז את יכולה להיות בצוות שלא מכיר חרדיות וללמד אותם את הכללים.

בהצלחה!

• הדסה

הייטק
      חברה
      23/03/2022 ב10:23 am

נכון, זה באמת מה שאני עושה!

סליחה ששכחתי לציין, אבל אני שוכרת חלל עבודה משותף עם כמה חברות קרוב לבית.

זה פותר את בעיית החברה בנוסף לעוד כמה בעיות, וזה ממש מוצלח וכיף!

כשציינתי את הבדידות, התכוונתי בעיקר לפעם בשבוע שבו נוסעים למשרד, וחוץ מזה, גם אם יש לך חברות – כל אחת עובדת במקום אחר, זה לא כמו מישהי שנמצאת איתך בפנים ומכירה ויודעת. זה עדיין להיות לבד

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן