כלי לסידור שאילתא ב sql שיהיה קל לקרוא אותה מרווחים לרדת שורה וכו’

קדם Forums הייטק Database Design & Development כלי לסידור שאילתא ב sql שיהיה קל לקרוא אותה מרווחים לרדת שורה וכו’

• כלי לסידור שאילתא ב sql שיהיה קל לקרוא אותה מרווחים לרדת שורה וכו’

פורסם ע"י חיה שלום  חברה on 20/11/2019 ב3:56 pm

אשמח לדעת על אפשרות לסדר שאילתא ארוכה ב sql שיהיה קל לקרוא אותה מרווחים לרדת שורה אותיות גדולות וכו’

שרי הניג הגיבה לפני 4 שנים, 5 חודשים 4 חברות · 6 תגובות
  • 6 תגובות
  • משתמש לא ידוע

חברה
    משתמש שנמחק
    21/11/2019 ב6:15 am

אין לזה ממש כללים ברורים, אבל אפשר לסדר את הקוד שיראה ברור עם מרווחים (טאבים) כמו ב C# לדוגמא.. וכן אותיות גדולות לפונקציה, ואותיות קטנות למשתנים בתוך הפונקציה. הגדרת משתנים בתחילת כל פונקציה בהתחלה ואח”כ כל הלוגיקה…

• חיה שלום

חברה
    חברה
    21/11/2019 ב7:44 am

אני מחפשת כלי או אפשרות שיעשה את זה אוטומטי כמו ctrl+k+d ב c#

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    21/11/2019 ב8:31 am

חיה יש לך פה אחלה כלי, אונליין חינמי נסי אותי ותעדכני אם עוזר לך https://sqlformat.org/ לדוג כשאת מכניסה: result: טליה

• שרי הניג

חברה
    חברה
    21/11/2019 ב9:15 am

הי, אם את עובדת עם Oracle PL/SQL Developer, יש לך כלי מובנה, את רק צריכה להגדיר שם איך פעם אחת איך את רוצה שהקוד יראה: תיכנסי לEdit -> PL/SQL Beautifier Option ושם תלחצי Edit כאן את יכולה להגדיר מילים ספציפיות שיהפכו לUPPPER CASE, מה יהיה האורך של TAB מתי לרדת שורות וכו. אגב אם תסתכלי במסך הראשי של ה -Preference, תחת User Interface את יכולה להגדיר לך כל מיני דברים שיהיה לך נוחים בזמן השימוש בכלי כמו גודל הFONT, צביעה של מילים מיוחדות בצבע אחר וכו’ בהצלחה

• חיה שלום

חברה
    חברה
    21/11/2019 ב9:39 am

היי תודה על העזרה האתר משום מה לא נפתח לי אך מצאתי כלי דומה שעושה את העבודה https://www.freeformatter.com/sql-formatter.html#

• goHigh Tech

חברה
    חברה
    21/11/2019 ב9:43 am

ישר כח על הפירוט והעזרה!

Log in to reply.

מעוניינת בפרסום

חשוב: לא כל פרסום מאושר, נא לפרט בדיוק במה מדובר

ניתן לפנות גם במייל ל: [email protected]

מה את מחפשת?

מילות מפתח פופולריות לפי תחומים

ניתן לחפש גם מילות מפתח , תפקידים וכישרון מיוחד שאינם מופיעים ברשימות - "נהגת", "ציור בחול" וכדומה.

דילוג לתוכן